Şimdi Ara

Sebebsiz yere mutsuz olan var mı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
1.765
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Benim gibi . Kötü hiçbirşey olmamışken bir anda herşey anlamsız gelebiliyor . Var mı benim gibi ruh hastası ?

• çok iyi bir ailem var çok iyi bir sevgilim var... Allah çok şükür sağlığım yerinde...ama yinede hayatımda birşeyler eksik gibi hissediyorum. ulen hep bi depresif mod hep bi bunalım...bir takım obsesyonlar yaşıyorum
  • Ben varım. Arada öyle olur. Neden mutsuz olduğumu düşünür bulurum bişey bulamam. Böyle bi süre bunalım moduna girerim. Herşey anlamsız gelir. Daha birçok psikolojik sorunlarım var. Ailem bilmiyor. Doktora gitmek istiyorum ama ailemden çekiniyorum. Tek başıma gitsemmi
  • Benim kadar olamazsın mutlu olcak bişey bulamıyorum ki istediğim şeyler de olmuyor bu sefer kötü şeyleri düşünüyorum hem düşündüklerim de oluyor istesem de mutlu olamam zaten kaderim lanetlenmiş sanki
    ne kadar istesem de mutlu olmak olamıyorum ki psikolog bile sıkıldı zaten
  • ezginin günlüğü nün eksik bir şey adlı şarkısı geldi aklıma başlığı okuyunca.sözlerini de yazayım tam olsun
     Sebebsiz yere mutsuz olan var mı ?

"eksik bir şey mi var hayatımda
    gözlerim neden sık sık dalıyor
    eksik bir şey mi var hayatımda
    gökyüzü bazen ciğerime doluyor

öyle bir şey ki bu, kolay anlatamam
    atsan atılmaz, satsan satamam
    eksik bir şey mi var, anlayamam
    bak çayım sigaram, her şeyim tamam

kalksam duraktan dolmuş gibi
    arka koltukta unutulmuş gibi
    terliklerimle, gelsem sana
    sonunda aşkı bulmuş gibi"

• havalar kapandı ondandır.
  • Bana da olan birşey okuldan eve gelince direk yatağa uzanır öyle düşünürüm neden mutsuzum diye yatma saatine kadar orda kalırım bazen ama yine de bulamam.
    Fakat son zamanlarda bu olmuyor çünkü sebebi doğru olmasa bile bağladığım birşeyler var.
  • Evet bende varım.
  • ben ruhum daralıyor arada böyle diyorum nefes alamıyorum sanki herşy boş geliyor sinirleniyorum heralde kış a girdik fazla dışarı çıkamicaz ondandır ondan öncede çok mutsuzum piskolojik yardım almam lazım
  • bendede oluyo o
  • bende yaa
  • bende bazen gereksiz gülüom aklıma bişe gelio pis pis sırıtıom
  • Çevremde hiçbir olumsuz olay yokken gene de mutsuz olmayı becerebiliyorum ve böyle durumlarda insan kendi kendine konuşunca rahatlıyor.
  • ben birden de birden depresif oluyorum
  • Ne yalan Söyliyeyim Yalnız olduğum için Mutluyum Sağlıklı Olduğum içinde Allaha Hergün Şükrediyorum Çok param Olupta Mutsuz olmaktansa Cebimde Beş parasız Mutlu olmayı tercih ederim
  • Aynısı bende de oluyor. Sanki kalbimin içinde bi sıkıntı var ama bir türlü atamıyorum. Sebepsiz yere mutsuz oluyorum. Bazende içime bir yaşama sevinci geliyor. Gülünce falan acayip rahatlıyorum içim kıpır kıpır oluyor.
  • Ben de dibine kadar depresyondayım, yalnız öyle geçici falan değil benimki. Bunun aşamaları var, panik atağa kadar gidiyor. Göğsünüzde falan ağrı oluyor ağır depresyon durumlarda, hepsini yaşadım. Çok zor olaylar...
  • Açılmayı düşündüğüm kızı tenefusde başka birisi ile gördüm moralım cok bozuk hıc bısey yapasım yok ramazan olmasa içecem.

Benım sıkıtıntının sebebi var yani.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Otorite

Ne yalan Söyliyeyim Yalnız olduğum için Mutluyum Sağlıklı Olduğum içinde Allaha Hergün Şükrediyorum Çok param Olupta Mutsuz olmaktansa Cebimde Beş parasız Mutlu olmayı tercih ederim

Kardeş bizim dediğimiz de para falan değil sanki böyle yatası geliyo insanın öyle yatası geliyo , ne yürüyesim geliyo ne dışarı çıkasım ne yemek yiyesim hiç bişey yapasım yok aslında vücudumun ihtiyacı olmasa yemek bişe yemicem de işte
  • Wallahi yaa üniversite acılsa da gitsem acayip canım sıkılıo
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.