Şimdi Ara

*****---SEAT İBİZA/CORDOBA KULÜBÜ---*****(108 ÜYEYİZ!!!) (257. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.324
Cevap
55
Favori
481.930
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 255256257258259
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ÖzkanÇ

Ya ben sehir disina cikiyorum o yüzden sikinti olur mu olmaz mi bilmiyorum da film. Kisalar xenon uzunlara ve sislere de beyaz yapsam diyorum hangi marka tipi ne karisti iyice oturupta bakamadim dogru durustte

Şehir Dışı radar olur yakalanmadikca filme bakan da olmaz mahkeme kararı var emsal filme eskisi gibi ceza yazmiyorlar forumlarda söylenen. Güneşi iyi kesiyor kolun yanmiyor Klima fazla çalışmadan araç soğuyor gibi artıları var. Cordoba dan Cordoba ya fark varmı bilmiyorum ama şüphe var benim araçta kısa H7 Sis h3. uzun değiştirmedim daha

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: ÖzkanÇ

Simdi ben xenon taktirdigimda kutusunu almistim far kablarinda h7 8000k yaziyor kisa h7 o zaman aldığım fisede oyle yazmıştı ordaki kisi. Cok karisti bu olay

Boylede guzel duruyor ama uzunlara bosch plus 90 alsam diyorum uzun yolda iyi olur.
     *****---SEAT İBİZA/CORDOBA KULÜBÜ---*****(108 ÜYEYİZ!!!)

Sisleri kesin beyaz yap acayip yakışır.

• archer0104 A kullanıcısına yanıt
    Çalışır gibi yapıp calismiyor mu? Yoksa Marş basıp hiç çalışmıyor mu? Emin olmak lazım o da arıza cihazına baglatmaktan geçer.

• Arkadaşlar Ankara'da Şaşmaz civarında önerebileceğiniz bir motor ustası var mı? Ekonomik ve işini bilen bir usta önerisi bekliyorum. :)
  • brava 34 kullanıcısına yanıt
    O zaman 1 numara yada 0.5 var diyorlar ondan yaptirayim uzun yol ne olur ne olmaz. Gunesi kessin istiyorum bende zaten kolumu nereye koyucam şaşırıyorum bazen :) benim araçta da kısa h7 sis h3, uzunda h3 diyorlar.

Peki hocam sis icin önerdiğiniz bir ampül var mi beyaz ama performansı da iyi olmali mayisin başında giresuna gittim tokati gectikten sonra 2 2.5 saat sisin icindeydim sarilari yakiyom yol hic gorunmuyor xenon cikardi beni ordan onun gibi birsey olmali yani.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ÖzkanÇ -- 7 Temmuz 2015; 13:01:18 >
  • portative P kullanıcısına yanıt
    Şaşmaz da Eser Oto ya tavsiyen üzere gittim konfor sinyali 5 yaptık. 10 km üzeri kapılar otomatik kilitleme yapıldı Anahtar çıkınca kapılar zaten açılıyor du. Başka açılacak özellik yok dedi usta. Vakit azdı Kumanda dan camlari açma olayını soramadim. Teşekkürler portative.

Cordoba ve Ibiza için açılan başka ne özellik var arkadaşlar? Yaptıran veya bilen varsa yazsın lütfen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brava 34 -- 7 Temmuz 2015; 18:38:34 >
  • ÖzkanÇ kullanıcısına yanıt
    0.5 i boşver 1 olsun takıldığı na değsin. Sisleri kısa ile aynı marka taktir ışık renk farkı olmasın görsel lik önemli.

O zaman 1 numara film yaptirayim.
    Iki tanede 8000 k h3 ampul almak lazim o zaman

Sisler le kısa aynı beyaz tonda olunca göz alıcı oluyor. Parkları da turuncu led yada beyaz led yapıver nasıl olur? Önler 1 arka 2 nu. Film olunca alsam geri görüş zayıf oluyor. Geri Vites ışığı tek olduğu için yüksek ışık veren led le degistirmek iyi olur.2 ayrı lamba denedim hala tam istediğim gibi değil a ama eskisinden çok iyi aydınlatma. Arkaya tavan aydınlatması yapıcam ramazandan sonra. Bebek Çocuk varsa arka camlar 2 nu olsun mutlaka.

Bana gorsellikten cok performans gerek hocam cunku uzun yolum yaklasik 7 8 saat kadar oldugu icin genelde de gece cikiyorum yola gozumu yormasin istiyorum 8000 k yi degismeyi dusunuyorum 4300 yada 6000k yapsam diyorum sisler konusunda hala kararsizim beyaz sisi kesemezse yolda kalirik:)) karadeniz tarafi oldukca sisli yollara sahip. Cocuk yok riske atmayim 1 numara yapiyim hepsini. Sonra garaja girerken sikinti olmasin zaten geri gites ve fren isigi ile giriyorum :)

Osram nb kullandım gayet iyiydi 6 ayda lamba patladı. Şimdi nb Plus çıkmış kısa ömür sorununu hallettilerse alınır yada Bosch Plus 90i övüyor lar. Beyaz ışık seviyorsan 4300 den yukarı renk maviye yaklaşıyor. Performansa kullanmadan yorum yapmam.

Bosch plus 90a omru kisa diyen falan var ama bilmiyorum. Hocam benimki dedim ya sevmekten ziyade iyi bir aydinlatma. Suan o kadar kafam karisti ki ne yapacagim konusunda herhalde elektrikciye gitmeden dogru kararı veremiycem

Uzunlar da h3.dun degistim..bu arada xenon takmayin bence.hem far çanagini sarartirsiniz hemde yediginiz kufrun haddi hesabi olmaz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Rica ederim. Konfor sinyalini yapmamıştı gideyim yaptırayım ben de :)
  • araç Marş basıp hiç çalışmıyor.elektrik geliyor marş basıyor ama çalışmıyor 3-4 kere bu işlemi yapıp açıp kapıyorum çalışıyor

arabada lpg yok tam da taktırmayı düşünüyordum bu arızayı gidermeden taktırma dediler. pazartesi bujileri değiştirttim sonuç gene aynı araç güneşte kalınca çalışmıyor.arızayı bulana kadar bi sürü şey değişse herbiri için ayrı para verecem galiba sağlam bujilerden de olduk
    O zaman hayırlısı olsun yaz bize ne takarsan

• ShadowOfSpirit kullanıcısına yanıt
    Uzunlar h3 demek netleşti iyi oldu yedek bulundurmak lazım. Sizede hayırlı olsun.

• archer0104 A kullanıcısına yanıt
    Pc ye bağlayın. Sensörlerden birinden kaynaklı dir.

• portative P kullanıcısına yanıt
    Yaptıracak bişey bulamadım başka. olsa Bilsek yapardik iyiolurdu

• ben sellektör yemiyorum öyle kolay kolay 1 de kullanıyorum zaten genelde de tek kişi biniyorum araca karşıdan bende geldim kendi arabama karşı ama gözümü almadı far ayarı çok önemli.

@ShadowOfSpirit

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ÖzkanÇ -- 8 Temmuz 2015; 12:36:23 >
  • 
Sayfa: önceki 255256257258259
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.