Şimdi Ara

Sayısal olup TM'den 15k sıralamada olanlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
609
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Kardeşim TM'den 15k sıralamada, puanlar diğer yıllara göre farklı hesaplandığından önünde sayısal arkadaşlar var. Sayısal olupta TM'den 15k sıralaması gelen arkadaşlar varsa kendi bölümlerinden kaçıncı sırada olduklarını paylaşırlarsa çok sevinirim. Kardeşiminin önündeki sayısal arkadaşları hesaplamak gerçek TM sıralamasını bulmak istiyoruz.

Umarım gönlünüzdeki yerlere gidebilirsiniz.

• Hocam dün anket açmıştım. En az 60-70 tane edebiyat çözmeden ya da en fazla 15 edebiyat-sos1 çözüp 10k'ya giren arkadaşımız vardı. Daha sonuca bakmayanlar var ve ülke forumdan ibaret değil.
  • Hocam 18 bindeyim ya akdeniz (17k) ya da erciyes hukuk( 20k) düsünuyorum. Akdeniz gelme şansı da var mı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 06madiba06 -- 31 Temmuz 2018; 9:38:13 >
  • 0 edebiyat çözdüm tmde 12k oldum
  • quote:

Orijinalden alıntı: 06madiba06

Hocam 18 bindeyim ya akdeniz (17k) ya da erciyes hukuk( 20k) düsünuyorum. Akdeniz gelme şansı da var mı
    Kestiremiyorum ki hocam şu an.
  • Sayısal 16 ea 2k geldi, ne yercih edeceğimi ben de bilmiyorum.
  • Yok hocam o şekilde değil. Mesela şu resimdeki gibi bir hesap yapacağım.

Sayısal olup TM'den 15k sıralamada olanlar

Mesela bu arkadaş TM'de 10k kendi alanında 2800. O şekilde TM'den 15k olan kişilerin kendi sıralamasını 15k dan çıkartarak yaklaşık sıralamayı bulmayı hedefliyorum.
  • 3k olan 10k civarı olmuş TM de
    10k olan 15-20k olmuş
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.