Şimdi Ara

SELAMLAR PMYO HAKKINDA BİRKAÇ SORU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
323
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • slm arkadaşlar iyi forumlar benim bir kaç sorunum var burda polis adayları olabileceğini düşündüğüm için konu açmayı uygun gördüm.Şimdi ben 2011 pmyo sınavına girmek istiyorum ancak bir sorun var ben 1989 dogumluyum ve yüksekokul meznunuyum ve polis akademisi bizden 2013 temmuz ayına kadar askerlik tecili isteyecek 2011 yılında başvurular sırasında.askerlik şubesine gittim bana en fazla 2012 aralık ayı sonuna kadar tecil yapabiliyorlar. Aöf den devam edeceğim okumaya işletme intibaktan okuyacağım tecil ettirmiyor yani aöf ben şimdi mağdurmu olacağım sınava giremeyecekmiyim arkadaşlar daha önce başından geçenler muhakkak vardır 31 ekime kadar son yoklamaya girip askerliğimi tecil ettirmek zorundayım

• heycan yapma ,
    quote:

'' 18 yaşını tamamlamış, bayan ve askerlik yapmayan erkek adaylar için 24 yaşından gün almamış olmak,

askerlik hizmetini yapmış erkek adaylar için 26 yaşından gün almamış olmak,
    ''

tecilim 2012 ye kadar oluyo diyosun , bu sene girebilsen pmyo okurken seni askeremi alacaklar ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sinsar

heycan yapma ,
    quote:

'' 18 yaşını tamamlamış, bayan ve askerlik yapmayan erkek adaylar için 24 yaşından gün almamış olmak,

askerlik hizmetini yapmış erkek adaylar için 26 yaşından gün almamış olmak,
    ''

tecilim 2012 ye kadar oluyo diyosun , bu sene girebilsen pmyo okurken seni askeremi alacaklar ?

edit: + olarak aof okurkende 29 yaşına kadar mühlet var herhalde askere almazlar yani sıkıntı yapma .Olmadı 3sene aof yi bitirip pomem deniyebilirsin .
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.