Şimdi Ara

SBÜ GÜLHANE TIP/GATA (sivil Ankara 4k-7.8k) tanıtım günleri 5-20 Ağustos' (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.087
Cevap
45
Favori
151.493
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Bağdatlı Ruhi

Jandarma ile askeri tıp arasında mülakatlarda vb. farklılıklar varmı
    içişlerinde elenenler yine bir alt sıraya mı kayıyor tercihte
    fikrim yok kendi sitelerinde yazıyordur
  • son tercih gününün son upı
  • Hocam askerisini yazıp yazmamakta kararsız kaldım.

Bir de Ankara ve istanbul'da iki yerde gözüküyor.Farkı ne?
  • Paul Sartre kullanıcısına yanıt
    Asker olmaya karar verdiyseniz yazın gitsin korkmayın hocam birisi gatada diğeri istanbulda eğitim verecek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: natrak

Asker olmaya karar verdiyseniz yazın gitsin korkmayın hocam birisi gatada diğeri istanbulda eğitim verecek
    detaylı bılgı ıcın tel numarası falan var mı ulşabılecgımız bir yerin
  • 2019 up
  • hocam selamlar. öncelikle sıralamalar artar mı, 10k üzerine çıkar mı?

• benignmd B kullanıcısına yanıt
    Çıkmaz

• hocam benim tahmini sıralamam 9.5k gelecek tahminlerime göre. her ne ise sorularıma geçeyim:

1-sosyal imkanlar nasıl, okul içi-dışı ortam nasıl?
    2-yurt durumu nadıl siviller için?
    3-ders ve sınav sisteminiz nasıl?
    4-zorluyorlar mı diğer tıplardan?

teşekkürler :)

• Hocam İstanbul Haydarpaşadaki Askeri Tıp ı istiyorum. Hep bir askerlik sevdam vardı ve derslerimin iyi olması sebebiyle yıllar önce GATA yı hedef olarak koymuştum kendime, hayalimdeki bölüm diyebilirm yani.Ama bu sene tahminlerime göre 13k civarı bir sıralama gelicek malum istediğim Askeri tıp da önceki sene 40k ile kapattı.Kendimi evime otobüsle yarım saat uzaklıkta olması ve 5k ile sivil tıpa girenlerle aynı sınıfta aynı derse giricem zaten diye avutuyorum. Sizce 13 k sıralama ile yazmalı mıyım ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • K0NF300 kullanıcısına yanıt
    1. asker oldugunda yurtta kalman zorunlu evden gidip gelme diye bir şey olamaz
    2. ankara daha kaliteli ankarayı yazmalsınız
    3. yazmalısın hayalinse askeri tıpın kaçla kapattığı önemli degil önemli olan sana ne verecek ve mezun olunca ne yapacaksın
  • benignmd B kullanıcısına yanıt
    sosyal imkan bir tıp fakültesinde olabilecek kadar var türkiyenin en sosyal yeridir diyemem
    yurt 1. sınıflara kesinlikle çıkıyor
    komikte sistemi sınavlara toplu olarak giriyorsun
    evet zor
  • Hocam geçen seneye göre 6-7k arası bir sıralama gelcek. Sence yıldırım beyazıt tıp mı daha mantıklı gülhanenin sivili mi? Ankarada yaşıyorum.

• Hocam hafta sonları için demiştim izinle çıkılabiliyor hem de ailem istediği zaman gelip ziyaret eder diye düşünmüştüm hasret konusunda benden yana sıkıntı yok ama onlar başlangıçta zorlanacak gibi

Hocam sonuçta 5k dan giren sivil tıplarla aynı dersi görmem ve hastanesinin hemen yanında olması dolayısıyla ankaradaki kaliteyi aratmıyacağını düşünüyorum,hem de istanbuldaki binanın konumu tarihi manzarası beni çok cezbediyor.

Tabi ki hocam öyle ama gel bir de bunu ailelere anlat

Sağlam bir psikolojim var , kan yara bere vs. hiç tiksinmiyorum hatta çoğu kişinin bakamayacağı şeylere pür dikkat nasıl olmuş diye bakabiliyorum.
    Açıkcası harp cerrahisi okuyup dağda taşta sıcak müdahelede bulunmak istiyorum.

• hocam harp cerrahisi okumak istiyorsanız tek seçiminiz askeri tıp olcak o zaman
    çünkü ankara gata ve haydarpaşa gata dışında bu eğitimi alabileceğiniz başka bir yer yok
  • krabzi K kullanıcısına yanıt
    gülhane sivil daha mantıklı. Ybünün gözden kaçmayacak bir hoca eksikliği var
  • Hocam şehir konusunda aklımı karıştırdınız
    Ankara daha mı iyidir , istanbul için sebeplerimi yazdım bunlara rağmen ankara da okumak daha mı faydalı olur ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K0NF300 -- 23 Haziran 2019; 12:53:44 >
  • K0NF300 kullanıcısına yanıt
    evet Ankarada okumak kesinlikle daha mantıklı olur.
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.