Şimdi Ara

SEAT LEON MK3/5F ANA KONU (2736. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: thelord03
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 3 Misafir - 3 Masaüstü1 Mobil1 iOS
5 sn
57.736
Cevap
368
Favori
2.584.881
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 27342735273627372738
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    kumandanin pilini değiştirin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dewr

kumandanin pilini değiştirin.
    Pili değiştirdim fakat sorun devam ediyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emrahgms

quote:

Orijinalden alıntı: lesermi

Arkadaşlar aracın sağ ön camı tam kapanınca bir engele takılıyormuş gibi yarıya yakın açılıyor tekrar. Ayrıca 2.kademeye geçmiyor. Kapatmak için basılı tutmam gerekiyor. Bilen dostlar bir fikir yazabilir mi?

Bir fikrim yok ama şunu yap hocam :D bütün camları aç aynı anda tekrar hepsini kapat kapandıktan sonra 10sn daha kapalı durması için tuşa kapanma istikametinde basmaya devam et.. Sistem reset atacak kendine..

Alıntıları Göster
    bunu deneyin.

• 45 bin bakımı faturası arkadaşlar, yağı kendim götürdüm.
    SEAT LEON MK3/5F ANA KONU

• Sarf malzeme işçiliği de ne oluyor. Serviste sen mi üretiyorsun malzemeyi. Zaten kafadan 234 lira servis parası almışsın. Allah'tan serviste araca yer işgal ücreti kesmiyorlar 😊

• quote:

Orijinalden alıntı: BondMax

45 bin bakımı faturası arkadaşlar, yağı kendim götürdüm.
    hangi servis ? fiyat guzel

• Sanırım atık sarfların bertarafı için isteniyor bu ücret.
    Konya seat servisi bu arada.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BondMax -- 17 Şubat 2020; 15:22:49 >
  • lektonstar kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler geç olsun güç olmasın :D
  • Servislerde trim seslerine yönelik bir uygulama var mı beyler?

• Arkadaşlar mevcut kasa Leon ile yeni kasa Leon arasında çok fiyat farkı olur mu sizce. Leon almaya baya niyetlendim. Fakat yeni kasa ne zaman çıkar, yeni kasa beklenmeli mi.

• fbhakanb F kullanıcısına yanıt
    arabanin fiyatindan cok modeline bakin.. gelecek olan araba suan begendiginiz arabadan farkli.

• Kd®? K kullanıcısına yanıt
    Bazen bu fonksiyon devre dışı kalabiliyor. Akü sök tak veya camlardan birinin zorlanması vb nedenlerle olabiliyor.

Kontak açık halde aracın sürücü camını komple indirin sonra kaldırın ve cam kapalı halde iken cam mandalını camı kapatma yönünde yani yukarı yönünde kaldırın ve 10 sn civarı öyle tutun.

Sonra diğer cam mandallarını da camlar kapalı iken kapalı konmlarında 5 10 sn kapama yönünde kaldırın bekleyin.

Benimki böyle çözülmüştü. Kullanım klavuzunda da yazıyor ama bir kaç farklılık vardı galiba. Bu işlem işe yaramazsa tekrar bakalım :)

Örnek
    http://www.golftutkusu.com/topic/4348-kumandadan-cam-kapatma/

Bir de araç menüsünden ayna silecek ve açma kapama menülerindeki ayarları kontrol edin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dr.Leon -- 18 Şubat 2020; 9:40:42 >

• lektonstar kullanıcısına yanıt
    Bulursanız söyleyin ben de yaptırıcam :D Ah şu trim sesi olmasa çiçek gibi araba.
  • dewr kullanıcısına yanıt
    Farklı derken sanırım siz mevcut kasayı daha çok beğeniyorsunuz. Yeni kasayı henüz canlı görmedik belki mevcut kasa daha iyi duruyor olabilir.

Bir de Leon 1.5 TSİ DSG FR da arka süspansiyon torsiyon mu acaba bilen var mı.

beğenip beğenmeme hususunda yorum yapmadim. Yeni kasa ile mevcut kasanin farkli oldugunu belirttim. Belkilerle işiniz zor

ben yinede size yeni kasanin belkisiz yeni görsellerini bulabileceginiz google linkini paylaşayim

https://www.google.com/search?ie=UTF-8&client=ms-android-samsung-gs-rev1&source=android-browser&q=new+seat+leon

hepsi torsiyon sert suspansiyon

• dewr kullanıcısına yanıt
    Sadece fikir ve bilgi sordum. Cevap yazmak zorunda değilsiniz.

Yeni gelecek olan Leonlar tamamen farklı, çok daha teknolojik. Fiyat olarak en az 20-30 bin lira farkı gözden çıkarın. Yeni Leonlar Eylül, Ekim gibi Türkiye'ye gelecek.

• Bi ara servise uğrayıp soracağım bu duruma yönelik bi çalışmaları var mı diye. Yazın sesler bi nebze azalabilir, genleşmeden dolayı.

• Arkadaşlar 2016 model 1.2 tsı aracın akü ömrü ne kadar acaba kötü bir süprizle karşılaşmadan hazırlıklı olayım diyorum

• fensinn kullanıcısına yanıt
    benim 4.5 yil dolarken bitti.. biterken bi uyari vermedi.. soguk havada mars.bastim calismadi :) 4 5 sayfa once konusu var.. 1.2tsi 2015 benim arac 60binde

• 
Sayfa: önceki 27342735273627372738
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.