Şimdi Ara

Serverlarda mı sorun ben de mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
797
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • son 2-3 saattir oyuna giriyorum ve latency 2k-4k arası gidip geliyor. sorun benden mi kaynaklanıyor yoksa genel bir sorun mu bu?

• aynı sorun bendede var oynanmıyor ve 2 3k latency olmasına rağmen 5 10sn lagda kalıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FLEXY123 -- 14 Nisan 2006; 19:54:38 >
  • sorun herkeste yani herkes derken türklerde oynanmıyor bile oyun şu anda... allah belasını versino telekomun
  • bugün gerçekten çok kötü çooook.
  • hala çok kötü oynanmıyor.
  • TT gene blizz. e giden router yönlendirmesini değiştirmiş, 1 saat önce baktığımda başka bir yönlendime vardı şimdi başka ne diye kurcalayıp duruyolar anlamıyorum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: mmengi

TT gene blizz. e giden router yönlendirmesini değiştirmiş, 1 saat önce baktığımda başka bir yönlendime vardı şimdi başka ne diye kurcalayıp duruyolar anlamıyorum.

bu durumun sebebi galiba TT biraz daha açıklayabilir misin.
  • Burada sorun hem TT den kaynaklanıyor hemde yurt dışından. router yönlendirmeleri devamlı değişiyor bir amsterdam üzerinden geçiyor biraz sonra ingiltere ve başımızın belası telia network sağlayıcısın da dehşet geçikmeler oluyor. Bu arada TT nin kendi omurgasındada bu gece çok yoğunluk olduğu görülüyor epey bir gecikme var.

Kısacası biz ölmüşüz ağlayanımız yok her yerden darbe almışız.
  • delirecem ya durmadan dc oluyor işte elimiz mahkum resmen telekoma keşke başka bir internet şirketi olsa da ona abone olsaydık biz bu kadar kötü bağlantıya dünyanın parasını veriyoruz. yurt dışında bu paraya millet kaç mb. bağlantı alıyor adaletsizliği gözü kör olsun..
  • ya siz nediyosunuz ya sınırı geçmediğim halde fazla para ödüyom ya çok kötü bu adsl aslında;ucuz die aldım 4 aylık para ödüyom nerdeyse
  • quote:

Orjinalden alıntı: kolpaci

delirecem ya durmadan dc oluyor işte elimiz mahkum resmen telekoma keşke başka bir internet şirketi olsa da ona abone olsaydık biz bu kadar kötü bağlantıya dünyanın parasını veriyoruz. yurt dışında bu paraya millet kaç mb. bağlantı alıyor adaletsizliği gözü kör olsun..

Kardeş başka şirket arıyosan superonline var o da adsl veriyo ama kalitesi nası bilmiyorum deneyen varsa buraya yazsın. Türk telekomun ben.. neyse sabah sabah ağzımı bozmiyim

• Superonline vs gibi diğer firmalarda ADSL yi telekomdan alıyor yani dolaylı yoldan da olsa yine telekomdan almış oluyoruz. her halükarda altyapı aynı. ADSL den senede 500milyon ytl ciro yapıp ta ADSl ye yatırım yapmaları lazım. ancak ülkemizde firmalar içinde özerklik olmadıgından ADSL den gelen para kim bilir telekomun hangi farklı departmanın açıklarını kapatmaya gidiyordur.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.