Şimdi Ara

sejuani

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
503
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • nedense kamp temizlemekte zorlanıyorum bunu çözemedim ve de build önerisi verirmisiniz ?

• Jungle itemi rün ve kabiliyetlerin tamamsa rylia çık ap olarak gerisini tankla diyebiliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ap jung itemı + liandry + tank gidersen hem iyi damagein olur hem tanklarsın. Kampları da hızlı dönersin.
  • atak speed ekle rünlere ilk dakikalarda biraz faydası olur AA ların

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vAsilevsky -- 9 Eylül 2014; 5:46:19 >
  • Rün ve kabiliyet önerir misiniz bende aynı sıkıntıyı yaşıyorum

• butun skilleri slow veren bi heroya rylai alinmaz kafa yi mi yediniz. ap hp veriyor diye o pasifi useless yaparsin rylai nin.

ben top sejuani yapiyorum roa rush suana kadar lane kaybetmedimd iyebilirim. yani 1-2 1-3 oldu en kotu tf larda zaten ulti 1k vuruyor ap seju ile.
  • Bloodimir kullanıcısına yanıt
    Hocam sadece e skilli yavaşlatıyor diğerlerinde yavaşlatma yok.

Ben jungle yapıyorum. golem,mobility bot,sunfire cape, liandry,rylai,warmog yada spirit karşıya göre kasıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LaHire

Hocam sadece e skilli yavaşlatıyor diğerlerinde yavaşlatma yok.

Ben jungle yapıyorum. golem,mobility bot,sunfire cape, liandry,rylai,warmog yada spirit karşıya göre kasıyorum.

sejuani nin pasifi slow etkisi de yaratiyor liandry aldigin zaman butun skilleri ile calisiyor %5 dmg olarak hemde yavaslatma etkisi sayiliyor pasifi buda butun skillerine isliyor. rylai alan suana kadar gormedim sejuaniye probuildsten baktim orda da goremedim.
  • Bloodimir kullanıcısına yanıt
    Yok üstad bende tekrar baktım pasifi zırh almasını ve yavaşlatma etkilerini kaldırıyor. W skili etrafına vuruyor fakat yavaşlatma olmuyor sadece rakibi işaretleyerek e skilli ile yavaşlatmanın yolunu açıyor. Q skili zaten bildiğin üzere hoplatma oda aynı şekilde e skillini kullanmanı sağlıyor. E skili zaten direk atılmıyor. Rylai de neden kasıyorum w skilli alan vurduğu için rylai ile sağlam yavaşlamış oluyorlar. E skillinide aktif ettiğimiz gibi basınca yerinden kımıldayamıyor adamlar. Tavsiye ederim bir deneyin isterseniz.
  • Teşekkürler ap jung istemini denemeliyim

• 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.