Şimdi Ara

##SEAT İBİZA TSI MOTOR ARAÇ SAHİPLERİ BURAYA ## (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
756
Cevap
18
Favori
44.389
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bırde aracım 10 - 15 km hızla gıderken balatadan hafıf sıkıstırma sesı gelıyor normal mıdır
  • Güncel
  • Selamlar

Bu araçlar her yeni çalıştırmada daha doğrusu günlük mü ortalama yakıt hesaplarını sıfırlıyor?Çünkü ortalama yakıt her gün yenileniyor.Bu durum normal mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mdincer03

aracım su an 850 km de s ıcı 7,3 gayet makul sevılerde sakın kullanımda
    fakat benim aracımın yol bılgısayarının tıklarken bazen takılıyor 2-3 sn icinde duzelıyor
    sızlerde boyle bır problem oldumu

referans alsaydın böyle derdin olmazdı. bak meseka bende yol bilgisayarı yok :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: certac

Selamlar

Bu araçlar her yeni çalıştırmada daha doğrusu günlük mü ortalama yakıt hesaplarını sıfırlıyor?Çünkü ortalama yakıt her gün yenileniyor.Bu durum normal mi?

2 tane tuketim var bir ortalama tuketim araci calistirdiginiz anda kontagi kapattiginiz ana kadar olan tuketim 3 saatte sifirlanir o

Digeri ise ortalama tuketim 2 o siz sifirlayana kadar sifirlanmaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2013 model 1.2 tsı DSG aracın bugün kaskosunu yeniledim %40 hasarsızlık indirimi 1750.00 lira ek prim İSTANBUL ili 850,00 lira YKB SİGORTA
  • Son günlerde 1.2 tsi dsg için fiyat alan var mı? Liste fiyatından inmiyorlar sanırım ? Doğru mudur ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: forrrza

Son günlerde 1.2 tsi dsg için fiyat alan var mı? Liste fiyatından inmiyorlar sanırım ? Doğru mudur ?

Hiç fiyat almadım ama yakın zamanda bir zam daha olabilir
  • Selam,

Ben de uzun zamandır sifir 1.2 TSİ niyetindeyim...
    Yilbasinda bunu gercege donusturucem umarim...
    Acaba 2014 mu onerirsiniz yoksa fiyat dusme ihitmali olursa 2013 almak daha mi avantajli olur???
    2014 araclar da ne tarz yenilikler olmasi muhtemeldir???
    Bu yenilikler cok yeni oldugu icin daha sonra sorun yasama ihtimalimiz olur mu?...
    Bir de ocakta hemen arabaya sahip olmak istiyorum...
    Acaba yeni araclarin gelisi vakit alir mi?
    Tavsiyelerinizi rica ederim...
    Tesekkurler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: micropee

Selam,

Acaba 2014 mu onerirsiniz yoksa fiyat dusme ihitmali olursa 2013 almak daha mi avantajli olur???
    Bu yenilikler cok yeni oldugu icin daha sonra sorun yasama ihtimalimiz olur mu?...
    Tesekkurler...

2014 model araç en iyi ihtimal size şubat ayında teslim edilir

2014 yılı için duyduğum bir yenilik yok

Fiyat 2014 olacağı için kesinlikle yüksek olur
  • Merhaba,

Aracımızı alalı 1 hafta oluyor. 2013 Kırmızı İbiza Style Paket ESC+XDS+Yokuş kalkış sistemi+Lastik basınç sensörü+arka park sensörü (erya'da takıldı).

Önceki girişlerde direksiyon ağırlığından şikayetçi arkadaşlar vardı. İnanın çok ama çok şaşkınım bu direksiyona ağır diyorsanız pes vallahi. Ağırlıklı olarak eşim kullanıyor işe gidip gelirken ve inanılmaz rahat ve konforlu bir direksiyonu var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hunky -- 7 Kasım 2013; 16:31:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hunky

Merhaba,

Aracımızı alalı 1 hafta oluyor. 2013 Kırmızı İbiza Style Paket ESC+XDS+Yokuş kalkış sistemi+Lastik basınç sensörü+arka park sensörü (erya'da takıldı).

Önceki girişlerde direksiyon ağırlığından şikayetçi arkadaşlar vardı. İnanın çok ama çok şaşkınım bu direksiyona ağır diyorsanız pes vallahi. Ağırlıklı olarak eşim kullanıyor işe gidip gelirken ve inanılmaz rahat ve konforlu bir direksiyonu var.

Aracınız hayırlı olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: cihanair

quote:

Orijinalden alıntı: micropee

Selam,

Tesekkurler...

2014 model araç en iyi ihtimal size şubat ayında teslim edilir

2014 yılı için duyduğum bir yenilik yok

Fiyat 2014 olacağı için kesinlikle yüksek olur

Teşekkür ederim...

• quote:

Orijinalden alıntı: cihanair

quote:

Merhaba,

Aracınız hayırlı olsun

teşekkür ederim.

• hunky H kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Aynı eklemelerle bende düşünüyorum, bu haliyle size ne kadara geldi acaba? Liste fiyatından ne kadar düşebileceklerini merak ediyorum.

Cevabınız için şimdiden teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ersin334

Merhaba,

Aynı eklemelerle bende düşünüyorum, bu haliyle size ne kadara geldi acaba? Liste fiyatından ne kadar düşebileceklerini merak ediyorum.

bana 40500 tl'ye geldi. fazla bir indirim yapmıyorlar ne yazık ki.
  • Merhabalar,

Faydalı bilgiler verilmiş herkese teşekkürler. Bizim de aracımız ibiza 1.2 tsi dsg reference. 7 bin km de. 2103 model. esc paketi mevcut. araçtan her yönüyle çok memnunuz maşallah. uzun yol da yaptık. uzun yol performansını da beğendik.

arabada dikkat ettiğim bir iki noktayı paylaşayım. yokuş aşağı araba çok hızlandığında vites değişiminde geç kalabiliyor ve devir 3000'lere dayanıyor. Yokuş çıkarken vites küçülttüğünde vites değişimini çok ufak da olsa hissettiriyor. benzer durumlar yaşayan arkadaşlar oldu mu?

Yakıt tüketimini merak edenler için Araba istanbul şehir içi 100 tl benzinle 280 km civarı yol yapıyor. km de 36 kuruş yaklaşık.

Herkese trafiksiz keyifli sürüşler.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ersin334

Merhaba,

bana 40500 tl'ye geldi. fazla bir indirim yapmıyorlar ne yazık ki.

Merhaba,

Rica etsem 40.500'ü biraz detaylı olarak açar mısınız? Araç fiyatı, zorun sigorta, kasko vs şeklinde belirtirseniz seviniirm, hem güncel olarak benim gibi tekrar almayı düşünen arkadaşlara ışık tutar.

Ben daha önce Erya'dan Ibiza aldım ancak ev alınması nedeni ile yazın sattım, bu yılbaşında yine bir Ibiza ihtiyaç olacak ama bu sefer Doğuş'un kendi showroom'undan almayı planlıyorum.

Daha önce evime yakın diye Erya'dan aldığımda 280TL'lik zorunu sigortayı haberim olmadan 460'a yapmışlardı, itiraz edince de üzerine bir de sigortacı bayandan 5 karış surat çekmiştim, deli olmuştum Seat Erya'da

• hunky H kullanıcısına yanıt
    hayırlı olsun. direksiyon konusunda aynı fikirdeyim. eleştirenleri okuyunca ben de şaşırmıştım :)
  • Listede ismi olmayan arkadaşlar var ise ekleme yapabilirim
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.