Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

sd kart ile mmc fark

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
7
Cevap
0
Favori
144
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Cep Telefonları >> sd kart ile mmc fark
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    512 Mesaj
    sd kart ile multumedia kart arasındaki fark nedir ikiside nokia 6600 için uyumlumudur.... sd kart mi alayım mmc mi?

|
    |
  • Yarbay
    11079 Mesaj
    Yoq sakın SD almaa. 6600 sdc MMC destekler o da 128e kdrdı galiba ya da 256 desteklemesi için bi şe yapmak gerekiodu daa. SD MMC farkı SD'nin daha yeni olması. Ikisinin de 1GB a kdr çeşidi bulunabiliyor. Hatta SD 2GB da wardı da hatırlamıorum tam nese sen git 128mb MMC al ya da destekliosa 256 al da MMC al yeter
    |
    |
  • Yüzbaşı
    512 Mesaj
    saol kardes ancak 128 mb lik mmc yoq hepsiburada comda bekliyecez artık ....
    |
    |
  • Yarbay
    11079 Mesaj
    Aman hepsiburdadan alma.. Gozunu sewiim bnm hatrıma alma oradan. Eğer büyük şehirde isen Teknosaya git, 128mb Sandisk MMC war baya iyidir onlar git onlardan al.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    512 Mesaj
    Card Finans a taksit yapmiyor Tekno<b<font color='blue'>SA</font id='blue'></b>.
    |
    |
  • Yarbay
    11079 Mesaj
    Abi zaten 128mb MMC çok pahalı diildr, peşin alsan?? (Kendimi reklamcı gibi hisetmeye başladım korkma teknosada fln çalışmıorum sdc hepsiburdayı pek sewmiorum-neden? dersen uzun we berbat bir kazıklanma-bekletilme hikayesi..)
    |
    |
  • Yüzbaşı
    512 Mesaj
    anladım ancak cok urun cesidi var benimde basıma geldi ancak sabırlı olmak gerekiyor ....
    |
    |
  • Yüzbaşı
    902 Mesaj
    +1 zaga puan @JanJan :)
    |
    |
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
google reklamları
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
SEO
son dakika
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,203
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.