Şimdi Ara

.:Şebnem Ferah Fan Club:. (9. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
359
Cevap
3
Favori
28.704
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: Method Man

amy lee

Onun Yeri Ayrı Ama
  • Şebnem Ferah Sevilmez Mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hellcat876 -- 23 Ekim 2007; 18:11:15 >
  • TRT'den Şebnem Ferah'a Eurovision teklifi

Erovizyon Şarkı Yarışması, 2008'de Sırbistan'da yapılacak. Yarışmada Türkiye'yi hangi sanatçının temsil edeceği uzun süredir tartışılıyordu. Geçen aylarda Hande Yener'in ismi ortaya atıldı. Ancak TRT yetkilileri hemen yalanladı. Ardından Nez'in aday olduğu söylendi. Spekülasyonlar aldı yürüdü.

Özellikle Sertab Erener'in Türkiye'ye getirdiği birinciliğin ardından, Athena ve Kenan Doğulu'nun Erovizyon'daki popülaritesi çıtanın yüksek tutulmasını gerektiriyordu.

Pek çok sanatçının kendiliğinden yarışma için talip olmasına rağmen TRT'ciler bu konudaki kararını verdi. TRT yetkilileri, gençlerin çok sevdiği ünlü rock sanatçısı Şebnem Ferah'a, 53'üncü Erovizyon Şarkı Yarışması'nda Türkiye'yi temsil etmesi için teklif götürdü.

TRT yetkililerinin, Şebnem Ferah'ı çok istedikleri ve onu ikna etmeye çalıştıkları söyleniyor. Yarışmaya yine İngilizce bir şarkı ile katılınması konusunda fikir birliğine varıldığı belirtiliyor. ??

Kaynak:http://www.eurovision-turkey.com

Bence çok iyi olur arkadaşlar sizce.

• yıllardır neden erovizyon icin sebnem ferah aday gosterilmedi diye sasırırken bu haberi duyunca cok sevindim umarım sebnem ferah kabul eder
  • ekleyin
  • saçmalamayın ya bence hiç iyi olmaz. böyle saçma bi organizasyonda şebnem ferahın ne işi var allah aşkına.
    biliyorum sizin düşündüğünüz şey bu yarışmayla belki kendini gösterir dünyaya diyorsunuz ama dünya dediğiniz neresi? avrupanın sadece doğusunun ilgi gösterdiği bi yarışma.
    yarışma yüzünden tanıdığımız sevdiğimiz yabancı yarışmacılar dünyada tanınmıyor bakmayın bizim tanıdığımıza. sonuçta bizde doğu avrupa ülkesiyiz sebebi bu tanıyabilmemizin.
  • quote:

Orjinalden alıntı: tanerim

ekleyin

Ekleyin onu.
    Bak eklemeyince sinir stres yapmış arkadaş.

---

Yakında ajdara teklif götürürlerse şaşmayın. Sahne performansı da var! (Herkeste bulunmayan bir özellik!)
  • şebnem ferah gothic metal mi yapıyodu acaba
    he he he
  • katılması avrupaya açılması demek olur. bence katılsın.
  • Sonra boğulmasın?
  • Şebnem Eurovision'a 10 gömlek fazla gelir. Bence katılmasın. Zaten müzik yarışması değil. Politik ilişkiler yarışması. Bende artık şebo fan club üyesiyim. Konser dvd'si mükemmel olmuş. Dans pistinde dans eden elemanı vurmak istiyorum, ben dans edicem şeboyla...

Edit: vurmak istiyorum sadece şaka. Benimle kişisel hesabı olanlar oradan şikayet etmesin...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fuatturkrap -- 2 Aralık 2007; 8:38:13 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: fuatturkrap

Şebnem Eurovision'a 10 gömlek fazla gelir. Bence katılmasın. Zaten müzik yarışması değil. Politik ilişkiler yarışması. Bende artık şebo fan club üyesiyim. Konser dvd'si mükemmel olmuş. Dans pistinde dans eden elemanı vurmak istiyorum, ben dans edicem şeboyla...

Edit: vurmak istiyorum sadece şaka. Benimle kişisel hesabı olanlar oradan şikayet etmesin...

hehe herkes dans etmek ister şeboyla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The MasteR -- 8 Aralık 2007; 1:14:54 >

• bn bayadr sebnem ferah dinlerm ve severm de ama bu topici smdi ilk defa gordum bni de uye yapn be
  • benide ekle üstat bizde mülteciyiz
  • Bu topic 5. sayfaya düşecek bir topic mi?Canlandıralım Arkadaşlar...Bitirmeyelim konumuzu..
  • valla izmire gelio sebo ama param yok yardm etmek isteyenler bi pm atsn be
  • Hayatımda ilk müzik kasetini 22 yaşımdayken 1996 yılında aldım. O kaset Şebo'nunda ilk kaseti olan o muhteşem yapım "KADIN" dı. Bugün hala keyifle dinliyebiliyorum. O sesi ile, müziği ile ve duruşuyla hep farklı birisi olmuştur inanıyorum farklı olmaya da devam edecektir.
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.