Şimdi Ara

SEAT LEON MK3/5F ANA KONU (2766. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
57.736
Cevap
368
Favori
2.584.819
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 27642765276627672768
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: SwordLegend

Nerden aldınız hocam? Liste fiyatından mı verdiler?
    Seat Erya Otomotiv’den aldım. Evet liste fiyatı. Adamlar zaten tok satıcıydı şimdi daha da doymuşlar. Ben bugün istemiyorum kaporamı verin desem 5 dakika içinde arabayı başkasına satar. İş bu noktaya gelince de indirim istedikçe kendini komik duruma düşürüyorsun. O yüzden hiç pazarlık yapmadım. Adam en baştan kendini belli etti çünkü. Doğuşta malesef böyle bir durum var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: balcis

onu sıfırlama yöntemi vardı hocam ya. bulursam atayım. bana bir kere oldu 4 sene kullandığım aracımda.

bu mudur emin değilim, dener misiniz?
    http://www.golftutkusu.com/topic/4201-otomatik-cam-kapatma-ve-kumandadan-cam-açma-kapatma/
    Otomatik indirme kaldırma, tek dokunuşla camların açılıp kapanma senkronizasyonu bozulduğunda çalışmıyor. Aynı durum benim de başıma gelmişti. Evet bu paylaştığınız doğru çözüm.

• Teknode kullanıcısına yanıt
    Doğrudur hocam benm görüştüğüm bayilerde aynı tavırdalar.. normalde liste fiyatından en az %10 indirim yapılır öyle satılırdı. Şmdi indirim isteyince pis pis sırıtıyorlar.. paramızla rezil oluyoruz. Nyse hayırlı olsun güzel günlerde kullanın..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Doğrudur hocam benm görüştüğüm bayilerde aynı tavırdalar.. normalde liste fiyatından en az %10 indirim yapılır öyle satılırdı. Şmdi indirim isteyince pis pis sırıtıyorlar.. paramızla rezil oluyoruz. Nyse hayırlı olsun güzel günlerde kullanın..
    Teşekkür ederim ama vag grubunda böyle bir şey hiç duymadım. Yani diğer markalara gitsen indirim illaki alıyorsun ama Seat Skoda ve Volkwagen’de hiç duymadım. Yani komik rakamlar yaparlar 100 lira 300 lira gibi.

Oluyor hocam 3 hafta önce golf highline 235 comfortline 215 midline plus manuel 173 bin teklif aldım. Normalde liste fiyatları çok daha yukarılardaydı. Bu dönem ekstrem bir dönem araç azlığı yüzünden bazı bayiler hiç indirim yapmıyor malesef.

• quote:

Oluyor hocam 3 hafta önce golf highline 235 comfortline 215 midline plus manuel 173 bin teklif aldım. Normalde liste fiyatları çok daha yukarılardaydı. Bu dönem ekstrem bir dönem araç azlığı yüzünden bazı bayiler hiç indirim yapmıyor malesef.
    Doğrudur ama ben genelde araç aldığım dönemler bu ikinci oluyor kötü zamana denk geldim. Boya koruma falan hediye ediyorlar yalandan ama indirim nedense yaptıramadım. Hatta doğuşta şahenkin tanıdığını soktum araya o zaman bile Seattan indirim alamadım. Audide oluyor mesela. Liste fiyatından indirim yapıyorlar ama Seat’ta bilmiyorum yaptıramadım dediğim gibi.

Nasip hocam tekrar hayırlı olsun keyfini çıkarın aracın ;)

• arkadaşlar merhaba arabaya llunar atr metalik cam filmi kapatmak istiyorum fakat bu metaliklerde radyo performansı, gps ve telefon çekim gücü etkileniyormuş. tecrübe eden oldu mu böylesi bir şey?

seramik cam filmi icin 1500
    metalik için ise 750 lira dediler. 5 cam için

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: -FoundeR-

arkadaşlar merhaba arabaya llunar atr metalik cam filmi kapatmak istiyorum fakat bu metaliklerde radyo performansı, gps ve telefon çekim gücü etkileniyormuş. tecrübe eden oldu mu böylesi bir şey?

Anten aracın arka kısmında diye biliyorum. Yani cam filmi ile alakalı olmayan bir yerde. Ben daha önce böyle bir şey duymadım.

konudan Bağımsız soruyorum, anten nereye gömülü bizim araçta, ben göremedim de?

• -FoundeR- kullanıcısına yanıt
    Spoilerda olmasi lazim

• quote:

arkadaşlar merhaba arabaya llunar atr metalik cam filmi kapatmak istiyorum fakat bu metaliklerde radyo performansı, gps ve telefon çekim gücü etkileniyormuş. tecrübe eden oldu mu böylesi bir şey?

hocam

benim araçta 5 cama atr30 ön camada air 80 (şeffaf sadece uv filitresi ) şeklinde kullanıyorum.
    hiçbir sıkıntı yok
  • quote:

konudan Bağımsız soruyorum, anten nereye gömülü bizim araçta, ben göremedim de?
    Valla hocam benim bildiğim sunroof un arka tarafında bagaja doğru veya aracın arka bagajında sağ tarafta. Bir yerde okumuştum ama hatırlayamadım gerçekten.

Çözümü anlatan kişinin yöntemini doğru anlıyorum değil mi;

Öncelikle ön 2 camı tamamen açıyorum, sonrasında tamamen kapatıyorum ve 5 saniye bekliyorum, sonra biraz bekleyip bir 5 saniye daha kapalı tutuyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: gettekno

Çözümü anlatan kişinin yöntemini doğru anlıyorum değil mi;

Öncelikle ön 2 camı tamamen açıyorum, sonrasında tamamen kapatıyorum ve 5 saniye bekliyorum, sonra biraz bekleyip bir 5 saniye daha kapalı tutuyorum.
    Hocam orada ne yazıyorsa aynısını yapın. Bende aynı sorun olmuştu ben öyle çözdüm.

• Merhabalar,

Leon 1,5 TSI DSG style paket. 189.000 TL alınır mı ? Sizce doğru tercih mi yoksa başka marka model araçlara mı bakayım. Çıkabileceğim en yüksek bütçe budur.
  • Moon Star Turkey kullanıcısına yanıt
    Yaklaşık 1 ay önce 1.2 SUNROOF LED Advanced paketli aracımı sattım araçları inceledim bayilerdende baktım fordan tutun toyyotaua kadar son 1haftadır cıvıce saldım fakat dışı güzel ama içi her baktığımda bana yaşlı amca d segment gibi geliyor içime sinmiyordu sattığımdan beri bayidennyeni araç için sıra bekliyordum bugün güzel haber benim için ay sonuna doğru gelecekmiş
    Bu uzun ve sizin için gereksiz bilgilerden sonra😄
    Yaşınız nedir bilmem araçtan beklentiniz nedir uzun zaman binecekmisiniz , sadece araba olsun beni bir noktadan diğer noktaya götürsün derseniz fiyat olarak fazla güzel ford ve Toyota lar var aciliyetiniz yoksa bayiden sıra alın bekleyin yara çok temiz araçlara bakın
    Önceki arabayı aldığımda ne alacaksın dediklerinde seat deyince oda ne diye bakıyorlardı benzinli diyince garipseme dahada artıyordu fakat her bindiğimde iyiki almışım diyordum , yine bu gereksiz bilgiden sonra demem o ki başkasını boş verin binince iyiki almışım diyeceğiniz ve bütçenizi kesinlikle zorlamadan alabileceğiniz aracı alın

• leonall L kullanıcısına yanıt
    Yorumunuz için teşekkür ederim. Uzun süre binmek için alıyorum. Yol tutuşu, donanımı vs. Birde piyasası da olsun ve sattığımda zarar etmek istemiyorum. Ben şunu sormak istedim. Bu araç yerine şunu alsan daha akıllı iş yapmış olursun gibi.

Ayrıca bu aracı bayan da kullanacak. Kafama takılan 189 bin para verip baz donanım bir c hatchback alınır mı ?

Bayileri uzun süredir bizde arayıp soruyoruz. Çoğu burnundan kıl aldırmıyor. Eylüle, ekime tarih veren var. Seat ise bu aracı bu ay sonu teslim edecek. O yüzden çok zamnlanmadan almak istiyoruz.

Yol tutuşu gayet iyi, donanım olarak styl boş paket oluyor satışta hızlı olmaz çok tercih edilmez
    Dsg vag grubunda sıkıntılı arıza çıkartıyor deniyor hiç kullanmadığım için bilmiyorum fakat eşinşzde kullanacaksa ilerisi için pek tercih edilmez, garanti uzatma yapabilirsiniz
    Hondalar için sıkıntısız deniyor
    Benim 2. Tercihim olur 2018 yada 17 düşük kmlerde cıvıc hondalar a bakabilirsiniz dsgden dolayı hemde geri görüş kamerası vs var
    Toyota larda sıkıntısız tercih edebilirsiniz

Hondalar da elegans paketlere bakabilirsiniz

• 
Sayfa: önceki 27642765276627672768
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.