Şimdi Ara

Selçuk İnan

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
895
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaş bu adam sahada yoktu Fatih Terim nasıl dayandı çok merak ediyorum

• Xelcuk

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bugün değil 2 yıldır kayıp.75 milyonluk ülkede alternatif olmayınca malesef böyle oluyor
  • Bu maç hiçbir şey yapmadı , hiç koca bir hiç
  • Burakla beraber ligin en overrated adami...freekick atar baskada bir ozelligi yok....ne calim ne efektif pas hicbirsey yok...barcelona gibi bir takimda is yapar ama takimi onun uzerine kurarsaniz yandiniz...gerci mevki olarak cok fazla birsey beklememekte lazim...mehmet topaldan hallice...ama xelcuk falan komik seyler

• quote:

Orijinalden alıntı: senfield25

Burakla beraber ligin en overrated adami...freekick atar baskada bir ozelligi yok....ne calim ne efektif pas hicbirsey yok...barcelona gibi bir takimda is yapar ama takimi onun uzerine kurarsaniz yandiniz...gerci mevki olarak cok fazla birsey beklememekte lazim...mehmet topaldan hallice...ama xelcuk falan komik seyler

Duran toplar haricinde oyunda yoktu usta , Mehmet Topal'dan hallice olsaydı keşke ama Mehmet Topal kadar oyuna katkı edemedi malesef
  • quote:

Orijinalden alıntı: Maggese

quote:

Burakla beraber ligin en overrated adami...freekick atar baskada bir ozelligi yok....ne calim ne efektif pas hicbirsey yok...barcelona gibi bir takimda is yapar ama takimi onun uzerine kurarsaniz yandiniz...gerci mevki olarak cok fazla birsey beklememekte lazim...mehmet topaldan hallice...ama xelcuk falan komik seyler

Duran toplar haricinde oyunda yoktu usta , Mehmet Topal'dan hallice olsaydı keşke ama Mehmet Topal kadar oyuna katkı edemedi malesef

Ben kalite anlaminda kiyasladim...topalin az biraz yeteneklisi cok fazla beklentiye luzum yok

• zaten bi tsdeki son sezonunda bi de gs deki ilk sezonunda iyi oynadı..diğer hepsi vasat...
  • Aynı sneijdere yapılan muamele aferim evet Selçuk topçu değil Selçuk duran toptan başka işe yaramaz, balondur.

Bazı zeki arkadaşlar için not: Bu yorum bugün beş para etmez bir oyun ortaya koyduğunu bilerek yazılmıştır.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Maggese

quote:

Ben kalite anlaminda kiyasladim...topalin az biraz yeteneklisi cok fazla beklentiye luzum yok

Anladım hocam

• Oyuncu degil demedim oveerrated dedim ki sneijderde overrated...iyi oyuncu iyi oyuncudur...alexi robeni koy milli takima yenilsen bile bak bu adamlar iyi oyuncu dersin...bizim bu kadar beklenimizin oyuncusu degil...

• Selçuk iyi topçu diyen insan ya hiç maçlarını izlememiştir, yada futboldan anlamayan kişilerdir. Ben özellikle Selçuk'un son 5 resmi maçını izledim ve şu kanılara vardım :

Hiçbir sorumluluk altına girmek istemeyen, Sürekli adamın yanına gidip pas alıp tekrar yanındaki adama atarak isabetli pas yaptığını göstermeye çalışan, uzaktan şut atmaktan korkan, ne geriye ne de ileriye hiçbir katkısı olmayan düz bir oyuncu.

Şunu da söylemek istiyorum: " Eğer maça Selçuk ile çıkıyorsanız unutmayın bir kişi eksiksiniz demektir."
  • burak gelince selçukta bitti burak geldiğinden beri selçuk yok
  • lordimus kullanıcısına yanıt
    Ne alakası var?Aynı ikili TS'de de oynuyorlardı
  • çok alakası war glediğinden beri, selçuk burağa oynuo başka adamı düşünmüo
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.