Şimdi Ara

Sensör ile Tuş Kilidini Açma ve Kapatma Uygulaması

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
924
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Malum bizim telefon biraz kaliteli malzemeden yapılmış bu sebeptentuşları fazla yıpratmamamız lazım, bende yan tuşla kilidi aç kapa yapmaktansa bu programı kullanıyorum sizede tavsiyem çok kullanışlı ve stabil. gelelim açıklamaya.

Forumda tuş kilidi bozulan arkadaşlar bunu kurup telefonlarını kullanabilir!

Tap Tap

slm arkadaşlar,
    öncelikle discovery in benim kendimce beğenmediğim tarafı tuş kilidini açmak için ya menü tuşuna, ya da açma /kapama tuşuna basıp ondan sonra tuş kilidini açmak için çıkan resmi sağa veya sola sürüklemek. menü veya açma / kapama tuşuna basmak sinir bozucu. bu meredin sensörleri var, sensör yardımı ile elimizi sensör önünde gezdirdikten sonra olamazmı bu işlem dedim ve araştırmalarım sonucu tap tap diye bir uygulama buldum. parmağımı sensör üzerinde sağa ve sola kaydırıyorum ve tuş kilidini açmak için o afilli resim çıkıyor. yani menü tuşu veya açma / kapama tuşuna basmıyorum. ayrıca bu tap tap uygulamasının ekranı dokunmatik kilitleme özelliği de var. ana ekrana kısayolunu gönderiyorsunuz ve dokununca ekranı kilitliyor. tavsiye ederim.

link: android markette de var, telefondan da indirebilirsiniz.

ben ayarları baya kurcaladım sizde kurcalayın umarum size uygun açma şeklinizi bulursunuz.

Program hakkında bilgi :

elinizi sensöre sürerek (çok hızlı bir şekilde değil) sağa ve sola yaptığınız zaman tuş kilidi resmi geliyor, herhangi bir tuşa basmanıza gerek kalmıyor, ama elinizi sensöre sürmek yerine sensöre bir iki milim kala elinizi yavaş bir şekilde ileri geri yapınca, sensöre dokunmadan yine aynı işlemi yapıyor, ileri yaparken eliniz sensörü tamamen geçsin ve sonra tekrar yapın, iki kez yapmanın amacı kazara açılmaması için,

genel olarak uygulamanın kullanımı ile ilgili bir kaç bilgi :
    1- uygulamanın ayarlarına girince (proximity sensor configiration bölümüne), count sensor event bölümü, elinizi kaç kez geçireceğinizi belirtiyor, tap tap, yani iki kez, tap tap tap yani üç kez tap tap tap tap yani dört kez, bu ayarı yapmak size kalmış,

2- proximity sensor configiration bölümüne girdiğiniz zaman unlock the screen ile locks the screen bu iki kutucuğu da işaretleyin, biri kilitleme yapması, biri de kilidi açması için

3- ana ekranda iken widget ekleyerek ana ekrana telefonu tek dokunma ile tuş kilidine geçirmek için simge ekleyebiliyorsunuz. bu da telefonun kendisinin tuş kilidine geçmesini beklemek yerine işimiz bitince tek tık ile tel.in tuş kilidine geçmesini sağlayabiliriz.bunu ise ana ekranda iken menü butonunun solunda bulunan dokunmatik yere tıklıyoruz, Ekle'ye tıklıyoruz, Widget'lere tıklıyoruz ve oradan Tap Tap widget'i seçtiğimizde ana ekrana telefonu kilitlemek için bir simge gönderiyor. hepsi bu kadar

Ç(ALINTIDIR) (alıntısıdır) hoşuma gitti sizde deneyin @birumut :)

https://store.donanimhaber.com/81/94/4d/81944dfffe4b552ad0908ad3e68062bb.jpg
    https://store.donanimhaber.com/ab/a4/26/aba426011988455c63fc98ae8cf9e7c4.png
    https://store.donanimhaber.com/dc/71/87/dc718714763277f7bd4c90a1efe7c0cf.png Sensör ile Tuş Kilidini Açma ve Kapatma Uygulaması Sensör ile Tuş Kilidini Açma ve Kapatma Uygulaması Sensör ile Tuş Kilidini Açma ve Kapatma Uygulaması

• Çok güzel program fakat şarjım zaten yarım gün dayanıyodu, sensörleri sürekli aktif kullanıyorsa günde 4 sefer şarj etmem gerekir heralde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akiran -- 8 Ağustos 2014; 11:03:15 >
  • bu tarz uygulamalar sarji fazlaca tuketiyo

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.