Şimdi Ara

Scooter techno grubu dinleyenler (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
2.222
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • vay be harbi sevenler varmış ben sanıodum bi tek ben dinliorum

Tanışma şarkım;

Fire

En son ve şu aralar en çok dinlediğim;

Apache
  • tüm Scooter severleri beklerizwww.scootertechno.gen.ms teşekkürler mustafa abi
  • ya arkadaşlar ben bu scooter ın bi müziğini dinledim hoşumada gitti sonra bunun 10larca şarkısnı indirdim ama içlerinden hiçbiri benim aradıgım şarkı deil.. bana nasıl yardım edebilirsiniz?
  • quote:

Orjinalden alıntı: bahodilo

ya arkadaşlar ben bu scooter ın bi müziğini dinledim hoşumada gitti sonra bunun 10larca şarkısnı indirdim ama içlerinden hiçbiri benim aradıgım şarkı deil.. bana nasıl yardım edebilirsiniz?

sen şarkıyı mırıldan pc ye kaydet , o dosyayı bana pm at ben yardımcı oliym
  • Küçükken Ramp! şarkısını severdim sonra azmedip diğer şarkılarınıda buldum ama techno sevmediğimi fark ettim sanırım küçükkene o kızın dijitallenmiş sesini sevmişim ben...
  • quote:

Orjinalden alıntı: eros

quote:

Orjinalden alıntı: bahodilo

ya arkadaşlar ben bu scooter ın bi müziğini dinledim hoşumada gitti sonra bunun 10larca şarkısnı indirdim ama içlerinden hiçbiri benim aradıgım şarkı deil.. bana nasıl yardım edebilirsiniz?

sen şarkıyı mırıldan pc ye kaydet , o dosyayı bana pm at ben yardımcı oliym

Sen önce benim pm'ye bir cevap yaz yoksa...............

• www.scooterturkey.net bekleriz
  • evet site güzel arkadaşlar Kardeşimizin sitesidir
  • scooter pek türkiyede sevilmez.heralde scooter ı türkiyede ilk dinleyenlerden biriyim.Cd lerini beyazıtta bulurduk almanyadan kaçak gelirdi.Harçlıklarımla alırdım yemek yemez :) discmande dinlerdim sene 98... friends,how much is the fish.Yeni nesil 2000 den sonrasını bilio galiba...
  • Oww böyle bir konu mu varmış ya Scooter ı ben 90 larda yakalayamadım evet ama öğrendikten sonra tüm discog unu neredeyse dinledim..

Scooter dinlemek bir başkadır ya.. İçinizi öyle bir coşkuyla doldurur ki kapıyı pencereyi indirmemek için kendimi zor tutuyorum şu an..

Son albümünden favori parçam ise:

Scooter - Where The Beats...

edit: en sevdiğim parçası how much is the fish dir ve sabahın 5 inde hardcore dansı yapıyorum parça eşliğinde.. Alt komşu gelse önce döverim sonra parçayı dinletip oynatırım.. nana nana nana nana naa naa nana naa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yekialem -- 28 Ocak 2010; 5:16:47 >

• Benim en begendigim parcasi''Dancing In The Moonlight'' olmuştur
    yıllar önce bu parçayı çok dinlerdim.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.