Şimdi Ara

Server değiştirme ve Nick

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
480
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Diyelimki türkiyede bir hesabım vardı nicki " Nick " di

Ben weste geçmeye karar verdim aynı nick olduğu için değiştirmemi istedi bende nickimi " Nick2 " yaptım.

Şimdi tekrar türkiyeye geçince sistem otomatik olarak nickimi " Nick " e çeviriyor bunu biliyoruz ,

Sorum şu eğer nickimi westteyken başka bişeye değiştirirsem tekrar tr ye geçmek istediğimde nickim otomatik olarak " Nick " e mi dönecek yoksa en son ne yaptıysam öyle mi geçecek ?

Sadece bilenlerden yardım istiyorum olasılıklarla biyere varabileceğimizi sanmıyorum.

Edit: Asıl sıkıntım şu ; ben tr de bu sezon başında weste geçmeden önce Silver 4 yada 5 dim , weste geçtim bronze 1 attı oradan gold 2 ye çıktım. Şimdi geri döndüm ve silver 5 de kaldığım yerden devam ediyor, bunu kırmak istiyorum . Bu nickle tekrar weste geçtiğimde Gold 2 olacağım , orada nickimi başka bişeye çevirip gelebilirsem burada silver 5 olan nickimle alakam kalmayacak. Yapabilirmiyim diye merak ettiğim şey bu .
    30 - 35 arası Lp gelecek tr de bazı serileri yapmadan atlayacak biliyorum ama arada 1.5 lig fark var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hüzün Dram Keder -- 3 Temmuz 2014; 17:03:46 >

• şöyle anlatayım,

benim rumuzum westte A idi

tr geçtim B yaptım

sonra tekrar west geçtim A olarak devam etti

tekrar tr geldim B idi
  • Nicke dönecek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TR'den West geçerken yeni acc açıyorsun. Tekrar tr geçiş yaptığında eski acc ile devam ediyorsun.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ooohhh!!!

TR'den West geçerken yeni acc açıyorsun. Tekrar tr geçiş yaptığında eski acc ile devam ediyorsun.
    İlk mesajda da belirttim bunu zaten bunda bi sıkıntı yok.

Buna ek olarak geri dönüşü yapmadan önce o server da nicki başka bişeye çevirip geri dönmekten bahsediyorum
  • eyvallah

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.