Şimdi Ara

Seasonic 1000Watt 80+ Platinum Güç Kaynağı mı/Aerocool Strike X 1100W 80+ Plus Gold mu (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
2.496
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: BuBBa123

hehehe bende bu 2 psu arasinda kaldım bende seasonic tercih ettim teknobiyotik mail etmiş gümrükte sikinti oldu biraz gekicek die haberiniz olsun :P

evet haklısın bir sıkıntı olduğu hakkında.çünkü 10 aralık yazıyordu daha önce 17 aralığa çevirdiler tarihi.birde şunu anlamıyorum arkadaş gümrükten geçerken sen bunun vergisini bütün masraflarını ödüyorsun yani sonuçta beleşe geçirmeye çalışmıyorsunki mallarını.devlete ödemen gereken bütün paraları ödüyorsun yani yasal olan herşeyi yerine getiriyorsun ama gümrük hala sorun çıkartıyor anlamak mümkün değil

• quote:

Orijinalden alıntı: eneshatipoglu

quote:

hehehe bende bu 2 psu arasinda kaldım bende seasonic tercih ettim teknobiyotik mail etmiş gümrükte sikinti oldu biraz gekicek die haberiniz olsun :P

evet haklısın bir sıkıntı olduğu hakkında.çünkü 10 aralık yazıyordu daha önce 17 aralığa çevirdiler tarihi.birde şunu anlamıyorum arkadaş gümrükten geçerken sen bunun vergisini bütün masraflarını ödüyorsun yani sonuçta beleşe geçirmeye çalışmıyorsunki mallarını.devlete ödemen gereken bütün paraları ödüyorsun yani yasal olan herşeyi yerine getiriyorsun ama gümrük hala sorun çıkartıyor anlamak mümkün değil

:)) hocam kariştirma orasini siyasette bi girersek cikamayiz :)

• quote:

Orijinalden alıntı: soar.kerrigan

seasonic daha iyi bir marka.

aynen
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: eneshatipoglu

quote:

:)) hocam kariştirma orasini siyasette bi girersek cikamayiz :)

aman hocam aman.arkdaşlarla başlarız gece 11 de sabah 7 ye kadar uykuda haram olur sonra.ehh işte burası Türkiye Cumhuriyeti ne yapalım bekleyecez her türlü

• quote:

Orijinalden alıntı: serhatti

Cevap burada ...http://www.jonnyguru.com/modules.php?name=NDReviews&op=Story5&reid=264

vay canina
  • evet 10 aralıktı 17 oldu
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.