Şimdi Ara

sehirlerarasi otobus firmalari

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
215
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu yaz tam 4 tane firmaya bindim her otobustede kafam kadar wi-fi amblemi var ama nedense hic bir otobuste kullanamadim hangi muavine sorduysam kotasi bitmis dedi. Bu rezillikten baska nedir? Koskoca otobus firmasisin kota bitince interneti yeniletmek cokmu masrafli geliyo sirketinmi batacak? Beyler ũlkemizdeki bu cimrilik durumu nedir òzellikle firma ve sirketler kısabildigi kadar kisiyor. Gecen akrabalara gittik yasli basli insanlar bilmedikleri icin televizyondan ixperia(experia da olabilir tam hatirlamiyorum) turk mali telefon almislar akrabalar zaten 80 yasinda teknolojiden felan anlamazlar bi emekli maasi var zaten ona göre almis telefonun kutusuna resmen iphone6 resmi yapistirmislar telefonda uygulamalarda angry birds yaziyo o uygulamanin resmi var acinca sacma sapan baska bi oyun cikiyo bu firmalarin amaci nedir hadi firmalari gectim o telefon bide o kadar testten gecmis hicmi kimse demiyo bu kutuda yazanlar vaad ettiklerinizi bu telefon karsilayamiyor satamazsiniz diye?! Neden hicbisey dŭzgŭn degil bu ŭlkede? Insanlik vardi birtek oda gittikće yok oluyor yasim 16 yasitlarima bakiyorum çogu özenti veya cocuksu sacma sapan dusunceleri var saygi gõsterilecek turden seylerde dusunmuyolar yeni nesil olmamdan utaniyorum resmen keske sansim olsaydida dedelerimizin o eski turk filmlerindeki gibi biyikli felan tam kabadayi tipli adamlarin iyi masum saf kadinlarin zamaninda dogsaydim dŭnya git gide yok oluyor kiyamet kopmadan biter insanlik boyle giderse.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Depay88 -- 4 Eylül 2015; 22:21:53 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.