Şimdi Ara

SCHWARZKOPF PROFESYONEL ÜRÜNLERİ İNCELEME, YORUM ve TARTIŞMA KONUSU (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
589
Cevap
20
Favori
23.795
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar Osis ürülerini kozmoya sitesinden alıp kendinizi kazıklattırmayın boşuna ben n11 den alıyorum gayet taze ürün geliyor ve kozmoyadan ucuz ayrıca çoğu üründe kargo ücreti yok ShopEczane diye bi dükkan var ben sürekli ordan flexwax alıyorum hiçbir sorun yaşamadım. ancak başka dükkanlarda ürünler nasıldırı bilmeme başka bi yerden almadım pek. bakın aşağıya ürün karşılaştırması koyuyorum. kozmoya fiyatının üzerine ayrıca 6 tl kargo ekleyin

http://www.kozmoya.com/SCHWARZKOPF-OSIS-Mess-Up-Mat-Macun-100ml

http://urun.n11.com/briyantin-wax/schwarzkopf-osis-mess-up-mat-sekillendirici-krem-wax-100ml-P69158191?cid=604001&gclid=CICojKeR-MYCFdQZtAodyswJ2Q

• quote:

Orijinalden alıntı: kurt551

Arkadaşlar Osis ürülerini kozmoya sitesinden alıp kendinizi kazıklattırmayın boşuna ben n11 den alıyorum gayet taze ürün geliyor ve kozmoyadan ucuz ayrıca çoğu üründe kargo ücreti yok ShopEczane diye bi dükkan var ben sürekli ordan flexwax alıyorum hiçbir sorun yaşamadım. ancak başka dükkanlarda ürünler nasıldırı bilmeme başka bi yerden almadım pek. bakın aşağıya ürün karşılaştırması koyuyorum. kozmoya fiyatının üzerine ayrıca 6 tl kargo ekleyin

http://www.kozmoya.com/SCHWARZKOPF-OSIS-Mess-Up-Mat-Macun-100ml

http://urun.n11.com/briyantin-wax/schwarzkopf-osis-mess-up-mat-sekillendirici-krem-wax-100ml-P69158191?cid=604001&gclid=CICojKeR-MYCFdQZtAodyswJ2Q

http://www.n11.com/magaza/shopezcane/magaza-yorumlari yorumları pek iç açıcı değil ve faturasız ürün veriyormuş.

• yorumlara bende baktım ürünler daha ucuz ama yorumların çoğu olumsuz bence 5-10 lira daha verip güvenilir yerden almak mantıklı gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackWalkeR

yorumlara bende baktım ürünler daha ucuz ama yorumların çoğu olumsuz bence 5-10 lira daha verip güvenilir yerden almak mantıklı gibi

Katılıyorum thrill alıcam ben de kozmoyodan
  • quote:

Orijinalden alıntı: carsii

Hocam bu mankenlerin saclari nasil bu kadar canli ve iyi duruyor nedir yani sirri sac yapilarindan dolayi mi yoksa kullandiklari urunler mi? İlk resimdeki bahaettigim sac yapisi 2.si ise benimkine benzer yapi ama tabi biraz daha cansiz ve kiriklari olan modeli
     SCHWARZKOPF PROFESYONEL ÜRÜNLERİ İNCELEME, YORUM ve TARTIŞMA KONUSU SCHWARZKOPF PROFESYONEL ÜRÜNLERİ İNCELEME, YORUM ve TARTIŞMA KONUSU

Hocam su soruma bi cevaplarsan sana zahmet

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Valla arkadaşlar siz bilirsiniz tercih sizin ben 3 veya 4 tane flex wax aldım farklı zamanlarda hiç birinde bi sorun çıkmadı hep taze ürün geldi ve faturası da geldi ben sadece bilgilendireyim dedim. alırsınız almazsınız orası size kalmış. bence pek olumsuz yorum yok ki olanlarda genelde osis ürünleri dışında ama neyse karar sizin yinede saygı duyarım.
  • quote:

quote:

Hocam bu mankenlerin saclari nasil bu kadar canli ve iyi duruyor nedir yani sirri sac yapilarindan dolayi mi yoksa kullandiklari urunler mi? İlk resimdeki bahaettigim sac yapisi 2.si ise benimkine benzer yapi ama tabi biraz daha cansiz ve kiriklari olan modeli
     SCHWARZKOPF PROFESYONEL ÜRÜNLERİ İNCELEME, YORUM ve TARTIŞMA KONUSU SCHWARZKOPF PROFESYONEL ÜRÜNLERİ İNCELEME, YORUM ve TARTIŞMA KONUSU

Sen de profesyonel ürün kullan saçların öyle olur

• quote:

Orijinalden alıntı: deepfear7

quote:

quote:

Önerdiginiz sampuani siparis gectim zaten, bir de toni&guy'in yeniden yapilandirici maskesi var elimde, ayrica got2be'nin elektriklenmeye karsi losyonu var , baska onerebileceginiz urun var mi ?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: deepfear7

quote:

quote:

Önerdiginiz sampuani siparis gectim zaten, bir de toni&guy'in yeniden yapilandirici maskesi var elimde, ayrica got2be'nin elektriklenmeye karsi losyonu var , baska onerebileceginiz urun var mi ?

Sadece sampuanı kullansan yeter, ek urun kullanırsan sacların agırlasır

• Flex wax'la beraber sprey kullanmama gerek varmı tutuculuğu nasıl

• quote:

Orijinalden alıntı: LePump

Flex wax'la beraber sprey kullanmama gerek varmı tutuculuğu nasıl

Ben bugun flexwax kullandım saclarım 5 cm sekıl bozulmamıstı, uzun saclarda bozulabılır o yuzden spreye de gerek olabılır
  • Yaklaşık 11 cm saçım var.Flexwax'ı ilk sürdüğümde tutuşu güzel geliyor ama kısa bir süre sonra saçtaki etkisini kaybediyor.Ben saçımla gün boyunca oynamak istediğimden pek sorun olmuyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: LePump

Flex wax'la beraber sprey kullanmama gerek varmı tutuculuğu nasıl

uzun saçlarda spreye kesinlikle gerek var ancak hem doğal bi görünüm hem de tutuculuk dersen ben daha iyisini kullanmadım şimdiye kadar. denediğim ürünler arasında hanz de fuko var osisin bi kaç ürünü var hatta en son davines strong dry wax kullandım o da tutuculuk sağlamadı pek.

Not: Benim saçımın ön kısımlarının uzunluğu burnumu geçiyor söylediklerimi bunu göz önünde bulundurarak değerlendirebilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: battle1999

Yaklaşık 11 cm saçım var.Flexwax'ı ilk sürdüğümde tutuşu güzel geliyor ama kısa bir süre sonra saçtaki etkisini kaybediyor.Ben saçımla gün boyunca oynamak istediğimden pek sorun olmuyor.

Sprey sürersen saçla bir daha oynaman zorlaşıyor ama osis freeze en iyisidir sprey konusunda
  • beyler bu bazı waxlarda gumlu doku veren diyor bazılarında bu yazmıyor bu doku veren gum ne demek daha mı iyi böyle olması acaba ? dahamı hacimli gösteriyor saçı ?

beyler birde ben 3 tane ürün belirledim onları alcamda bu kozmoya ile saçhane arasında 35 liralık fark oldu acaba saçhanedekilerin fiyatı neden böyle ucuz dediginiz gibi eski ürünlerimi yolluyorlar kararsız kaldım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackWalkeR -- 29 Temmuz 2015; 10:30:47 >
  • BlackWalkeR B kullanıcısına yanıt
    doku veren yanı sacı kalınlastırır , kozmoya sachaneden daha taze satıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackWalkeR

beyler bu bazı waxlarda gumlu doku veren diyor bazılarında bu yazmıyor bu doku veren gum ne demek daha mı iyi böyle olması acaba ? dahamı hacimli gösteriyor saçı ?

beyler birde ben 3 tane ürün belirledim onları alcamda bu kozmoya ile saçhane arasında 35 liralık fark oldu acaba saçhanedekilerin fiyatı neden böyle ucuz dediginiz gibi eski ürünlerimi yolluyorlar kararsız kaldım

Sachane elindeki eski ürünleri bitirmeye çalışıyor, herhalde kozmoyo gibi az stoklayıp taze ürün satacak.Arkadaşın dediği gibi texture-doku saçın kalın gösterilmesi demek.Bunu en iyi de osis mess up yapıyor ama konstantresi biraz ağır, doğru kullanmak lazım.
  • Schwarzkopfun bakım için saç kremi varmı ?

• http://sachane.com/sac-kremleri?subcats=Y&features_hash=V135 buyur burdan sorununa göre krem seçebilirsin
  • dostum mess up ile flexwaxta doku veren gum felan diye birşey görmedim thrill de doku veren yazmışlar digerlerinde niye böyle yazmamışlar ?
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.