Şimdi Ara

Sektir Git!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
553
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, öncelikle iyi forumlar dilerim herkese. Çok uzun bir süre önce geliştirmeye başladığım, çok kez yapmayı bırakıp ara ara döndüğüm oyunum olan Sektir Git!'i sizinle tanıştırmak istiyorum

1.5 seneye yayılmış geliştirme aşamasıyla(oyunun grafikleri tamamen benim tarafımdan yapılmıştır, sadece müzik hazır kullanılmıştır.) sonunda bir beta sürümü yayınlayabildim.

Oyun basit bir top oyunu gibi gözüksede bazı bölümler gerçekten sinir edecektir sizi

Oyunun amacı top atıcıyı kullanarak altınları toplamak. Telefonu sağa sola yatırarak top atıcıyı hareket ettiriyorsunuz ve ekrana basarak top atıyorsunuz. Şuan sadece 18 bölüm mevcut. Oyunda hiçbir reklam ögesi yoktur. Gelecek güncellemeyle eklenecekleri hemen aktarayım sizlere :

* Yüksek skor tablosu
    * Şuan ki bölümlere ek +17 bölüm
    * Efekt, sesler vb. için ayar menüsü

Çok fazla laf kalabalığı yapmadan sizleri başbaşa bırakayım

Sektir Git! Sektir Git! Sektir Git! Sektir Git!
     Sektir Git!

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.Swigr.SektirGit&hl=tr

Yorumlarınız ve eleştirileriniz benim için çok önemli, oynadıktan sonra yorumda yazarsanız sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheBigS -- 17 Ekim 2016; 14:21:53 >

• Sen akşama kadar çalış, akşam kalan zamanında da araştırma yapıp, böyle bir oyunu ortaya çıkar... Şahane
  • quote:

Orijinalden alıntı: Astekiv

Sen akşama kadar çalış, akşam kalan zamanında da araştırma yapıp, böyle bir oyunu ortaya çıkar... Şahane

Tecrübenden az yararlanmadık
  • Oyunu beğendim, biraz eleştiri yapayım. :)

-Top biraz hızlı düşüyor sanki, biraz yavaşlatabilirsin.
    -Arayüzde hiç animasyon yok, unuttun sanırım. (:

-Edit: Oyunun müziğide sanki +18 sahneleri hatırlattı. Arkadaki klarnetler, saksafonlar vb. yüzünden. :D

Birde Unity 5.5Beta ile Line&Trail Renderer yenilendi. Sen hangisini kullanıyorsun bilmiyorum fakat 5.5b kullanmıyorsan kesinlikle öneriririm. Hatta oyun içinde kuyruğuda kendimiz de ayar çekebiliriz. :D

Kolay gelsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dentrax -- 17 Ekim 2016; 15:53:26 >
  • Oyunu hangi oyun motoruyla yazdınız hocam? Ve tasarımı hangi programla yaptınız?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: onur01

Oyunu hangi oyun motoruyla yazdınız hocam? Ve tasarımı hangi programla yaptınız?

Oyun motoru Unity. Tasarımların hepsi photoshopda çizildi.

@Dentrax Kuyruk ayarı gerçekten güzel bir fikir bunu uygulamaya çalışacağım. Arayüz'de bir tek bulutlarda animasyon tarzı birşey var açıkçası ekleyecek bir öğe bulamadım ama ağaçlara da bir ayar çekmeyi düşünüyorum. Butonlar için diyorsanız eğer onlarında sırası var
  • Tebrik ederim, emeğine sağlık. En kısa zamanda yükleyip Play'da yorum yazağım. Başarılar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: snoppy

Tebrik ederim, emeğine sağlık. En kısa zamanda yükleyip Play'da yorum yazağım. Başarılar...

Teşekkür ederim
  • isim güzelmiş tutması lazım türkiyede (çaktırma fesatler var)
  • Herkese merhaba. Uzun zaman sonra yeni bir güncelleme getirmeyi düşünüyorum oyun için. İş güç derken hep ikinci plana attım oyunu

Oyuna güncelleme getirmemi sağlayan şey tamindir' de ki bir yazı oldu diyebilirim aslında.

http://www.tamindir.com/sektir-git/android/

Yakında tekrar görüşmek üzere

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.