Şimdi Ara

Serverlar?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
718
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • login oluyorum server seçme ekrarnı geliyor ama hiç bir server yok dün akşam herşey normaldi noldu şimdi?

• ban spam yaptım acaba neden ?

çünkü her Allah'ın çarşamba günü 1-2 arkadaş "serverlar kapalı neden ? :(" diye başlık açıyor .

her çarşamba da sakin sakin "artık başlık açmayın çarşambaları bakım oluyor" diyoruz

açmayın artık şu başlıkları yeter ya !!

• oyuna daha başlayalı daha 6 gün oldu öğrendik işte.
    rahatsızmısın sen git bi psikoloka görün, yada git birileriyle bi konuş rahatla çık dışarı bi hava al ne bu amma dolmuşsun biri hata yapsada onu azarlasak diye klavyenin başında bekliyorsun
  • elalemi azarlamak için bekliycek kadar psikopat değilim bu 1

6 gün 1 yıl farketmez her hafta çarşamba günü oyuna yeni başlayan 1-2 kişi " serverlar down" diye başlık açarsa bu forum ne olur bunu düşün bu 2 !

kimsenin hatasını aramıyorum ama 1 yıldır bu oyunu oynuyorum yaklaşık 1 buçuk yıldırda bu forumdayım ... wow bölümünde 1 yıl boyunda "serverlar down noldu ? " gibi başlıklar görünce insanın siniri zıplıyor ... ve farkettiysen çoğu kişi de kaale almıyor böyle başlıkları ...

en son olarak madem bir oyuna başladın oyunu tamamen öğren ondan sonra cidden anlamadığın ya da takıldığın bir yer varsa topic aç ....

hiç olmadı arama'yı kullan " serverlar yok" yaz sana 100 tane topic gelsin ....

duyarlı olalım biraz .... ve hakaret etmeden konuş .. piskopat falan seviyesizlik yapma lütfen

• SERVERLAR NERDEE

• inek içti :D
  • ya o diilde ben login oluyorum serverlar yok yaaaaaaaaaaa gittimi şimdi bizim karakter bilen varsa bi yardımcı olsun PLX

• işte bende onu diyorum fazla kaptırmışsın kendini 1.5 senedir bu oyun şu kadar yıl bu forum, biraz dışarı çık birileriyle konuş rahatlarsın.
    gelelim oyunu öğrenme konusuna bilmediğim bişeyi sorunca acaba kim ne AYAR verecek acaba sorsam noobmu diyecekler biri çıkıp kesin ban ban ban yazacak en iyisi hiç sormasam mı.

Mesela ben şimdi sorayım bi clana aldılar alırken W8 clan dediler bu w8 nedir. bazı kısaltmalar var DM GZ w8 clanda sürekli söylüyorlar ama ne olduklarını bilmiyorum. almadığım questi biri bana verdi onu nasıl yaptı?
    bu sorduklarımada ban ban ban veya vay nooba bak w8 ide bilmiyor yazacaksan hiç yazma daha iyi bırak bilen biri yazsın.
  • sende haklısın ortada öle çok adam var ama ... hiç yoktan arama yapsan çıkardı çarşambaları serverların kapalı olduğu ...

bu arada verdiğim aşırı tepkiden dolayı [biraz ] özür dilerim :P
  • quote:

Orjinalden alıntı: jonywayt

inek içti :D

inek nerde :D
  • quote:

Orjinalden alıntı: Indigo

quote:

Orjinalden alıntı: jonywayt

inek içti :D

inek nerde :D

dağa kaçtı
  • Geyik yapacağınıza sorulara cevap verin burası bir bilgi formu geyik formu değil
  • gz = gratz -- tebrik etmek birini genelde level atlayınca ding derler arkadan GZ ler gelir :)

w8= wait -- bekle demek

DM= Oyundaki bir zindanın kısaltılmısı deadmines ya da dire maul :D

GJ= Good job

LFG xxx = xxx için kendime grup arıyorum

LF2M xxx = xxx için 2 kişiye ihtiyacımız var

WTB xxx = xxx satın alınır

WTS xxx = xxx satılır

vs
  • tamam şimdi oldu sağol
  • araya gireyim ben de post kasam bari
  • quote:

Orjinalden alıntı: Kunter

araya gireyim ben de post kasam bari

postmu
  • quote:

Orjinalden alıntı: femre

ban spam yaptım acaba neden ?

çünkü her Allah'ın çarşamba günü 1-2 arkadaş "serverlar kapalı neden ? :(" diye başlık açıyor .

her çarşamba da sakin sakin "artık başlık açmayın çarşambaları bakım oluyor" diyoruz

açmayın artık şu başlıkları yeter ya !!

bu kadar tepkiye gerek yok arkadaşın soru sormuş sadece ...

• öle de her hafta aynı şey yani bayıyor insanı tepki biraz fazla ama bakın her hafta böyle bi konuya mesaj atmışımdır :)
  • Arkadaşın biri knigtçılar wow a başlarasa diye bi topic almış al işte ne olacağı bu ve buna benzer konular arkadaşa giydirme yapmıyorum knight oynuyormu önceden bilmiyorum ama aklıma geldi bakınız knigt bölümleri ayrıbir bölüm bile var bağlantı sorunlarıyla ilgili
  • Arkadaşın bir sorusuna de benden cevap:

Guest aktarma: Party kurup instanceye giriyorsun. İnstance ile ilgili guesti açarsın. Alttaki 'Share' tuşuna bastığında partideki guesti almamış oyunculara guesti aktarır. Yalnız aktarma yapması için preguesti varsa yapılmış olması veya guestle ilgili bir item almamış olman gereklidir. Partide 'share me' kelimesini gördüğünde bu işlemi yapacaksın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ayıterbiyecisi -- 31 Ocak 2007; 15:21:13 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.