Şimdi Ara

Servet, Puyol'dan daha iyiymiş!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
860
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Galatasaray resmi dergisi, Eylül ayındaki sayısında ilginç bir değerlendirme ortaya koydu.Galatasaray dergisi, Sarı-Kırmızılılar'ın ve Milli Takım'ın tecrübeli savunma oyuncusu Servet Çetin'i, Barcelona'nın yıldız futbolcusu ve mevkidaşı Carles Puyol ile karşılaştırdı.Her iki futbolcunun özelliklerinin ayrı ayrı sıralandığı değerlendirmede, ilginç bir sonuç ortaya atıldı. Son Avrupa Şampiyonu İspanya'nın yıldızı ve kaptanı, Milli Takım'da 66 kez ile en çok forma giyen futbolcusu Puyol'dan, Milli futbolcumuz Servet Çetin'in birkaç gömlek daha üstün olduğu iddia edildi.

İŞTE DERGİDEKİ DERLEME SONUNDA ORTAYA ÇIKAN SONUÇ:
    "Servet Çetin ve Carles Puyol aynı mevkide oynamalarına rağmen fiziki olarak farklılık gösteren iki oyuncu. Yaşadıkları sakatlıklara rağmen ikisi de mutlaka hafta sonu sahaya çıkıyorlar. Futbolun mücadele yönünü sahaya yansıtan iki oyuncunun formalarını sadece maç başlarken temiz görebilirisniiz. Son Avrupa Şampiyonası'nda karşı karşıya gelme fırsatını son anda kaçıran iki futbolcu arasında Servet Çetin, üstün fiziği ve her geçen sene top tekniğini geliştirmesiyle birkaç adım daha öne çıkıyor..."
    YORUMLAR
    yha servet daha kötü diil sadece puyol çok iyi biri dünyanın 5. ise öbürü 7 dir
    murty - 09.09.2008 16:50:35

Serwet Daha iyi 2008 Dünya 1.Sini Yerinden Oynatmayan Serwer Wardır Barcelona Macında Adeta Puyol Karsısında Show Yapmıstır Aradki Fark ı Gorursunz
    Abdullah ÇOltu - 08.09.2008 22:20:38

Puyol'un tek artısı var diye düşünüyorum o da büyük takımlarda ve milli takımda daha fazla oynamasından kaynaklanan tecrübe fazlalığı, onun dışında her kulvarda Servet ile kapışabilirler.
    Emre 07.09.2008 20:09:27

okumaya gerek yok goren dıcek orta sahadan rovasota cekmıs isme aldanmayın puyolun yaptıgı hatalarıda ızleyın barcelonanın kaybettıgı 3 puanları gormezsınız futbolu burdan bılıosunuz ama SERVET tek basına GS yı sampıyon yaptı barcada puyol ne yapmıs pfff orda messı var ronaldınho vardı etoo vardı bunlar barcelonayı sımgelıorlardı puyolda ne yapmıskı
    cuneyt tslıyım 06.09.2008 19:01:27

puyol servetın golgesınden korkar be madem puyol cok ıı fenerlıler carlos en ii sol bek dımı ewt ben gordum fb ts macında yattarayı gorunce orta sahayı gecmedı korkudan karsısında ronaldınhoda yok ısme aldanmayın servet te yattara gıbı tanınmamıs ama servetıntekı vucut puyolu yerle bır eder futbolu bılmeden yazmayın HELAL SANA SERVET
    Cüneyt tslıyım 05.09.2008 21:07:31

puyol kim ya 1 70 boyuyla kafa topları sıfır servetin hem kafa topu süper hemde driblingi harika servet puyolla kıyaslanacak kadar kötü bi defans deil servet pepe ferdinand ayarında bir defans dünyanın en iisi sayılabilir hem 2 3 yıl önceye ne bakısunuz geömişe mazi denirrr
    gökan dağdibi 05.09.2008 10:24:35

as sen ne diyorsun ya evet bende idda ediyorum tüm real madrid taraftarının sölediği gibi Arda cristiano ronaldanan daha iyi inanmıyorsan real madrid taraftar sitesinde Arda adına açılan sayfaları bir ziyaret et adamlar bonservis bedelininide açıkladı 150milyon eu zoruna gitmasin bu rakam:) tekrar idda ediyorum SEVET puyoldan cok cok üstün onun aslan gibi yüreği yeter kıskanmayın ezikler alkışlayınnnnn
    AYI BOĞAN SERVET 04.09.2008 18:05:23

yha servet bi zamanlar kötüydü ama şimdi toparladı. puyol servetin fiziğiyle asla başedemez ama teknik olarakda puyolun biraz daha iyi olduğunu solemek mümkün. ama stoper oynayan bi oyuncu için hangisi daha önemli sizce?fizik mi teknik mi? tabiki de fizik servette kimsede olmadığı kdr fizik var az bişşide tekniğide var servet tmmdır gs ımız şampiyonlar ligine katılabilseydi yılın defansı bile seçilebilirdi. benden bu kdr:)
    sefa10 04.09.2008 16:14:23

• ardada messıden
  • Şimdi size yasinin yerine serveti ugur boralın yerine ardayı versek almazsınız sanki de laf atıyosunuz ortalıga
  • Kewell da Ronaldinho'dan
  • konuyu açma sebebim:http://forum.donanimhaber.com/m_26680506/tm.htm

hadi Fenerliler bunu tüm Gs liler söylemiş gibi yapalım!
  • quote:

Orjinalden alıntı: Fyrad

Şimdi size yasinin yerine serveti ugur boralın yerine ardayı versek almazsınız sanki de laf atıyosunuz ortalıga

Aman ağzını hayırlı aç. Şakası bile hoş değil.
    Uğur ile Yasin GS'de olduğunu bir an düşününce bile ürperiyorum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: anything

quote:

Şimdi size yasinin yerine serveti ugur boralın yerine ardayı versek almazsınız sanki de laf atıyosunuz ortalıga

Aman ağzını hayırlı aç. Şakası bile hoş değil.
    Uğur ile Yasin GS'de olduğunu bir an düşününce bile ürperiyorum.

• puyol dünyada gördüğüm en iyi 5 stoperden biridir...1990 dan beri devamlı futbolu takip ederim binlerce stoper gördüm izledim ama puyol gibisini çok çok çok çok az gördüm....
  • quote:

Servet mi
  • Servet mi o da kim ?
  • Puyol Servet'i cebinden çıkarır

Adam gitmiş arda uğur yasin servet kıyaslamasi yapmış.
  • Allah aşkına sadece top geçer adam geçmez felsefesiyle oynayan bir adamla dünyanın en iyi defans oyuncusunu nasıl kıyaslıyorsunuz
  • quote:

serveti acaba size kim verdi ? konuşmak için konuşma. 2 maçta 5 gol yemişsiniz ve diyorsunki servet puyoldan iyi , gidip soğuk bir duş al , kendine gel.
  • servet puyoldan iyimidir değilmidir bilmem ama puyol bence çok kötü bir defans oyuncusu .... galatasarayda olmasını istemem .... marquez puyoldan iyi .... l çok iyi niyetli oynamaya çalışıyor ama bir sürü hata yapıyor ... oyunu geriden kuramıyor ... nasıl barcelonada oynuyor hayret dediğim tek adam .. bence barcelonanın bu kadar kolay gol yemesinin tek nedeni o ...
  • Bence servet satilmali yerıne Meira kalıtesınde yabancı bır stoper getirilmeli kontenjan da vardı sanırım.
  • quote:

Orjinalden alıntı: senfield25

servet puyoldan iyimidir değilmidir bilmem ama puyol bence çok kötü bir defans oyuncusu .... galatasarayda olmasını istemem .... marquez puyoldan iyi .... l çok iyi niyetli oynamaya çalışıyor ama bir sürü hata yapıyor ... oyunu geriden kuramıyor ... nasıl barcelonada oynuyor hayret dediğim tek adam .. bence barcelonanın bu kadar kolay gol yemesinin tek nedeni o ...

şaka yapıyorsun değil mi kardeş ??
    yaşın kaç ??
    ciddi misin ???
    yoksa barcelona da benim izlemediğim 1tane daha mı puyol var ???

vallahi benim görüşüme dünyada futboldan anlayan otoritelere göre dünyada şuan da oynayan en iyi 5stoper den biri bu adam yok başka bir tane puyol varsa söyle bizde ona göre yorum yapalım....
    kendi gürüşüme göre yani bence 1990dan beri devamlı futbolu üst seviye takip ederim benim gördüğüm en iyi 3stoperden biri puyol dur..

• bu oylama gerçek olmamalı
  • quote:

Orjinalden alıntı: Susturucu10Şanlı

quote:

Orjinalden alıntı: senfield25

servet puyoldan iyimidir değilmidir bilmem ama puyol bence çok kötü bir defans oyuncusu .... galatasarayda olmasını istemem .... marquez puyoldan iyi .... l çok iyi niyetli oynamaya çalışıyor ama bir sürü hata yapıyor ... oyunu geriden kuramıyor ... nasıl barcelonada oynuyor hayret dediğim tek adam .. bence barcelonanın bu kadar kolay gol yemesinin tek nedeni o ...

şaka yapıyorsun değil mi kardeş ??
    yaşın kaç ??
    ciddi misin ???
    yoksa barcelona da benim izlemediğim 1tane daha mı puyol var ???

vallahi benim görüşüme dünyada futboldan anlayan otoritelere göre dünyada şuan da oynayan en iyi 5stoper den biri bu adam yok başka bir tane puyol varsa söyle bizde ona göre yorum yapalım....
    kendi gürüşüme göre yani bence 1990dan beri devamlı futbolu üst seviye takip ederim benim gördüğüm en iyi 3stoperden biri puyol dur..

hocam ciddiyim 28 yaşındayım ve dünyada bana göre en iyi takım kesinlikle bacelona ... ama puyol barcelonada oynayacak bir oyuncu değil bana göre ....dünyada ki futbol otoriteleri beckam büyük oyuncu der ama ben hiç beğenmem .. dlayısı ile dünyada ki futbol otoriteleri beni ilgilendirmiyor .. ben izlediğme gördüğüme bakarım ....

• milandan teklif gelmiş siz bize ardayı verin kaka+ronaldinho sizin olsun demişler.Sonra puyolda ispanyadan bi telefon çakmış adnan'a demiş abi benide alın ya köpeğiniz olayım falan demiş ama adnan taraftar seni istemiyo pis adam bizim servetimiz var demiş puyolda kafasına iki el ateş ederek ölmüş

soru şu puyol kafasına nasıl iki el ateş etti birincisinden sonrası ölmesi gerekmezmiydi yoksa puyolun katili servet mi ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: günlük süt emmiş

milandan teklif gelmiş siz bize ardayı verin kaka+ronaldinho sizin olsun demişler.Sonra puyolda ispanyadan bi telefon çakmış adnan'a demiş abi benide alın ya köpeğiniz olayım falan demiş ama adnan taraftar seni istemiyo pis adam bizim servetimiz var demiş puyolda kafasına iki el ateş ederek ölmüş

soru şu puyol kafasına nasıl iki el ateş etti birincisinden sonrası ölmesi gerekmezmiydi yoksa puyolun katili servet mi ?

kafasına hafif makineliyle falan ateş ettiyse bi kere basınca iki kere taramıştır kafasına o şekilde iki kere kendini kafasından vurmuş olabilir.hocam agatha christin romanlarını bende severim

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.