Şimdi Ara

Sessiz Notebook Tavsiye ve İşlemci Görüşleriniz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
553
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

elimdeki gürültülü ve sıcak 2009 model Dell Vostro 1320'yi (P7570-4GB-120SSD) emekli edip, sessiz ve hatta mümkünse fansız, ince, hafif bir notebook almak istiyorum.

kullanım amacım microsoft office, çok sekmeli internet, video, online eğitim. oyun kesinlikle yok.
    macbook, macbook air modellerin 2.elini bile almaya imkanım elvermiyor maalesef. fansız ya da sessiz ve hafif bir windows notebook bulmak da zor ? Olanlar celeron N3350 işlemcili ve performanslarından şüphem var, çünkü, halen kullandığım dell vostro 1320'de Core2Duo P7570 işlemci var ve N3350'den güçlü sanırım ???

bulduğum bir model :https://www.teknosa.com/urunler/125033573/lenovo-ideapad-120s-81a50027tx-intel-pentium-n4200-25ghz-4gb-128gb-14-notebook

Lenovo Ideapad 120S N4200. 14", SSD'li ve N4200 işlemci var. bildiğim kadarıyla pasif soğutmalı, fanı yok ??

N4200, diğer Celeron N3350 işlemcilere göre daha performanslı sanırım ? ancak, elimdeki P7570 işlemciye kıyasla, (tabiri caizse) attan inip eşeğe (ya da katıra) binmek de istemiyorum. madem para veriyoruz, P7570'den biraz daha performanslı olmasını beklemeliyiz, değil mi ?

N4200 işlemcili notebook kullananlar ve konuya hakim arkadaşlar, N4200'ün performansı ve kullanan varsa, Ideapad 120S model hakkında görüş/bilgi paylaşabilirlerse sevinirim.

teşekkürler, iyi çalışmalar.
    syg.

• Forumda herkes gaming notebook kullanıyor sanırım :)

enim de merak ettiğim bir konu. İntel'in celeron n3350 ve pentium 4200 işlemcileri nasıl?

Yapacağım işler office, internette sörf,film gibi basit şeyler. Ha şöyle bir durum var office açık, tarayıcıda 3-5 sekme açık, youtube'da video açık olduğunda bunlar arası geçişte kasma yapar mı?
  • Takipteyim ben de cevabını merak ediyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.