Şimdi Ara

SERİ İLK 100 (güncellendi) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
93
Cevap
12
Favori
2.553
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bol şans umarım ulaşırsınız hedefinize. Ben de ilk 1k hedefliyorum, bakalım hayırlısı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • seriiiacıbademtıp S kullanıcısına yanıt
    Hepimiz ulaşırız umarım. Ayt matematikte durumun nasıl, 11i iyi geçirmişsindir.

Ayrıca bir sorum daha olacak sen zafer dershanesi (denemeden yola çıkarak varsayıyorum) veya herhangi bir dershaneye gidiyorsan sizin dershanenin düzeni nasıl? Hangi konudasınız?
  • HacettepeTıp2019 kullanıcısına yanıt
    Hocam hep beraber ulaşacağız hedeflerimize inşallah taktiksel çalışmak önemli o yüzden birbirimizden yararlanmakta fayda var başarılar

• quote:

Orijinalden alıntı: Just_brtsh

Hepimiz ulaşırız umarım. Ayt matematikte durumun nasıl, 11i iyi geçirmişsindir.

Ayrıca bir sorum daha olacak sen zafer dershanesi (denemeden yola çıkarak varsayıyorum) veya herhangi bir dershaneye gidiyorsan sizin dershanenin düzeni nasıl? Hangi konudasınız?
    Hocam 11 de ben sadece Matematik çalıştım zaten 11.sınıf adına ama onda da antrenmanlı değilim. Tyt çalıştım genelde evet dershaneye gidiyorum şuanda TYT işliyoruz her dersin kilit konuları ile birlikte okul açıldıktan sonra daha iyi bir düzene gireceğim zaten beğendiğim kitapları nasıl çalıştığımı falan editleyeceğim merak etmeyin :)

• kolay gelsin
    Ben de aynı şekilde, diğer derslere da vakit ayırdım ama matematiğe %70 ayırdıysam diğerlerine %30. 93 ortalamayla geçtik, konuları iyi bitirdim ama önceki sınıflar 67 77 obp biraz zorlayacak ama olsun.

Takipteyim hocam, kolay gelsin.
  • enose E kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam :)

• Just_brtsh kullanıcısına yanıt
    Zor olmayan bir şey yoktur hocam halledicez değerli yorumlarınız için teşekkürler tekrardan başarılar

• Başarılar
  • badfear1907 B kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler :)

• ön sıralardan rezimizi alalım benimde hedef 500 obp 78
  • worldpartner W kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam. O zaman siz de sınavda farkınızı göstereceksiniz 500 için bunun pek bir önemi yok sıkıntı etmeyin :)

hocam umarım etkisi azalır ve de bu senenin eels'leri biz oluruz
  • worldpartner W kullanıcısına yanıt
    Umarım hocam :)

• Başarılar hocam ,hedef aynı ama ben 95 civarındayım 345te. Mühendislik istediğim için rakip sayılmayız.Çözdüğünüz kitaplar neler?

Benimkiler:

Acil mat

Apotemi mat

Sarmal geo

Acil geo

Sarmal fkb

Fen bilimleri bio

• quote:

Orijinalden alıntı: schmeiblak

Başarılar hocam ,hedef aynı ama ben 95 civarındayım 345te. Mühendislik istediğim için rakip sayılmayız.Çözdüğünüz kitaplar neler?

Benimkiler:

Acil mat

Apotemi mat

Sarmal geo

Acil geo

Sarmal fkb

Fen bilimleri bio
    Netleriniz güzel hocam başarılar dilerim kitap konusunda da şuan çok güncel kitabım yok bir liste belirledim bu haftasonu alıcam kitapları listeyi de zaten ekleyeceğim konuya bugün :)

• şu zamanlarda 107 iyi benimki de 95-100 arası seyrediyor bakalım benim de hedef ilk 2 bin başarılar :)

• İnşallah hocam değerli yorumunuz için teşekkür ederim :)

• Teşekkürler hocam netleriniz güzel umarım hedefinize ulaşırsınız başarılar :)

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.