Şimdi Ara

sennheiser px200 mü akg q460 mi? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
0
Favori
5.298
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • geçtiğimiz sene itibarı ile yurtdışından alışverişlere ( posta yolu ile ) EUR 75,00 sınır getirildi.

Attığınız linkteki ürünü satın aldım evet; bu fiyat ile ( USD 92 ) tam sınırda; yaklaşık EUR 70,00
    Faturanda bu meblağ olacağı için sıkıntı olmaz. Dediğim gibi, 4 gün sonra ürün elimdeydi, sadece kutusu biraz yırtılmıştı ama ürün canavar gibi

Citibank kredi kartınız olmalı ve globeshopper aracılığı ile almalısınız, direkt gönderilmiyor .... önce amerika'daki bir adrese ve oradan türkiyeye.
    kargo ücreti USD 21 - 28 arasında.

bilginize.
  • Evet gümrükten sorunsuz geçebilir ama bu linkteki ürünü amazon yollamadığı için dediğiniz kartla alınır.Amazonun yolladığı ürünleri her kartla alınması gerekir.Peki ses kalitesi nasıl hocam tavsiye ediyormusun?
  • denemeden almamayı tavsiye ederim. kulaklık son derece kişisel bir şeydir, müzik zevkine göre de beğeni düzeyi değişir.
    Ben oldukça geniş bir yelpazede müzik zevkine sahibim ve hepsinde de son derece memnunum kulaklığın performasından. Baslar ve tizler dengeli....

HipHop dinleyenler biraz daha fazla bas arıyor ( ne kadar saçma bulsam da ) ve bu sebeple belki bas doyurmayabilir.... ama bence tam kıvamında; rap, RnB, funk, soul, triphop, vb gibi müzikler dinliyorum.....sonuç fiyat / performans olarak bakıldığında çok iyi.

kesenin ağzını açabilirsen, çok daha iyi kulaklıklar var.....
  • quote:

Orijinalden alıntı: esteban.vihaio

Merhaba Arkadaşlar,

Foruma yeniyim ve ilk mesajımı bu konuya atıyorum.

Söz konusu ürünlerin fiyatlarını görünce müdahale etme isteği uyandı içimde. Ben kısa zaman önce Citi Globeshopper aracılığı ile amazon.com'dan AKG Q460 satın aldım; Kargo masrafları dahil 195 TL... 4 gün sonra elime ulaştı.
    Az önce baktım ve hala kampanyada

Türkiye'de genel olarak fiyatın 300 TL civarında olduğunu görüyorum; bu sebeple herkese aynı satın alma yöntemini öneriyorum. Tabi Citibank kredi kartınız varsa.

Karşılaştırma sorusuna cevap vermemiş oldum ama belki almak isteyenlerin işine yarar.....

Ses konusuna gelince; bass'lar ve tizler son derece dengeli, berrak ve kaliteli bir sesi var. Dinlediğin bir çok kulaklıktan daha iyi, ancak bu dinlemiş olduğunuz müzik türüne göre de değişir. En iyi kulaklık diye bir kavrama bu sebeple inanmıyorum; tamamıyla sizin beklentiniz, algınız ve zevkinizle ilgili.
    Bu kulaklıkların R'n'B, HipHop, Soul, Nu-Jazz, TripHop, Funk gibi türler için harika olduğunu düşünüyorum ve bu sebeple aldım. Küçücük ama son derece konforlu... üstelik şık ve ipad/iphone uyumlu ( kumandalı ). Verdiğiniz paranın hakkını veriyor.

Alan arkadaşlar şimdiden güle güle kullansın .....

Saygılar

Arkadaşım izolasyon ve konfor (Kafayı sıkıyor mu? Uzun süre dinletikten sonra ağrı falan yapabiliyor mu?) açısından ne diyorsun? Cevap bekliyorum...

• quote:

Orijinalden alıntı: esteban.vihaio

geçtiğimiz sene itibarı ile yurtdışından alışverişlere ( posta yolu ile ) EUR 75,00 sınır getirildi.

Attığınız linkteki ürünü satın aldım evet; bu fiyat ile ( USD 92 ) tam sınırda; yaklaşık EUR 70,00
    Faturanda bu meblağ olacağı için sıkıntı olmaz. Dediğim gibi, 4 gün sonra ürün elimdeydi, sadece kutusu biraz yırtılmıştı ama ürün canavar gibi

Citibank kredi kartınız olmalı ve globeshopper aracılığı ile almalısınız, direkt gönderilmiyor .... önce amerika'daki bir adrese ve oradan türkiyeye.
    kargo ücreti USD 21 - 28 arasında.

bilginize.

İyi günler arkadaşım, citi card ile amazondan alışveriş yaptığında amerika daki adresi sen mi belirliyorsun yoksa citi bank ın bir hizmetimi, ayrıca ebay içinde geçerli mi bu hizmet

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Keske gorseymisim bu konuyu ben de gecenlerde 350 liraya aldim Q460'i

• Merhaba,

biraz geç cevap veriyorum, kusura bakma. Forumu çok sık kullanmadığım için mesajı yeni görüyorum.

Adresi kullanıcı değil, Citi belirliyor. Öyle tahmin ediyorum ki ufak bir depoları var ve sipariş edilen ürünleri burada toplayıp, topluca buraya gönderiyorlar.
    Sorunsuz geldi ve ekstra ücreti yok.
    ANCAK; ekstra kargo bedeli kolinin ebadı ve ağırlığına göre değişiyor. Bunu siparişi vermeden önce Globeshopper sitesinden hesaplayabilirsin. Amerikadaki hemen hemen her online alışveriş sitesinden ürün temin edebilirsin. Evet, buna eBay de dahil.

Bence sitesini bir inceleyin. Ben sorunsuz aldım. Tabi burada bizim gümrük mevzuatını da bilmek lazım; elektronik eşyalar, kozmetik, gıda ve sporcu takviyeleri, vb şeylerin posta yolu ile gelmesi yasak.

Umarım yardımcı olmuşumdur.

• En son Almanya'ya uçarken taktım, malum uçuş süresi 3 saat. Hiç bir ağrı, sızı, baskı vb. yapmadı. koca kafalı olmama rağmen

izolasyonu noise cancelling'ler kadar iyi değil, bunu söylemem lazım. Ancak uçağın içinde bile %80 ses seviyelerinde ( iphone 4S ) müzikten başka bir şey duymadım. sesin çıkış kaynağı da önemli tabi; ekolayzerler oynarsan daha da iyi bir sonuç alabilirsin. Tabi quite comfort ve muadilleri gibi değil, ama benim bu kulaklıkta hoşuma giden şey, kabloya temas edildiğinde hiç sesin gelmemesi.

Biliyorsunuz, bazı kulaklıklarda kabloya dokunulduğunda tıkırtı gibi sesler gelir. ( bilimsel açıklama yapan varsa buyursun )

Ama tekrar ediyorum; kulaklık denilen ürün denemeden alınmamalı. Herkesin zevki, beklentisi ve yapısı farklı.

Saygılar....

• Ona mikrofonik etki deniyor kulaklık sözlüğünde :D
  • Sayın Esteban, kredi kartına taksit yapılıyor mu?
  • akg q460 kullanıyorum çok güzel bir kulaklık px200 den 10 gömlek üstte (bas ve ses izolasyonun kalite vs....) hata beast audio yerine alıp kullanıyorum aynı işi yapıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: silver1978

akg q460 kullanıyorum çok güzel bir kulaklık px200 den 10 gömlek üstte (bas ve ses izolasyonun kalite vs....) hata beast audio yerine alıp kullanıyorum aynı işi yapıyor.

merhaba,

ben de düşünüyorum bu kulaklığı, özellikle mikrofon özelliği için.
    akıllı telefona taktığımda telefonda konuşma şansımız da oluyor değil mi? bunun kalitesi nasıl acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: deblod

quote:

Orijinalden alıntı: silver1978

akg q460 kullanıyorum çok güzel bir kulaklık px200 den 10 gömlek üstte (bas ve ses izolasyonun kalite vs....) hata beast audio yerine alıp kullanıyorum aynı işi yapıyor.

merhaba,

ben de düşünüyorum bu kulaklığı, özellikle mikrofon özelliği için.
    akıllı telefona taktığımda telefonda konuşma şansımız da oluyor değil mi? bunun kalitesi nasıl acaba?

ikisi arasindaysan kesinlikle Q460 al. px200 le q460 i karsilastirmak şahin-bmw karsilastirmak gibi. ben mikrofon kullanmadigim icin K450 aldim.

• Akg Q460 diyorum ben.
  • Sipariş vereceğim ama çakma olur diye korkuyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: MarcusAntonius

Sipariş vereceğim ama çakma olur diye korkuyorum

link at çakma olup olmadığına bakayım

• quote:

Orijinalden alıntı: yclycl

quote:

http://www.amazon.com/gp/product/B004444O4G/ref=ox_sc_act_title_1?ie=UTF8&psc=1&smid=ATVPDKIKX0DER

• quote:

quote:

quote:

http://www.amazon.com/gp/product/B004444O4G/ref=ox_sc_act_title_1?ie=UTF8&psc=1&smid=ATVPDKIKX0DER

amazonda çakma satılmaz dostum gönül rahatlığıyla alabilirsin

• quote:

quote:

quote:

quote:

amazonda çakma satılmaz dostum gönül rahatlığıyla alabilirsin

hocam bir de used ve new var yanlışlıkla used alıyor olmayayım kafam karıştı.
    Sizce Türkiyeden k518 le mi alsam sorunsuz şekilde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eazy-E -- 16 Eylül 2013; 20:41:13 >

• hayır hayır K518 alma, bende K450 var(Q460 ın aynısı, sadece yanında Q yerine AKG yazıyor birde ses kontrol tuşları yok) ve sana şunu söyliyim K518 K450 nin yanında çok dandik kalıyor. o linkteki kulaklık büyük ihtimal sıfır kulaklık, emin olmak istersen satıcıya mesaj at, ben ebayden almıştım

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.