Şimdi Ara

Sebastian Vettel Challenge Yapamıyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
440
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bir türlü yapamıyorum. 3 pistide denedim iki gündür kere olmuyor. Herzaman yolun dışına çıkıyorum. Azcık dokunuyor diskalifiye diyor. Yok mudur bunun bir taktiği, ipucusu ? Sürüş seçeneklerini nasıl yapmalıyım ?

• quote:

Orijinalden alıntı: necromyhTh

Bir türlü yapamıyorum. 3 pistide denedim iki gündür kere olmuyor. Herzaman yolun dışına çıkıyorum. Azcık dokunuyor diskalifiye diyor. Yok mudur bunun bir taktiği, ipucusu ? Sürüş seçeneklerini nasıl yapmalıyım ?

selam dostum,çekiş kontrol 0, patinaj açık, etkin dümenleme kapalı, aktif denge kesinlikle kapalı, abs 1, kumanda hassasiyet 7, ben böyle geçmiştim yanlız aracı çok iyi dengeli kullanman gerek bütün iş viraja giriş çıkış
  • quote:

Orijinalden alıntı: shiftdriver

quote:

Orijinalden alıntı: necromyhTh

Bir türlü yapamıyorum. 3 pistide denedim iki gündür kere olmuyor. Herzaman yolun dışına çıkıyorum. Azcık dokunuyor diskalifiye diyor. Yok mudur bunun bir taktiği, ipucusu ? Sürüş seçeneklerini nasıl yapmalıyım ?

selam dostum,çekiş kontrol 0, patinaj açık, etkin dümenleme kapalı, aktif denge kesinlikle kapalı, abs 1, kumanda hassasiyet 7, ben böyle geçmiştim yanlız aracı çok iyi dengeli kullanman gerek bütün iş viraja giriş çıkış

shiftdriver ( mesutun) dediği gibi virajlar çok önemli ve biraz youtubeden video izle nasıl yapıldıgını izle biraz refarans olur . Abs 1 cekis kontrol 0 denge kapalı ben bu sekilde ds3 ile bronz aldım... G27 ile hepsini altın yaptım sonrasında en son bıkmıştım artık yapamıyordum... Monza cok bastti digerleri benı baya zorluyordu baya bi ara verdim yapamıyordum sonra uzun bir aradan sonra bi oturdum tam 4 saatte altın yaptım ve platin tropiyi aldım... En basit sana örnek suzuka pistinde hep son vıraj var S virajı orda zaman kaybediyordum sonra kendimi orası konusunda geliştiriyordum artık o viraj bana S degilde dümdüz geliyordu ve sonunda altın almış oldum... Ve Gt5 böylelikle rafa kaldırdım:)))

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu problem bende de var. Yahu oyunu fena da oynamam aslında ama bu Vettel Challenge olmuyor da olmuyor arkadaş

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.