Şimdi Ara

Serdar Kılıç - Doğadaki İnsan (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
193
Cevap
8
Favori
16.966
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu hafta izlemedim youtubede koyulmadı galiba 5nci bölüm olması gerek sanırım
  • Hakikaten müthiş adam Serdar Kılıç, programı da çok naif. Hiç yapmacıklık yok. Keşke Survivor'a katılsaydı da alem yetenek görseydi ama katılmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Angry006

bu hafta izlemedim youtubede koyulmadı galiba 5nci bölüm olması gerek sanırım

Dün 9 daydı hocam zannetmem
  • Hala devam ediyor mu bu adamın programı, güzel program. En son izlediğimde, iki tane yavru köpeği vardı, dağ evi falan yapıyordu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Camilo Cienfuegos

Hala devam ediyor mu bu adamın programı, güzel program. En son izlediğimde, iki tane yavru köpeği vardı, dağ evi falan yapıyordu

farklı bir formatla devam ediyor.
  • evet 5nci bölümle devam ediyoruz

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Angry006 -- 29 Mayıs 2013; 2:19:34 >
  • bende kaçırmadan takip ediyorum seviyorum bu adamı , biraz programlarda eskisi gibi aksiyon yapsa daha iyi olur ne işin var senin köyde yahu
  • quote:

Orijinalden alıntı: FreeRun

bende kaçırmadan takip ediyorum seviyorum bu adamı , biraz programlarda eskisi gibi aksiyon yapsa daha iyi olur ne işin var senin köyde yahu

Bu sefer fazla atraksiyon değilde insanımızın doğa ile ilişkisini yansıtmaya çalışıyor en az önceki program kadar güzel
  • insan bu adami izleyince huzur buluyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eski tadı olmasada izlenebilecek en iyi program. Takipçiniz Serdar reyis.
  • trt haberde şuan
  • Araya finaller girdi bakamadım.
  • Yazin izleyecegim takip

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • çok güzel program ama biraz sanki kendii beğenmiş gibi tavrı var
  • bu gece hd arayacağım da youtube de doğada tek başına doğadaki insan içimdeki doğa isimleriyle hepsi serdar kılıç yazıyo hangisi bu adamın gerçek programı
  • hocam çok teşekkürler youtube de 7 bölüm de 1080p halinde varmış oradan takip edeceğim ancak tv de hangi günler hangi kanal ve saatte biliyor musunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ahmet_Şahin

hocam çok teşekkürler youtube de 7 bölüm de 1080p halinde varmış oradan takip edeceğim ancak tv de hangi günler hangi kanal ve saatte biliyor musunuz?

salı günleri yayınlanıyor yeni program doğadaki insandır öbürleri daha önce ntvde olanlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Angry006

quote:

Orijinalden alıntı: Ahmet_Şahin

hocam çok teşekkürler youtube de 7 bölüm de 1080p halinde varmış oradan takip edeceğim ancak tv de hangi günler hangi kanal ve saatte biliyor musunuz?

salı günleri yayınlanıyor yeni program doğadaki insandır öbürleri daha önce ntvde olanlar

teşekkürler hocam bu tarz yerli belgeseller varmı bildiğiniz başka şu an zor işleri izliyorum o da çok güzel.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.