Şimdi Ara

Seishun Buta Yarou wa Bunny Girl Senpai no Yume wo Minai 2018

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
2.658
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Seishun Buta Yarou wa Bunny Girl Senpai no Yume wo Minai 2018

#Romantizm / Okul / Doğaüstü / Komedi

KONUSU

Puberte Sendromu; söylentilere göre yalnızca ergenlik çağındakilerde görülebilen gizemli bir sendrom. Örneğin; Sakuta Azusagawa'nın önünde aniden ''tavşan kostümlü kız'' belirir. Bu kızın gerçek kimliği Mai Sakurajima adında, bugünlerde pek bir durgun, gençler arasında şöhret sahibi bir lise son sınıf öğrencisidir. Nedeni bilinmez, baştan çıkarıcı cazibesini onun dışında kimse göremez. Zihinde canlanan bu ilginç olayın arkasındaki gerçeği ortaya çıkartırken; Sakuta, Mai'ye karşı olan hislerini fark etmeye başlar. Gökyüzünün ve dalgaların parladığı bu şehirde, Sakuta farklı kadınlar ile de karşılaşır. Sakuta bahsi geçen sendromdaki tuhaf kadınlarla karşılaşmasının ardındaki gerçeği ortaya çıkartabilecek mi?

Stüdyo: CloverWorks

Kaynak:Novel

Myanimelist

• bakayım nasıl birşeymiş dedim, hikayesi ilgi çekici geldi. düşünüyorum öyleyse varım felsefesinin tersine, bizi biz yapan toplumun bizi soktuğu kalıp felsefesi var. toplum bizi istediği şekilde göremiyorsa insanların zihninde yokuz, görüş alanlarına giremiyoruz şeklinde bir yaklaşım güdülmüş. devamında nasıl olacak, hikaye meraklandırıyor. güzel seriler peşpeşe geldi, bit pazarına nur yağdı sonbahar sezonunda.
    • Umarım patlamaz,gayet sevdim
    • Acıların çocuğu Sakuta
    • İzlenme alabilmek için tavşan kostümlü kız olan anime. Cosplay falan hikaye, anime'nin içeriği yetersiz.
    • quote:

Orijinalden alıntı: kanguru_kesesi

İzlenme alabilmek için tavşan kostümlü kız olan anime. Cosplay falan hikaye, anime'nin içeriği yetersiz.
      İzledin mi? Tavşan kostümü falan tamamen metafordu 3 saniye bile gözükmedi.

İçerik olarak yetersiz falan değil. İzlediğim yere kadar baya baya sağlam temellerle gidiyordu.
    • quote:

Orijinalden alıntı: EleSuDökenSuat

İzledin mi? Tavşan kostümü falan tamamen metafordu 3 saniye bile gözükmedi.

İçerik olarak yetersiz falan değil. İzlediğim yere kadar baya baya sağlam temellerle gidiyordu.

Alıntıları Göster
      bol ecchi'li seyirler o halde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    • quote:

bol ecchi'li seyirler o halde.

Alıntıları Göster
      Ecchi yok ki seride ciddi anlamda bakmadan etmeden bilmeden konuşuyorsunuz.

Halen daha diyorum bunny girl denen şey 3 saniye bile gözükmedi. Ama filmin temasına temeline bir metafor olarak etkili.

Bence izleyin öyle karar verin.

Güzel bir hikayesi var.
    • EleSuDökenSuat kullanıcısına yanıt
      Hikayesini karakterleri iyi kapatıyor aslında,misal öyle çok abartabileceğimiz bir hikayesi yok ama ana karakteri ciddi anlamda ne zamandır beklenilen tarzdaydı

Ben takılmıyorum şahsen karakter konusunda zaafım var konu olmasın karakterler iyi olsun yine izler keyif alırdım sanırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ao Sol -- 13 Ocak 2019; 21:56:29 >
    • EleSuDökenSuat kullanıcısına yanıt
      değerli kardeşim izledim tamamını.

• quote:

değerli kardeşim izledim tamamını.
      Eee ecchi falan derede gördün?

Beğenmediysen saygım sonsuz da bence insanları yanlış yönlendiriyorsun.

Karakterleri oturmuş bir anime vardı karşımızda.
    • quote:

Orijinalden alıntı: EleSuDökenSuat

Eee ecchi falan derede gördün?

Beğenmediysen saygım sonsuz da bence insanları yanlış yönlendiriyorsun.

Karakterleri oturmuş bir anime vardı karşımızda.

Alıntıları Göster
      o tavşan olayını biraz açıklar mısın? alakası var mı sence?

ben yazayım: oo tavşanlı kız, bi bakayım. ilginç bir animeye benziyor bi izleyeyim. al sana izlenme... başladık bari anime bitsin zaten 12 bölüm...

• 12 bölümlük kısa, tatlı bir animeydi:)
      Bu tarz erkek karakterler seviliyor zaten (Hachiman en büyük örneği galiba) ben de severim bu tarz karakterleri.Mai Sakurajima da sevdiğim tipte bir kız karakter olunca anime aktı, bir solukta bitirmiştim:)

• İlk bölümünü izledim ama pek ilgimi çekmedi. Yine de devam ederim

Bitirdim. Nedense hiç içine çekmedi beni. Donuk bir seri gibi geldi bana.

8.49 puanını görünce farklı beklentilerle izlemiştim halbuki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-05471E679 -- 30 Haziran 2019; 18:18:23 >
    • Kendi içlerinde Arclara bölünmüş overrated seri.
    • Arkadaşlar bu animenin 2. sezonu gelicek mi ? yoksa bitirdiler mi hikayeyi ?
    • Ainz Ooal Gown kullanıcısına yanıt
      Filmi var

• HeavenlyBlue kullanıcısına yanıt
      Filmini izledim hocam 2. sezon çıkacak mı manasında sormuştum.
    • 2.Sezondan haber var mı?

• Net bir bilgi yok henüz. Ama biraz araştırma yapmıştım.Şimdi şöyle bir durum var. İzlemiş olduğumuz 13 bölümlük anime LN'in ilk 5 cildinden uyarlama. Sonrasında çıkan film ise 6. ve 7. ciltlerden uyarlama. Şu ana kadar sanırım toplam 10 cilt çıkmış. 11.cildinde çıkması bekleniyormuş bu yıl ama çıktı mı çıkmadı mı bilemiyorum 2021'de de çıkabilir deniyordu.Neyse 11.cildinde çıktığını varsayarsak elde uyarlamak için 4 cilt var. İlk sezona bakarsak 4 cildin yeterli olmayacağını söylüyorlar 2.sezon için. En az 1-2 cilt daha çıkması lazım deniyor.Bunların animeye uyarlanması filan da en az 1 yılı bulduğunu düşünürsek 2023'de gelebilirmiş en erken eğer öyle bir plan varsa.İnşallah 2. sezon gelir. Çünkü LN okuyanlar işlerin daha ilginç hale geldiğini filan söylüyorlar.

• 
    Sayfa: 1
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.