Şimdi Ara

SEAT LEON MK3/5F ANA KONU (2627. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: GAJU
1 Kayıtlı Üye ve 6 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
57.724
Cevap
368
Favori
2.584.411
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 26252626262726282629
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2015 LEON 1,2 TSİ 110 HP 25,000 KM MANUEL VİTES 67.500 TL

Merhaba,
    Yukarıdaki aracın ederi nedir.
    Kaza,boya,değişen,tramer yok.
  • Merhabalar,
    Ben mk2 leon, 2015 golf ten sonra mk3 leon a geri döndüm :)
    aracı 2. el aldım ve eksik bi parçamız var onu bulmaya çalışıyorum. Serviste var ama fiyatı pahalı. Çıkma olarak veya pert bi araçtan almak için araştırıyorum bir süredir fakat bulamadım.
    Yardımlarınızı bekliyorum.
    Aradığım parça: leon bagaj içi taban halı döşemesi.
  • Moon Star Turkey kullanıcısına yanıt
    Merhabalar,
    fikir vermesi için yazıcam. Ben de 2015 model golf comfortline 1,2tsi manuel 50binde, aracımı 70 bine 2 hafta önce attım. kazası yoktu temizdi.
  • encin kullanıcısına yanıt
    Pahalı mı yani hocam. Sizin dediğiniz o fiyata kazasız bı ayarda bulamıyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: encin

Merhabalar,
    Ben mk2 leon, 2015 golf ten sonra mk3 leon a geri döndüm :)
    aracı 2. el aldım ve eksik bi parçamız var onu bulmaya çalışıyorum. Serviste var ama fiyatı pahalı. Çıkma olarak veya pert bi araçtan almak için araştırıyorum bir süredir fakat bulamadım.
    Yardımlarınızı bekliyorum.
    Aradığım parça: leon bagaj içi taban halı döşemesi.
    hocam
    öncelikle hayırlısı olsun aracınız kazasız belasız sürüşler.

bagaj havuzu ile işinizi görebilirsiniz bence

halı bagaj havuzu :

https://www.hepsiburada.com/oz-is-seat-leon-iii-hali-bagaj-havuzu-2013-2018-arasi-p-OTOZISSEAT003

yada plastik olarak farklı markaların var onlardan bakabilirsiniz.
    dikkat etmeniz gereken şey lastik lerden sonraki yeride kapatması
    bende
    https://www.s-dizayn.com/urun/seat-leon-hb-bagaj-havuzu-2013-uzeri-a-kalite

bu var kapatmıyor.

halıda bagaj havuzuyla şeklini kıyaslarsanız tam nedemek istediğimi net anlarsınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: Moon Star Turkey

2015 LEON 1,2 TSİ 110 HP 25,000 KM MANUEL VİTES 67.500 TL

Merhaba,
    Yukarıdaki aracın ederi nedir.
    Kaza,boya,değişen,tramer yok.
    hocam ek pakedi varmı yokmu bunlarda fiyatı etkiler.
  • Moon Star Turkey kullanıcısına yanıt
    Fıyat makul

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • josh-r J kullanıcısına yanıt
    Style paket hocam. Ekstra arka park sensörü var.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Style paket hocam. Ekstra arka park sensörü var.
    vallaha bencede iyi fiyat hatta ucuz bile son fiyat listesine göre
  • quote:

Pahalı mı yani hocam. Sizin dediğiniz o fiyata kazasız bı ayarda bulamıyorum
    aracın kazası yoksa bence alınır. ama leon ile golf arasında iç dizayn kalite açısından çok fark var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: josh-r

hocam
    öncelikle hayırlısı olsun aracınız kazasız belasız sürüşler.

bagaj havuzu ile işinizi görebilirsiniz bence

halı bagaj havuzu :

https://www.hepsiburada.com/oz-is-seat-leon-iii-hali-bagaj-havuzu-2013-2018-arasi-p-OTOZISSEAT003

yada plastik olarak farklı markaların var onlardan bakabilirsiniz.
    dikkat etmeniz gereken şey lastik lerden sonraki yeride kapatması
    bende
    https://www.s-dizayn.com/urun/seat-leon-hb-bagaj-havuzu-2013-uzeri-a-kalite

bu var kapatmıyor.

halıda bagaj havuzuyla şeklini kıyaslarsanız tam nedemek istediğimi net anlarsınız.

Alıntıları Göster
    Teşekkürler,
    bugün bostancı oto sanayiye gidip çıkma bi parça orda buldum, orjinal ama biraz yıpranmıştı. üstüne de plastik bi havuz alıcam. :)

• qezgin kullanıcısına yanıt
    Konya da şehir içi ortalamam 6,5 civarı, şehirdışı 5,5 civarı. 2016 1.4tsi fr actsiz

• quote:

Orijinalden alıntı: encin

aracın kazası yoksa bence alınır. ama leon ile golf arasında iç dizayn kalite açısından çok fark var.

Alıntıları Göster
    alt takimlar burclardan gelen sesler deseniz katilirim ama leon iç dizayn olarak bana göre en kullanişli araç..

• 0 leon fr aldım. Servisten seramik kaplama ve cam filmi hediye ettiler. Yalnız araç acayip toz tutuyor servis 3 gün içinde seramik kaplamanin kuruyacagini ondan sonra düzeleceğini söyledi. Bu bilgi doğru mu ?

• quote:

Orijinalden alıntı: rcpdrnc

0 leon fr aldım. Servisten seramik kaplama ve cam filmi hediye ettiler. Yalnız araç acayip toz tutuyor servis 3 gün içinde seramik kaplamanin kuruyacagini ondan sonra düzeleceğini söyledi. Bu bilgi doğru mu ?
    Değil hocam maalesef seramik falan yaptıkları yok

Madem seramik 3 günde kuruyormus niye aracı teslim ediyorlar o zaman size? Kürleşmesinün tamamlanıp size verilmesi gerekiyor aracın

Kullandıkları seramik vs değil muhtemelen bir iki kat hızlı cila quick detailer atıp veriyorlar zaten toz tutmasının sebebide bu

• quote:

Orijinalden alıntı: rcpdrnc

0 leon fr aldım. Servisten seramik kaplama ve cam filmi hediye ettiler. Yalnız araç acayip toz tutuyor servis 3 gün içinde seramik kaplamanin kuruyacagini ondan sonra düzeleceğini söyledi. Bu bilgi doğru mu ?
    bende aracıma pasta cila yaptırdım yeni aynı sizin dediğiniz gibi toz oluyor !
  • quote:

Orijinalden alıntı: dewr

alt takimlar burclardan gelen sesler deseniz katilirim ama leon iç dizayn olarak bana göre en kullanişli araç..

Alıntıları Göster
    alt takımlar ile ilgili bilgim yok o konuda birşey diyemem. Ama kısaca aralarındaki farkı yazayım;
    Ben 2,5 yıl 2015 model golf 1,2tsi 110bg comfortline + sürüş paketli araç kullandım ve eski sevgilim leon a geri döndüm :)
    golf manuel ve benzinliydi, şunu söleyim ki çok memnundum, aracın kalitesi sürüş keyfi çok iyi. yeni aracım leon ise 2017 dizel otomatik,ekstra olarak multimedia paket + led ışık paketi ve yeni kasa: bu aracı golf ile mukayese etmek gerekirse sadece işçilik iç dizayn ve sürüş keyfi açsından değerlendirmek gerekir.
    Bu konuda söleyeceklerim;

* leon virajlarda 2015 golften daha iyi (muhtemelen 2017 golfte kullansam o da aynı duyguyu yaşatacaktır, yeni teknoloji farkı diye düşünmekteyim)
    * iç dizaynın görünüşü açısından golf daha iyi (tabi ki FR ile mukayese değil)
    * koltuklar, golf daha rahat, yan destekler ve koltuk ergonomisi daha iyiydi ( leon nun parçalı deri koltukları golf ün comfortline koltuğu ile eş diyebiliriz.)
    * bagaj: leonnun bagajı golf ile aynı ebatlarda ama daha derin.
    * kaput kapağı golfte amostisörlü, leon da değil.
    * golfte ön iki koltuk altında çekmece var, leonda sadece sürücü tarafında.
    * golfte torpido gözünde kilit var ve soğutma yapabiliyor, leonda yok.
    * golfte tavanda gözlük saklama gözü var leonda yok,
    aklıma gelenler bunlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi encin -- 17 Nisan 2018; 12:40:22 >

• encin kullanıcısına yanıt
    Konfor süspansiyon olarak nasıl hocam? Ben konfora çok önem veriyorum ve fr leon bu konuda beni üzüyor biraz, sizce comfortline golfe geçmeye değer mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: okan10tr

Konfor süspansiyon olarak nasıl hocam? Ben konfora çok önem veriyorum ve fr leon bu konuda beni üzüyor biraz, sizce comfortline golfe geçmeye değer mi?
    fr ı geçtim style leondanda daha konforludur golf hocam
    konforsa golf setlik sporsa leon hocam
    tabi malzeme kalitesi vs olarakta golf daha iyi
    ama opasiyon paket doluluğu olarak style leon bile comfortline golfe göre gırtlak dolu tabir edilebilir. golfte nerdeyse herşey opsiyon.
  • 1 günde 3000 lira birden bindirdiler 1.2 tsi dsg style leona. 95900 tl den 98900 e yükseldi anahtar teslim liste fiyatı. Buna rağmen tercih edilmesi gereken bir araç mıdır. Hangi bayiden uygun fiyat alabiliriz? Tavsiyelerinizi bekliyorum..

• 
Sayfa: önceki 26252626262726282629
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.