Şimdi Ara

Seiko 5 SNK809K2 Kullanıcı İncelemesi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
12.466
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Skywatches de satılıyor bu saatler güvenilir amazondan daha iyi bi site bende almak istiyorum bu saatten ama dün bi saatçiye gittim seikoyu türkiyeye getiren iki firma varmış bu saatten içinde 1000 tlden aşağı orjinal bulamazsın stedekiler çin malıdır dedi ben error yardımcı olurmusunuz alan arkadaşlar orjinalmi saatler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende 1980 üretimi bir seiko 5 var. Ama haftada 1 dakika falan erkene geliyor. Yenilerde de böyle bir sıkıntı varmı?

• quote:

Orijinalden alıntı: okanclskn

Bende 1980 üretimi bir seiko 5 var. Ama haftada 1 dakika falan erkene geliyor. Yenilerde de böyle bir sıkıntı varmı?

Eğer tam 7 günde +60 saniye alıyorsa sıkıntı yok demektir. Ki zaten 37-38 yaşında bir saatten bahsediyoruz. 1 günde +8.57 saniye o yaştaki bir saat için çok çok normal. Eğer geceleri saati çıkarıyorsanız, ayar kolu (tepesi) yukarı bakacak şekilde yan bırakın böylece ileri gidişleri bir nebze sönümlendirmiş olursunuz.
  • Can-KSK kullanıcısına yanıt
    60tan az veya 60sn gectiğini pek görmedim.

• (69 dolara aldım yaklaşık 125 lira)
    ağlamak üzereyim tutmayın beni
  • Merhaba elimde Seiko 5 automatic 21 jewels saat var .. saatin üretim tarihi ni merak ediyorum bilgisi olan var mı ? Arka kapakta 734001 gibi rakam var şimdiden teşekkürler...

Seiko 5 SNK809K2 Kullanıcı İncelemesi

Seiko 5 SNK809K2 Kullanıcı İncelemesi

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.