Şimdi Ara

Seni Özleyeceğiz Webber

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
687
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Mark Webber F1 den ayrılıp Porsche LMP1 adına yarışacak.

Son yarışlarda enteresan hareketler bekliyorum Vettle karşı. Webberin bu kararını bu kadar erken açıklaması Vettelde tedirginlik yapmış olabilir. Artık takım emri filan dinleyeceğini zannetiymiyorum.

Peki RBR takımının yeni pilotu kim olucak

Raikkonen?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gran Turismo 7 -- 27 Haziran 2013; 16:02:55 >

• Webber, Malezya GP'sinde olanlardan, takım ve Vettel hakkında söylediklerinden sonra Red Bull'la devam etmeye kalksaydı kendisine saygısı olmadığını düşünürdüm. Bu nedenle almış olduğu bu kararı doğru buluyorum. Yerine gelecek pilotun ise Raikkonen olmasını isterim. Lotus harika işler çıkarıyor ancak Lotus'un şampiyon olabilecek bir potansiyeli olmadığı ve Raikkonen'de şampiyonluk için yarışmayı hak ettiğinden dolayı onun Red Bull'a gitmesini isterim. Umarım gerçekleşir.
  • Her şeyden sevdiğim pilot veda ediyor. Kim kaldı ki eskilerden geriye ulan

• Arkadan gelenler PlayStation jenerasyonu pilotlar.
  • dobra konuşan kimse kalmadı pistte.
  • 1 sene daha uzatması anlamsız olurdu. Red Bull'dan bir seviye düşük herhangi bir takıma da geçmesi Vettel'e karşı ezildiğinin resmi kanıtı olurdu. Bence en iyisini yaptı.

• Raikkonen Redbull'a giderse Vettel'i yokeder benden söylemesi. Kimseye eyvallahı yoktur reisin.
  • Seneye Le Mans'ta 24 saat seyrederiz artık yeni takımıyla birlikte. Esas merak ettiğim LMP 1'de hem Audi hem Porsche nasıl olacak ?
  • eski pilotlardan felan ama RBR'de olmasa yarışları bile zor kazanırdı bu adamın en büyük zaafı startlarda aracı hızlı kaldıramaması zaten orda kaybediyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erwin

Raikkonen Redbull'a giderse Vettel'i yokeder benden söylemesi. Kimseye eyvallahı yoktur reisin.

Massa'ya bile.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.