Şimdi Ara

Scirocco mu golf mü (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
1.869
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Katalog yakıt tüketimine göre aracı iterek götürüyorlar sanırım bir de araç 160 hp o gücü hissetmek isteyeceksiniz zaten trafikte de sizi rahat bırakmayacaklar roccoyu görünce ister istemez basacaksınız gittiği kadar da yakacaktır tabi değer mi performansına gayet değer bir söz vardır ya aslan besleyen yemini düşünmez diye o hesap

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cevap veriyorum.. POLO

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • tek aşk TOFAŞK
  • Rocco'ya o paraları vereceğinize biraz daha ekleyip 80 bine pazarlıkla 180 begirlik Volvo V40 T4 Powershift alırsınız. Hem 4 kapılı daha geniş hem de çok daha güvenli ve performanslı bir aracınız olmuş olur. En önemlisi ise, senelerce sorunsuz kullanacağınız premium bir markaya binersiniz.

Ama o paralar o arabalara verilmez. Benden söylemesi...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ernn93

Ben Scirocco kullanicisiyim, konfor olarak baska bi aracı aratmaz. 2 kişilik aile icin cok rahat bi araç olur,4 kapılı bi araba aramazsiniz ancak bebek gibi bi düşünce varsa sıkıntı çıkartır. Bagajina bebek arabası falan sığmaz. Ben aracı bayiden cikmadan yazılımli yapmistim aracim şuan 210 hp+egzoz falan var. Maslak-Bahçeşehir arası akşam e5 trafiği 10-11 litre yakiyorum ama yaktiginin hakkinida fazlasi ile veriyor. Sorunuz olursa cevaplarım.

Sağolun hocam

• blade dixon B kullanıcısına yanıt
    1.2 benzinli Golf'e 80 bin vermeyi ciddi ciddi düşünüyor musunuz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • harbiden alan alıyor, bu fiyatlar hiçbir zaman düşmeyecek. sizin içinde hayırlı olsun ama biraz acele edin, seneye falan kalırsanız polo mu i20 mi diye başlık açarsınız bu fiyata.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MaTaDoR

Rocco'ya o paraları vereceğinize biraz daha ekleyip 80 bine pazarlıkla 180 begirlik Volvo V40 T4 Powershift alırsınız. Hem 4 kapılı daha geniş hem de çok daha güvenli ve performanslı bir aracınız olmuş olur. En önemlisi ise, senelerce sorunsuz kullanacağınız premium bir markaya binersiniz.

Ama o paralar o arabalara verilmez. Benden söylemesi...

Sağolun hocam inceliyorum.

• emrebozkurt800 kullanıcısına yanıt
    Enişte biraz almancı

• scirocco bana göre artık tarihi eser oldu.yeni kasa yerine üfürükten bir makyaj yaptılar.

2014 makyajlı tip bize henüz gelmedi. 1.4 tsi 160 hp kaldırıldı konsol 10 sene öncesinin golfü ile aynı değişmedi

güncel golf ün ise fiyatları gereksiz yüksek

78 bin verip 2,5 ay beklemeyi düşündüğünüz golfün türevi seat leon aynı motor ve şanzımanlı benzer donanımla 15 bin daha ucuz

kimse kusura bakmasın golfün 15 bin fazla edecek ne durumu var ne de adı kaldı

80 bin verdikten sonra kalite ve güvenliği tartışılmayacak bir araç almanızı tavsiye ederim

golf gibi 105 beygiri ve torsiyon çubuklu olmasın bindiğiniz araç

180 hp arkada tam bağımsız süspansiyon volvo v40 tavsiye ederim. 80-85 bin verdikten sonra iyisine binin

• akifsari A kullanıcısına yanıt
    Yorumunuz için teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: akifsari

scirocco bana göre artık tarihi eser oldu.yeni kasa yerine üfürükten bir makyaj yaptılar.

2014 makyajlı tip bize henüz gelmedi. 1.4 tsi 160 hp kaldırıldı konsol 10 sene öncesinin golfü ile aynı değişmedi

güncel golf ün ise fiyatları gereksiz yüksek

78 bin verip 2,5 ay beklemeyi düşündüğünüz golfün türevi seat leon aynı motor ve şanzımanlı benzer donanımla 15 bin daha ucuz

kimse kusura bakmasın golfün 15 bin fazla edecek ne durumu var ne de adı kaldı

80 bin verdikten sonra kalite ve güvenliği tartışılmayacak bir araç almanızı tavsiye ederim

golf gibi 105 beygiri ve torsiyon çubuklu olmasın bindiğiniz araç

180 hp arkada tam bağımsız süspansiyon volvo v40 tavsiye ederim. 80-85 bin verdikten sonra iyisine binin

Bu kadar basit

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.