Şimdi Ara

Season 5 Funzmu YARDIM LÜTFEN

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.483
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bu yabancı bir server kasıyorum orda suan soulmasterım grand master olmak istiyorum /evo olmuyor
    yardımcı olursanız sevinirim

• AnLatim: 3Cu NesiL OLma

Aşama

Dark Knight
    Blade Knight
    Blade Master
    Dark Wizard
    Soul Master
    Grand Master
    Elf
    Muse Elf
    High Elf
    Summoner
    Blood Summoner
    Dimension Master
    -
    Magic Gladiator
    Duel Master
    -
    Dark Lord
    Lord Emperor
    Caracteristicas

Blade Master: Dark Knight ve BLade Knight'in Bir Ust Irk'ıdır. BK Ve DK'nin Tum SkiLL / SetLerinin GiyebiLir
    Grand Master: Dark Wizard ve SouL Master'in Bir Ust Irk'ıdır. DW Ve SM'nin Tum SkiLL/ SetLerinin GiyebiLir
    High Elf: Fairy ELf Ve Muse ELf'in Bir Ust Irk'ıdır. FE Ve ME'nin Tum SkiLL/ SetLerinin GiyebiLir
    Dimension Master: Summoner Ve BLoody Summoner'in Bir Ust Irk'ıdır. SM Ve BS'nin Tum SkiLL/ SetLerinin GiyebiLir
    Duel Master: Magic GLadyator'un Bir Ust Irk'ıdır. MG'nin Tum SkiLL/ SetLerinin GiyebiLir
    Lord Emperor: Dark Lord'un Bir Ust Irk'ıdır. DL'ninTum SkiLL/ SetLerinin GiyebiLir

--------- AnLatim ---------

LvL'imizi 400 Yaptıktan Sonra, Lorencia'daki Veya Deviastaki Priest Evin IsimLi NPC'den GorevLerimizi ALıyoRuz. GorevLerimiz Bu Assagıdaki itemLerdiR. Lorencia'daki Ve Devias'taki Kırmızı NPc'de SatiLmaktadiR. 3'er Tane ALip Priest Evin'e TesLim Ediniz.

Interface:

Bu itemLer Gorev itemidiR.

3 x Flame of Death Beam Knight

3 x Horn of Hell Miney

3 x Feather of Phoenix of Darkness

Simdi 2ci Asamaya Gectik. Yukardaki itemLeri Verdikten Sonra Tekrar Priest Evin'e TıkLıyoRuz Ve Bize Barrack Haritasındaki 3 Tane Canavardan 10'ar Tane Kesmemizi IsteyecektiR.

"Balram Hero" X 10
    "Death Spirit Hero" X 10
    "Soram Hero" X 10

Barrack Haritasina Gidip Bu YaratikLardan 10'ar Tane Kesecez Ve Devias Veya Lorenciadaki Priest Evin NPC'sine Gorevi Verecez.

Sıra Son Aşamada Şimdi Tekrardan Priest Evin'e TıkLıyoruz Ve Refuge Haritasındaki
    "High ELf"Lerden 1 Tane Kesmemizi IsteyecektiR. Gorevi TamamLadiktan Sonra Priest Evin'e Tekrar Donup Gorevi TamamLıyoRuz Ve Aşşagıdaki FotogRaftaki CLassLardan Biri OLuyoRuz.

Alıntıdır.

• vendorda satılmıyorsa nabıcas simdi satılmıyor :D
  • Priest Devin Hep Lorencia Veya Davias da Olmaz Genel Yeri Barrack Veya Crycwolf Dur Ayrıca Hep Bardaki Kırmızı Elbiseli Barmen de Bulunmaz Her NPC ye Konulabilir Servere Göre Değişir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shubidubap -- 31 Aralık 2009; 18:44:24 >
  • 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.