Şimdi Ara

Seneye Avrupa'da daha yükseğe uçmak için neler yapılmalı (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
68
Cevap
0
Favori
1.263
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: Sage Dj@vul

Appiah'dan artık bir beklentim kalmadı benim.Aklı baska yerde ve kluple arası cok soguk.Appiah'a yol verilmeli artık

adamın futbol hayatı söndü ne aklı ne soğukluğu adam bidaha koşamayacak durumda ne satılır ne kullanılır yazık oldu adama
  • Fb Daha öteye gidemez hatta bir daha bu kadar gelemez çünkü karşısına ne sevilla gelir yada sevilla gibi bi takım gelirse bu sefer bombalar
  • quote:

Orjinalden alıntı: Bilmecem

Fb Daha öteye gidemez hatta bir daha bu kadar gelemez çünkü karşısına ne sevilla gelir yada sevilla gibi bi takım gelirse bu sefer bombalar

Fb daha oteye gidemez cünkü ne Sevilla gelir derken Sevilla'yı kücümsüyorsun sonrada Sevilla gibi bir takım gelirse bu sefer bombalar diyip büyültüyorsun nedemek istiyorsun
  • Adebayor Alınmalı...
    adam mükemmel yaa
  • walla adebayor alınabilse heralde bizim kanat oyuncuları asist kralı olurdu.içeriye orta yapsınlar yeter.o adamda o boy warken her topa çakar kafayı
  • Adebayor süper olur ama imkansız gibi birsey Arsenal hayatta bırakmaz.Bıraksada bize gelir mi
  • bence kaliteli bir forvet ve alex'e alternatif lazım bunun dışında kadro korunmalı bir kaç türk futbolcu daha transfer edersek bu iş tamam gibi
  • Alex ve carlosu çekemeyen tipik bir gs taraftarı daha

Anderlecht,Psv,Cska,Sevilla,İnter adam tüm maçlarda süper oynadı attı attırdı biz bu sene çeyrek final oynadıysak eğer alexin sayesinde oynadık alexi nasıl bu takıma yetersiz görüyorsun ki

quote:

Orjinalden alıntı: sky__walker

Fenerbahçe ye öncelikle süper kalite bi santrfor lazım, Carlos devam etmiycekse kesinlikle çok iyi bi sol bek, çok iyi bi ön libero, çok iyi bi 10 numara (Alex kesinlikle gönderilmeli, Avrupada başarı hayal o adamla), bide iyi bi stoper alınmalı diye düşünüyorum.

G.Sarayliyim ama izlediğim kadarıyla rakibimde eksik gördüğüm yerler bunlar.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.