Şimdi Ara

SEAT LEON MK3/5F ANA KONU (11. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
57.732
Cevap
368
Favori
2.584.623
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu arabaya karşı çok büyük bi önyargım var, nerede seat leon görsem içinden apaçi diye adlandırdığımız tiplerden çıkıyor. Öyle kaldı benim için apaçi arabası ötesi yok.
  • Kalite seat, tasarim audi, fiyat wv..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SanalFare

Honda civic gibi olucak buda eski kasası daha güzeldi.

+1000000
  • tasarımı çok güzel olmuş.ayrıca bu leon bana da hep apaçi arabası gibi geliyor,kullanan tipler genelde hep aynı.şöyle entellektüel bir leon sürcüsü görmedim.
  • Şimdi BMW 1 sersinin bu araçtan 25bin liralık bir farkı var mı? Onu düşünmek lazım....

Bence yok... ÇOk başarılı
  • Eskisinin ici berbatti.Disi fena degildi.
    Şimdi ici yine cok gosterissiz.Disi eh.
    Uygun fiyatla girmezse Türkiye'de yine tutmaz bir civic Yada golf gibi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nirvana333

tasarımı çok güzel olmuş.ayrıca bu leon bana da hep apaçi arabası gibi geliyor,kullanan tipler genelde hep aynı.şöyle entellektüel bir leon sürcüsü görmedim.

vardır canım aralarında bach dinleyip, balzac okuyan!
  • Eski leon gitmis ruhsuz bir arac gelmis. Sevmedim.

• ben pek beğenmedim önünü daha iyi olabilirdi bence eskisi kadar tutmaz bu leon.tabii birgelsin görürüz
  • ben almayi dusunuyorum sizde 1.4 TSI ya da 1.2 TSI orta halli bir donanim 40i gecer mi? Ne dersiniz?
  • Arkadaşlar GOLFÜ gördükten sonra, A3 ü de gördükten sonra TEK GERÇEK SEAT LEON diyorum.

Gidin şimdi bir GOLF tasarımına bir de bu araca bakın gerçekten mükemmel olmuş...
  • Arkası bildigimiz yeni A3. İc konsol a3 ten daha iyi. Ama yine vasatı gecemez tabiki.

• Kisi karşısındakini kendi gibi bilirmiş . Apacilere duyurulur
    İçindeki apaci olduktan sonra Leo'na olmus s60 olmus veya e serisi olmus ne fark eder
    Modifiye seven her genc apaci değildir . Cevresine zarar vermediği sürece saygı duymak gerekir. Bugünün kucumseyenleri, yarının kucumsenenleridir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oquzdag -- 11 Eylül 2012; 22:44:19 >
  • Yok ya ben bu tasarımı hiç beğenmedim.Resmen sıradan olmuş.Zaten bütün arabalar birbirine benziyor bu da vw işi tüy dikme olmuş.Aynı parçaları kullanıcaz derken içine s.çmışlar.Yazık olmuş.

• dış görünüş eski kasayı mumla aratır. ilerde ucuzlayınca apaçiler bile almaz.
  • bundaki 2.0 TDI 184HP GOLFte neden yok a3 te varmi bilmiyorum ??

• quote:

Orijinalden alıntı: hasanmerto

Arkadaşlar GOLFÜ gördükten sonra, A3 ü de gördükten sonra TEK GERÇEK SEAT LEON diyorum.

Gidin şimdi bir GOLF tasarımına bir de bu araca bakın gerçekten mükemmel olmuş...

bir de konu yukarı diyorsun sanırım.. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: liebermann

quote:

Orijinalden alıntı: hasanmerto

Arkadaşlar GOLFÜ gördükten sonra, A3 ü de gördükten sonra TEK GERÇEK SEAT LEON diyorum.

bir de konu yukarı diyorsun sanırım.. :)

aynen öyle

Kaç gündür yeni araçların forumlarındayım, kanım kaynamaya başladı, yeni bir araç yolda mı ne

• bu aralar çıkan çoğu araç çok iyi cidden..

Bu leon la yeni çıkıcak olan auris'i çok merak ediyorum..
  • Beğendiğim yönleri:
    * İçi önceki kasanınkinden daha güzel. Ergonomik gibi gözüküyor.
    * Gündüz farları adam gibi olmuş. Ön farlar Audi A7'deki gibi led sanırım. Öyleyse çok iyi.
    * Dikiz aynasına sinyal lambası koymaları iyi olmuş. Birçok yerde led kullanılmış sanırım, lambalar keskin yanıp sönüyor.

Beğenmediğim yönleri:
    * Audi'nin bütün otomobilleri birbirine benziyordu. Artık Seat'ın da benziyor. Hatta Seat Audi'ye de benziyor. Yakında bütün arabalar aynı olacak.
    * Arka kapının kolu olmamış; yazık olmuş.
    * Neredeyse bütün lambaları led yapmışlar, ama en çok yanıp sönen şey olan arka sinyal lambalarını yapmamışlar. Keskin yanıp sönsün isterdik.
    * Seat'ın yeni amblemi hoşuma gitmedi. Kırmızı arka fonun kalkması iyi olmuş, ama ortadaki tek çizgi olmamış.
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.