Şimdi Ara

silinebilir (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
267
Cevap
51
Favori
220.231
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: the_executioner_

quote:

Orijinalden alıntı: oceqn

quote:

Orijinalden alıntı: bitli kene

Kardeşim Allah senden razı olsun. Yıllardır hiç bir işe yaramayan kortizonlu kremlerle alamadığım sonucu 3 günde coresatin sayesinde aldım. Yüzüm bebek gibi oldu çok memnunum. Gerçekten sağol @oceqn

iyileşmene sevindim dostum. bu illeti çeken herkese acil şifalar.
    bu arada kremi halen kullanıyorum ve herşey kontrol altında. mükemmel bi krem.(coresatin sarı)

Kremi kullanmaya devam mi hocam

Devam ediyorum dostum. Krem artik tup seklinde degil kucuk bi kutu seklinde satiliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ben de yüzüm için dermatop kullanıyorum ilk aldığımda ertesi gün pul pul yapıp döküp tamamen temizliyordu cildimi, artık günlerce sürüyorum anca düzeliyor. bunu tavsiye eder misin hocam?
  • Momecon losyon kas sakal ve burun icin tavsiye ederim kesinlikle

• oceqn O kullanıcısına yanıt
    Hocam merhaba bende de seboreik dermatit var geçen sene cilt doktorum ıtraspor ile sarı coresatin yazmıştı o günden beri sarı coresatin kullanıyorum.

Bende özellikle yaz aylarında bu dönemlerde inanılmaz azıyor yalnız şu dikkatimi çekti bu ürün bir ara toplatıldı baya bir süre piyasada yoktu sonra ruhsat değişti falan dediler ama ben ilaçtan artık eskisi kadar memnun değilim eskiden anında etkisini hissederdim şimdi o kadar da geçirmiyor gibime geliyor sen böyle birşey farkettin mi ?
  • Arkadaşlar bir kaç kişi Vichy Dercos şampuanı tavsiye etmiş. Bende alıp deneyeceğim fakat 2 çeşidi var. Biri yağlı cilt için olan, diğeri kuru saç yazıyor. Hangisini kullanmalıyız. Saçlar yağlı ama, saç derisi kuru ve ve Seboreik yüzünden kabuklu.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: the_executioner_

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: bitli kene

Kardeşim Allah senden razı olsun. Yıllardır hiç bir işe yaramayan kortizonlu kremlerle alamadığım sonucu 3 günde coresatin sayesinde aldım. Yüzüm bebek gibi oldu çok memnunum. Gerçekten sağol @oceqn

iyileşmene sevindim dostum. bu illeti çeken herkese acil şifalar.
    bu arada kremi halen kullanıyorum ve herşey kontrol altında. mükemmel bi krem.(coresatin sarı)

Kremi kullanmaya devam mi hocam

Devam ediyorum dostum. Krem artik tup seklinde degil kucuk bi kutu seklinde satiliyor.

Toplatılan tüp şeklindeki üründen sonra piyasaya sürülen bu yeni kavanoz formatlı ürün aynı etkiyi göstermiyor diyenler var. Sizde nasıl durum bir farklılık var mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi skynet -- 31 Temmuz 2016; 20:12:21 >

• burun çevresi için kesinlikle nerisona c krem arkadaşlar benim kini kökten çözdü şükür birde
  • Bu hastalık bende de 20 yıldır var. Bu bir doku hastalığı. Sıkıntı vb durumlar arttırır. Dokuyu temizlemek gerek. Bu ancak doğal bir yaşamla olur. Ya ilaç kullanıp kontrol altına alacağız ya da bitkisel doğal şampuanlar, sabunlar kullanacağız. sls, paraben, alcol vb olmayan şampuanlar (alternatif olarak lahana özütü kullanan bitkisel şampuanlar var) kullanmalısınız. Yedikleriniz de doğal olsun. Bağımlılıklarınızı (sigara vb) bırakın. Gün İçinde elinizi sık sık yüzünüze sürmeyin. El her yere değer. Erkekler doğal tıraş sabunu ve fırçası kullanmalı. Elma sirkesi damlatılmış suda yüze iyi gelir.
  • Ben thalia şampuan da çözüm buldum size de öneririm, şu anda saçımda kaşıntı yok

• bağırsaktan kaynaklanıyor
  • Bunun kesin bi çözümü yok ciddiyim geçmiyor.Burun ve kaş bölgesinde var bende ama ne yapalım yapacak bir şey yok

• arkadaşlar bu hastalığın tek çaresi selsun suspension. almanyadan getirttim. içinde %2.5 oranında selenyum sülfat var. 1 aydır kullanıyorum. kesin çözüm bu. tertemiz geziyorum allaha şükür. herkese tavsiye ederim. 15 euro. alın deneyin.
    Bu mesaja eklenen görseller:

silinebilirsilinebilirsilinebilir

• oscar30 O kullanıcısına yanıt
    Selamlar; kullandığınız bu ürünü nasıl tedarik ettiniz? ihtiyacı olan ve denemek isteyen olursa bilgilerimizi paylaşalım lütfen; şu an için benim problemim yok ama olurda kış geldiğinde hava koşulları ile alakalı bir değişiklik olur ve buda benim saç derime yansırsa deneme ihtiyacım olursa bende kullanmak isterim, iyi forumlar

• Çok eskiden turkiyede vardı bu ürün şimdi satil satilmiyor turkiyede. almanyaya giden bir tanidik vasitasiyla getirttim. sadece sac değil yüzdeki ve cildin değişik yerlerindeki sorunları gideriyor. banyoda saçımla birlikte yüzüme de sürüyorum.5 dakika kadar bekleyip yıkıyorum. sonuç mükemmel. turkiyede satılan selsun blue beş para etmez sakın almayın. paranıza yazık. selsun blue da %1 selenyum sülfat var. bunda %2.5 şiddetle tavsiye ediyorum. tabi temin edebilirseniz. ben 3 kutu getirmiştim. haftada 2 defa kullanıyorum. en az 1.5 yıl gider diye düşünüyorum.

• selsun suspension almanyada ayrica avusturya vb.. avrupa ülkelerinde bütün eczanelerde satılıyor. bilginize.

• oscar30 O kullanıcısına yanıt
    120 ml 'lik sampuan 50 tl dimi yanlıs anlamadık ?
  • evet 50 tl arkadaşım. ama aldığına değer. pişman olmayacaksın emin ol. 120 ml lik ürün uzun süre gider. saçım kısa zaten benim. birazcık döküyorum yetiyor. haftada iki kez kullanman yeterli. diğer günlerde sıradan bir şampuan kullanabilirsin. bu illetle yaşamaktansa bu parayı veriyorum ben. çok memnunum. ne yüzümde ne saçımda eser kalmadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oscar30

evet 50 tl arkadaşım. ama aldığına değer. pişman olmayacaksın emin ol. 120 ml lik ürün uzun süre gider. saçım kısa zaten benim. birazcık döküyorum yetiyor. haftada iki kez kullanman yeterli. diğer günlerde sıradan bir şampuan kullanabilirsin. bu illetle yaşamaktansa bu parayı veriyorum ben. çok memnunum. ne yüzümde ne saçımda eser kalmadı.

Selenyum Sülfat'ın zararlarından haberiniz var mı ?
  • Konuyu şimdi gördüm 3 yıl önce yazmışım bu başlığa. Kayısı çekirdeği yağı işe yaramıştı ama her gün uygulamak gerekiyor o da sıkıcı bişey. Şimdi yine kış geliyo ve suratım pul pul dökülüyor. Bepanthen'le idare ediyorum bu illetle yaşamayı öğrenicez yapıcak bişey yok.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhaba Arkadaşlar,

Bende aynı dertten müzdairibim. Kaşların arasında ve burun çevresinde kepek gibi döküntü ve kızarıklık.
    Kafamın özellikle arka tarafında saçlarda, sakalda ve kulak arkasında da benzer durum var.
    Bir de elim gidiyor yolup daha da kötü kızartıyorum.

Benim de çok uzun zaman oldu. Doktor önce Betnovate diye bir krem verdi. Ardından bir Novocrin sulfur diye bir losyon. Eşim Sebomed diye bir şampuan aldı. Hepsini kullandım ama bir fayda göremedim. Özellikle stresli olduğum dönemlerde artıyor.

Forum da yazdığınız kremi de deniyeceğim ama ben geçici bir tedavi değil kalıcı bir çözüm bulmak istiyorum.

Bu hastalığın karaciğerle yada başka bir şey ile bağlantısı var mı?
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.