Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

ses kartı hangisini alayım?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
15
Cevap
0
Favori
189
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Dahili Bileşenler >> ses kartı hangisini alayım?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    580 Mesaj
    Arkadaşlar Creative DTT2200 5+1 hoparlör setim var, bunun için Creative live 5.1 veya Zoltrix Pro6 5.1 kullanacam, hangisini alayım? Acil tercih yapmalıyım.

|
    |
  • Teğmen
    169 Mesaj
    tabiki creative 5.1
    |
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    creative...
    |
    |
  • Yarbay
    3162 Mesaj
    creative
    |
    |
  • Yüzbaşı
    580 Mesaj
    ok, karar verilmiştir. creative.
    .... ya da acaba her ikisini de mi alsam?
    |
    |
  • Yüzbaşı
    580 Mesaj
    creativele dvdden ses kartına dijital sesi aktaramıyorum ama. bunu da göz önüne alsak?
    |
    |
  • Yarbay
    3348 Mesaj
    zoltrixle aktarabilecegin kesin mi?
    |
    |
  • Yüzbaşı
    580 Mesaj
    evet kesin, hatta şu an zoltrix takılı, gerçi son çıkış yine analog. zoltrix bayaa bi gösterişli. sesi de cızırtılı olmasına rağmen gümbür gümbür. creative daha deneyemedim, driver cdsi arızalı, netten daha çekemedim.
    |
    |
  • Emekli Yönetici
    2774 Mesaj
    heralde ikiside iyidir ama yinede live5.1 tercih et.
    bu kadar tutulduğuna göre birşeyleri vardır ;)
    |
    |
  • Binbaşı
    1246 Mesaj
    <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by DonQuichotte</i>
    <br />evet kesin, hatta şu an zoltrix takılı, gerçi son çıkış yine analog. zoltrix bayaa bi gösterişli. sesi de cızırtılı olmasına rağmen gümbür gümbür. creative daha deneyemedim, driver cdsi arızalı, netten daha çekemedim.
    <hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>
    gerçketen sesi cızırtılı veriyorsa creative live5.1 al ki dtt2200'ün hakkını versin.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    580 Mesaj
    cızırtı dediğim; tam sese konsantre olduğumda derinlerde kulağımı tırmalayan bişeyler duyuyorum. vibra 128de bile bu denli cızırtı yoktu, hoş orda sesin çoğu zaten çıkmıyor:)
    neyse asıl öğrenmek istediğim dvd-romdan ses kartına dijital in yapmadığımda ne kaybedeceğim?
    |
    |
  • Teğmen
    201 Mesaj
    Bence creative audigy 2. Ses kartlarında son nokta
    |
    |
  • Teğmen
    176 Mesaj
    creative 7+1 audigy al en güzeli [ngt]
    |
    |
  • Yüzbaşı
    580 Mesaj
    evet öyle de, bütçe durumları. ses kartı fiyatı düşünüldüğünde öncelikli değil.
    |
    |
  • Yarbay
    9370 Mesaj
    ole dıyosan hemd dvd cıkısı ıstıyosan zoltrıxı al derım ama kalıte olarak creatıve is the one
    |
    |
  • Yüzbaşı
    322 Mesaj
    <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by ZoGeL</i>
    <br />ole dıyosan hemd dvd cıkısı ıstıyosan zoltrıxı al derım ama kalıte olarak creatıve is the one
    <hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>

+1
    |
    |
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
google reklamları
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Mobilya Takımları
üniversite
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,328
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.