Şimdi Ara

SELÇUK ÜNİVERSİTESİ 2015 GİRİŞLİLER [ana konu] (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
259
Cevap
11
Favori
5.169
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Reklamcılık kazanan arkadaşlar'ın dikkatine.
    Sanat kültür toplum
    Medya kuramı
    Bu iki derse dikkat edin ve frankurt okulunu araştırı gelin valla patlarsınız
    1.Sınıf hemen geçip gidiyor, en üst katta olacagınız için bacakları çalıştırın o merdivenler bitmiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Schneeflocke -- 7 Eylül 2015; 17:16:03 >
  • Arkadaşlar Selçuk hukuk ikinci öğretime gidiyorum bu sene ders kayıtları Başlamış sisteme giriş Yaptım hangi dersleri seçeceğim konusunda emin olamadım bilgisi olan varsa bi yardım edebilir mi acaba 1. Dönem derslerimin hepsini seçecek miyiz ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ötedeoyna

Arkadaşlar Selçuk hukuk ikinci öğretime gidiyorum bu sene ders kayıtları Başlamış sisteme giriş Yaptım hangi dersleri seçeceğim konusunda emin olamadım bilgisi olan varsa bi yardım edebilir mi acaba 1. Dönem derslerimin hepsini seçecek miyiz ?

hocam 1..sınıflarda ders seçimi yok diye biliyorum.
  • arkadaşlar okulun fitness salonu ve yüzme havuzunun aylığı ne kadardır sizce?
  • quote:

Orijinalden alıntı: LannisterBoy

arkadaşlar okulun fitness salonu ve yüzme havuzunun aylığı ne kadardır sizce?

8 ay 380 ₺ diye hatirliyorum

Edit:8 ay 310 ₺miş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ErenA. -- 8 Eylül 2015; 13:19:30 >
  • Hukuk 2.öğretim im.

1.Sınıflar ders kaydı yaptırıyor mu? Kesin bilgisi olan söyler mi her yerde aynı soru?

• arkadaşlar 1.sınıfım ders kaydı için girdiğimde vakıfbanka öğrenim ücretini yatırınız diyor atm ye gittim baktım sadece sms ücreti 10 tl gözüküyor bir yardımcı olabilirmisinizz ?
  • 1. Sınıflar ders kaydı yapmayacak dediler bana aradığımda bankada çıkan Ücret ise isteğe bağlı ister yatırın ister yatırmayın siz bilirsiniz.

• LannisterBoy kullanıcısına yanıt
    kesin biliyor musun peki öğrenci işlerine ulaşamıyorum
  • Bana kyk çıkmadı mecbur yurt arıyorum fiyatına göre tavsiyeniz varmı.
  • Konya geneli veya merkez hakkında bilgi verebilirim isteyen arkadaşlara. pm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bettopolitius

1. Sınıflar ders kaydı yapmayacak dediler bana aradığımda bankada çıkan Ücret ise isteğe bağlı ister yatırın ister yatırmayın siz bilirsiniz.

kardeşim öğrenci işlerinimi aradın ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: semi59

quote:

Orijinalden alıntı: bettopolitius

1. Sınıflar ders kaydı yapmayacak dediler bana aradığımda bankada çıkan Ücret ise isteğe bağlı ister yatırın ister yatırmayın siz bilirsiniz.

kardeşim öğrenci işlerinimi aradın ?

Evet öğrenci işlerinden öğrendim bizzat başka bir arkadaş da aramış ona da 1. sınıflar ders seeçimi yapmayacak demişler.
  • eyvallah kardeşim bu arada bölüm ne senin
  • Beyler ben dgs ile geçtim elektrik müh. orda ev düşünen varsa bana mesaj atsin bir de whatsapp grubu kurun hep beraber konusuruz durumları
  • arkadaşlar bende doğru düzgün telefon yok en yakın zamanda alıcam o yüzden wwhatsapp kurabilen olursa herkezin yararına olur
  • Benide yazın arkadaşlar Kamu yönetimi
  • Teknoloji Fakültesi Bilgisayar Mühendisliği
  • Konu sahibi watsap kursun veya bende kurabilirim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • uniquee_x3 kullanıcısına yanıt
    benim tel sıkıntılı kurabilirsen güzel olur kardeşim
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.