Şimdi Ara

SCUM

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
221
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • oyunu almayı düşünüyorum. gerçekçiliği ilgimi çekti. ingilizce konusunda da sıkıntım yok.

erken erişim olduğundan birkaç bug oluyomuş ona da tamamım.

benim sorum şu;

şöyle böyle saçmalığı var dediğiniz herhangi bir durum var mı?

mesela harita çok büyük sürekli koşuyosun enerjin bitiyor tarzı şikayetler duydum, bunun gibi..

• oynamayı düşünüyorsanız yazın biz 4 kişiyiz beraber oynarız. Oyunda buglar mevcut ama oynatmayacak kadar değil 1050ti ekran kartlı laptopu olan arkadaşım oynuyor. oyunda bug lar çok büyük oranda düzeltilecek yılbaşı güncellemesi ile. Çok şey değişmiş ve değişecekte. Ekip olmazsa hiç oynanmıyor illaki 8 kişilik felan ekip lazım biz üniden arkadaşız 4 kişide olsa sarıyo.

• lSunTzu kullanıcısına yanıt
    Hocam aldım oynadım biraz ama oyunda loot yok :D sildim. 4-5 bölge gezdim 1 silah bile bulamadım. Elimde ot seneği ile gezdim resmen.
  • torkema61 kullanıcısına yanıt
    Loot var niye olmasın denemek isterseniz aramıza bekleriz. Loot yönünden sorun yok. Oyunu çözene kadar sorun yaşıyorsunuz ben a1 den a3 e defalarca koştuğumu bilirim. Şimdi 4-5 tane arabamız var :)) 2 tane m82a1 2 tane svd silahım var hiç aç kalmıyoruz pistol var bir sürü boşta aks 74 su var 4-5 tane mühendisimiz var mermi yaptırıyoruz bunker dan topluyoruz 60 kg lık çanta pantolon felan yetmiyor. Sırf depolama yetmiyo diyr 1-2 gün önce sniper kamuflajını atıp envanteri var diye askeri pantolon giydi arkadaş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lSunTzu -- 17 Aralık 2020; 13:49:33 >

O zaman bir gelsin bakalım. Çok da oynamamışım 4-5 saatlik bir sürem var. Buglar çok sorun etmemişti beni. Sadece zombilere göre yavaş kalmamdan yakınıyordum. Silah da olmayınca ot çatalı ile zor olmuştu.

Garanti vermeyeyim ama duruma göre katılabilirim. Bekar hayatı yok artık, zor oluyor biraz  

• torkema61 kullanıcısına yanıt
    Bizde okuyoruz hocam. Ama harbi okuyoruz okul dersleri üstüne piyasa tecrübesi edinmek için projeler yapıyoruz. Ben gaz türbin motorlar alanında kendime değer katmaya çalışıyorum. Aslında nefrs alacak vaktimiz yokta. Biraz saldık Ansys, Catia, Solidworks derken hiç kendimize vakit ayıramıyorduk. Keşke bende bekar olmasamda oyuna giremesem ne güzel :))

İşte, ben hem evliyim hem çalışıyorum  

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.