Şimdi Ara

Sd carda video resim ve uygulamaları nasıl atarım ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
582
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar Galaxy s4 telefonum var bugün 32 gb lık sd card aldım telefonumdaki resim video ve uygulamaları sd carda atmak istiyorum . Ayarlardan uygulama yöneticisinden bazı oyunları sd carda attım ama mesela dolmus driver oyunu 105 mb yer kaplıyoken 32 kb lık önbelleğini sd carda taşıdı . ben direk uygulamayı taşımasını istiyorum bunu nasıl yaparım ? Bunu yapmanın rootsuz bir yolu varsa daha iyi olur ama illa root gerekirse root atarım sorun değil .benim isteiğim hani resimleri seççem sd carda taşı dicem sd karda öyle taşicak bir uygulama lazım uygulamalarda aynı şekilde öyle telefonu pc ye tak ordan uygulamaları bul dosyaları kes sd cardın içine yapıştır gibi okadar uğraşmak istemiyorum bir yardım edermisiniz teşekkürler [

• Öncelikle telefonu ne zaman aldınız, telefon kaç gb hafızaya sahip. Root yapmak telefonun garantisini iptal edeceği için tavsiye etmem(ben yaptım ). Fakat Root yapmayı göze aldıysanız ben GL TO SD programını kullanıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefonu 1 ay once aldim 16 gb lik telefon. Root yaparim ya garanti cok onemli degil o prigram nasil hani resimleri seciyirsun uygulamayi kokten direk otomatik mi tasiyor sd carda

• Evet hiç uğraştırmadan kendi atıyor, uygulamanın google play sayfasında yeterli açıklamayıda bulursunuz. Bu arada hangi oyunları kuruyorsunuz merak ettim

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.