Şimdi Ara

Sekai Seifuku: Bouryaku no Zvezda

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
440
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

世界征服~謀略のズヴィズダー~

KONUSU

Dünyayı ele geçirmek için ne gerekli? Geçmişteki her lider buna kafa yormuştur... Ama tek yapabildikleri bunun ne kadar görkemli olduğunu olduğunu hayal edebilmekti. Dünya egemenliği... Kimse şu ana kadar başaramadı. Ta ki Kate Hoshimiya adındaki küçük kız gelene kadar. Kate Hoshimiya Dünyayı sarsıcak! Ama nasıl böyle muhteşem bir planı yerine getirecek? Dehşet verici ! Olağanüstü ! Bu... Zvezda'nın planı olabilir mi?! Bizim muhteşem Zvezda'nın ışığı tüm bu toprakları ve ötesini aydınlatsın

İZLEMEK İSTEYENLER İÇİN

• Çok ilginç bir anime.

Konusuyla,anlatmak istediğiyle,karakterlerle ve çizimleriyle çok ilginç bir animedir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Quard -- 15 Mayıs 2017; 18:47:16 >
  • hitler'in kızı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Quard

Çok ilginç bir anime.

Konusuyla,anlatmak istediğiyle,karakterlerle ve çizimleriyle çok ilginç bir animedir.

Sabaha karşı 3 gibi vaktim vardı konusunu açmışken başlayayım dedim

Gerçekten sardı konu işleyişi güzeldi şirin bi seriydi gayet beğendim

Bitirdim zaten hemen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ao Sol -- 16 Mayıs 2017; 21:23:44 >
  • Ao Sol kullanıcısına yanıt
    Bitirmenize ve beğenmenize savindim

Görüntü itibariyle çocuksu gibi görünsede konu içeriği bakımından öyle olmadığını anlaşılıyor.

2.sezonu çıkar mı bilmiyorum ama çıkarsa bakılacak bir anime.
  • Seri çoktan bitti gerçi ama bu sabah Türkanime'de farkettim special bölümü yüklenmiş ve sevindim daha doğrusu special bölümünden haberim bile yoktu

Keşke 2.sezonu gelseydi

Shin Zvezda Daisakusen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ao Sol -- 9 Ağustos 2017; 11:58:12 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.