Şimdi Ara

.:Şebnem Ferah Fan Club:. (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
359
Cevap
3
Favori
28.712
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tuborg Alive 3 Festivali Kapsamında Türkiyeyi Dolaşan Şebnem Ferah, Altınoluk Anfi Tiyatrosunda Verdiği Konserin görüntüleri Aşağıda Verdiğim Linkde Youtube ile izlenebiliyor. Sakın Kaçırmayın!

http://youtube.efixclub.com/
  • Şebnem'im hiç konserine gidemedim ya, yanarım da ona yanarım.. Teoman'la düet olarak söylediği "Mevsim Sohbahar" şarkısı aklıma geldi bu iletiyi yazarken..
  • Ben de varım
  • tüm yazılanları okuyamadım yazılmış olabilir.

odtü iktisat da okurken ankarada şarkı söylediği grupta özlem tekin ile beraberdi.daha sonra anlaşamadıkları için grup dağılmıştır..

ve sanırım özlem tekin ile arası hala bozuktur..
  • quote:

Orjinalden alıntı: shadow_unfelix

tüm yazılanları okuyamadım yazılmış olabilir.

odtü iktisat da okurken ankarada şarkı söylediği grupta özlem tekin ile beraberdi.daha sonra anlaşamadıkları için grup dağılmıştır..

ve sanırım özlem tekin ile arası hala bozuktur..

o grubun adı volvox'dur ki anlaşamadıkları için grup dağılmamıştır.Özlem Tekin 1995 de solo albüm yapma kararı almış ve Kime Ne'yi çıkarmış,Şebnem Ferah ın Kadın albümü de 1996 da çıkmıştır.Arasının bozuk filan olduğunu da sanmıyorum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi armored -- 8 Nisan 2007; 23:32:39 >
  • doğrudur söylediğin.ben de "sanırım" demişim zaten..
  • quote:

Orjinalden alıntı: tech_türk

Şebocular, nasılsınız?

iyiyiz meleğimizin doğum gününün son dakikalarını kutluyoruz artık...
  • BEN DE ARTIK KISA CÜMLELER KURUYORUMU ÇOK SEVİOM
  • beyler bugün bi haber işittim bi arkadaştan ne kadar dooru bilemiyorum şebnem ferah yeni albüm mü çıkarttı nette bakıyorum ama rastlamadım daha!
  • Benide ekle
  • Arkdaşlar Şebo dün akşam SAKARYA ÜNİ. idi...
    Elinde konser kaydı felan varsa buraya verir mi???
    ben izleyemedim de...
    teşekkürler....
  • şebo forever
  • selam arkadaşlar ya dh'de şeboya iat biryer göreceğimi hiç ummazdım açıkçası ama açılmış çok iyi olmuş şeboyu evde işte yolda heryerde dinliyorum insanlar deli sanıyor artık beniaslında haksızda değiller ben deliyim ama şebo delisiyim benide ekleyin biraz geç kaldım ama olsun hiç görmemekten daha iyidir en sevdiğiniz şarkı hangisi diye sorulmuş peki şebonun sevmediğiniz bir şarkısı varmı ki??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bigsoldier -- 13 Mayıs 2007; 12:03:53 >
  • up :D:D
  • arkadaşlar şebonun yakın zamanda konseri varmı bilen yada öğrenen bizlerle paylaşsın
  • 28 Mayıs Erzurum - Atatürk Üniversitesi
    31 Mayıs Samsun - 19 Mayıs Üniversitesi
    10 Haziran İstanbul - Kuruçeşme Arena
  • 10 haziran kuruçeşme arena eminmisin ben göremedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bigsoldier -- 27 Mayıs 2007; 16:58:04 >
  • ewet eminim...Koçfest turnesinin son konseri...

http://www.kocfest.com.tr/tr-TR/YollaraDustuk
  • eywallah dostum ben göremedim paylaşım için sağol
  • rica ederim...
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.