Şimdi Ara

Sennheiser HD 599 SE (Special Edition) Hi-Fi Odyofil Kulaklık - 1 GÜN KULLANILDI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
375
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    1
    1 Sennheiser HD 599 SE (Special Edition) Hi-Fi Odyofil Kulaklık - 1 GÜN KULLANILDI

İlan açıklamasında gerekli olan tüm bilgiler mevcutturlütfen tamamını okumadan mesaj atmayınız.

Ürünü 11.01.2024 tarihinde yurt dışından satın aldım, kendi kullanımım için tercih ettim ancak elime üst seviye kablosuz bir ürün geçtiği için günübirlik deneyimleyerek kutusuna kaldırmak zorunda kaldım.

Sennheiser ürünlerin garantisi 2 yıl boyunca Türkiye'de de geçerlidir

Kullandığım süre zarfında herhangi bir olumsuzluk yaşamadım. Kusursuz durumda olup, tüm kutu içeriği ve faturası ile eksiksiz olarak teslim edeceğim.

Ürün hakkında uzun uzadıya yorum yapmaya gerek yok. Bu tür kulaklıklar tercih ediyorsanız harici dac/ses kartı kullanmak zorundasınız, aksi takdirde tam bir verim alamazsınız.

Merak ettiğiniz şeyler varsa, özelden mesaj atmanız durumunda bilgi/fikir alışverişinde bulunabiliriz.

Beraberinde yeni satın almış olduğum metal kulaklık standını da ücretsiz vereceğim.

Takas veya pazarlık mesajları ile ilgilenmiyorum.

Herkesin vakti kendince değerlidir, lütfen bilincinde olalım.

Sennheiser HD 599 SE (Special Edition) Hi-Fi Odyofil Kulaklık - 1 GÜN KULLANILDI

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Fiyat : 5000 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Evet | 11 Ocak 2026 Satıldığı Şehir : İstanbul Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : Yurtiçi Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.