Şimdi Ara

Serious sam 2 hamachi sorunu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
8.467
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • selama arkadaşlar abimle hamachi ile sam2 oynamaya çalışyıoruz abim oyuna giriyor lakin düşmanları göremiyor beni görüyor ama düşmanları göremiyor sorun nedir yardımcı olursanız sevinirim

• Bizdede aynı sorun var konu hortlayacak ama kusura bakmayın neden böyle oluyor?
  • yukarı
  • vay be ben başlığı açalı 2 sene olmuş:s
  • yukarı sorunu çözebildiniz mi acaba?
  • yukarı
  • yukarı
  • yukarı
  • yukarı lütfen artık biri bir adım öne çıkabilir mi?
  • konu güncel
  • yukarı
  • o kadar ayda çözümü bulamadıysanız oyunları aynı diskten yada siteden indirip deneyin [ uyduruk çözüm olabilir ama bazı oyunlarda işe yarıyor ]
  • öncelikle altın değerindeki yorumunuz için teşekkür ederim ama sorunu çözdük hamachi yerine direk lan bağlantısı yaptık ve şunuda unutmayalım forumu yaşatan yorumdur
  • iide biz nası yapcaz hamachi ile
  • ARKDAŞLAR BENİ DİKKATLİ DİNLEYİN ŞİMDİ BENDE YAPAMIYODUM AMA SUAN OLUYO ARKADAŞIMLA GİRİYORUZ DİNLEYİN SIRF SİZİN İÇİN Bİ TON UĞRASTIM BURAYA YAZIYORUM EVET: ŞİMDİ OYUNA GİRDİNNİZ GÖRÜNMÜYO LOCAL NETWORK TEN ŞİMDİ 'GAMESPY' PROGRAMINI İNDİRİN VE KURUN AMA SAKIN BAŞKA BİŞEYLE UGRASMAYIN O Bİ KENARDA KALSIN KAPATIN SONRA BİR KİŞİ GİRSİN MULTİPLAYERDEN VE SU ESC NİN ALTINDAKİ e tusuna basın ve ORDA EN ÜSTTE LOCAL ADRESMİ SERVER ADRESMİ NE VAR ONU OYUNA GİRCEĞİNİZ ARKDAŞINIZA VERİN İYİ OYUNLAR AMA HAMACHİDE ACIK OLACAK İYİ OYUNLAR :D gerçekten oluyo denedim gençler gene bişe olursa söyleyin yardımcı olmaya calısacağım .D
  • Konu iyi hortlamış. Zamanında ne oynardık arkadaşlarla. Hele o ilk Çıktığı zamanlar. Bir Gülümse gelei yüzüme istemsizce :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • up up up arkadaşlar aynı sorunu bende yaşıyorum yardımcı olabilirmisiniz
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.