Şimdi Ara

Ses karti onerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
957
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar steeles series siberia vs kulaklik aliyorum. Ana kartimin ses karti buna yetermi bilemedigim icin ana kartimida yazicam. Bana ses karti onerebilirsinizmisiniz. Piyasadaki creative sound blaster z'den daha ekonomik biseyler bakiyorum. En kotu ihtimal onu alirim. o kadar pahali olmasini istemiyorum. Anakart MSI Z87 G45

Kulaklikla beraber verilen ses kartibseye yarar mi? 15 dolar farkediyor.

Steeles series v2 ve ses karti

• up olsun
  • Kulaklık için ses kartı alman abes olur bence. Güzel fark olur, fakat yine de tavsiye etmem. He şöyle sağlam bir ses sistemi (Örn. Z5500 veya Z906) alsaydın ozaman en az Creative Xfi Titanium ve üstü kart tavsiye ederdim. Bence gerek yok ama ilerde sağlam ses sistemi alırım dersen şimdiden almışken Creative Z al derim almışken mesela.
  • hocam valla benim oyle ses istemiyle filan isim olmaz acikcasi. Ileridede almam ilgi alanima girmiyor. Apartman dairesinde kaliyoruz konu var komsu var yuksek sesle milleti rahatsiz etmeye gerek yok. Ama kulakluk almisken bu kulakligi kullanmakta lazim. Bu kulakligin tam performansini alabilmem icin bi ses karti alayim en azindan 30 40 dolarlik bisey alayim diyorum.
  • directsound olduğu sürece ses kartı tam performansını sadece xp de verebilir bence anakartınızın sesi yeterince berrak ve kalitelidir.
  • 7.1 desteği alabilmeniz için bildiğim kadarıyla kendi usb ses kartını kullanmanız gerekiyor. Creative SB serisi ile daha kaliteli ses alırsınız ancak kullanım sadece kulaklık olacağı için Siberia'nın ses kartı da fazlasıyla yeterli olacaktır.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.