Şimdi Ara

sayısal 68 binden 9 bine

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
123
Cevap
35
Favori
11.458
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • çok iyi dereceler yapan arkadaşlarımız var, sıralamam onların yakınından uzağından geçemez elbette. yine de merak ettikleriniz olursa cevaplayabilirim.

2019 sonucum
    sayısal 68 binden 9 bine

2020 sonucum
    sayısal 68 binden 9 bine

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maya_1 -- 31 Temmuz 2020; 16:54:35 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• kimya: kimyaözel'in ayt paketini kullandım, çok memnun kaldım. sık aralıklarla paketteki pdfleri tekrar ettim. sınav yaklaştıkça meb kitaplarına şöyle bir göz gezdirdim. 345'in Ayt Kimya Soru Bankasını yarım yamalak çözdüm. benim için önemli olan çok soru çözmek değil, konuyu iyi anlamaktı.

biyoloji: Selin Hoca dinledim önce, vakit kaybı olduğunu düşünmeksizin bir sürü not çıkardım. Bol bol tekrar ettim. Son zamanlarda ise mükemmel bir kanal keşfettim: Barış Hoca Biyoloji. Bana kalırsa AYT oynatma listesi bir efsane.

fizik: En çok emek verdiğim dersti fizik. Umut Öncül'ün tyt-ayt fizik paketini kullandım, memnun kaldım açıkçası ben. Ancak şöyle bir şey var, tek bir hocayla ilerlediğinizde bazı ayrıntılar gözden kaçabiliyor ya da sabit bir bakış açısı oluşuyor. bunu kırmak için youtube'dan Altuğ Güneş'in "ösym tarzı fizik serisi" videolarını izledim. Bana çok faydası dokundu.

hocam matematik için de isterseniz yazabilirim.
    geometri ve matematik diye ikiye ayırayım.

geometri: Kanayan yaram... Geçen sene tyt'de hiç yapamadığım, ayt'de ise 1 soru yapabildiğim korkulu rüyam... Haftada 2 gün üçer saat olmak üzere totalde 6 saat çalıştım. Marta geldiğimde denemelerde full çekmeye başlamıştım. Üzerimde çok fazla emeği var Kenan Kara Hocamızın. Gerçekten bir tanedir.  Ayt geometrim full ve tyt'den de 1 yanlış yaptıysam kendisi sayesindedir. Onun önerisiyle aldığım Acil Geometri kitabı da beni daha yükseklere taşıdı. Tabi bu kitabı mezun senemde çözdüm, 12. sınıfta Karekök Tyt Geometri Soru Bankasını çözmüştüm.

Matematik: hocam forumda kaf serisi pek sevilmiyor. hak veriyorum elbette; hocaların tutumu, fiyatların pahalılığı vs. gibi birçok durum var. kesinlikle katılıyorum bunlara. ancak ben verdikleri eğitimi kaliteli buluyorum. kaf 2 ve 3'te eksik olduğum konulara nokta atışı yapmaya çalıştım. örneğin PKOB hiç yapamazdım. kaf'tan çalıştım. tyt'de yaptım ama ayt'de bir yanlışım yine bundandı... yani hiçbir zaman garantisi olmuyor çalıştığımız konuyu yapmanın. Trigonometrisi güzeldi mesela. Diziler, Logaritma, Kümeler vs. gibi birçok konuya da bakmadım, onlara youtube'dan çalıştım. hem 12. sınıfta hem mezun senemde çözdüğüm Karekök AYT Mat. Soru Bankası ise benim için bir efsanedir.
  • Tyt matematik için naptın
  • zubilinnes kullanıcısına yanıt
    Hocam 12. sınıfta geometrim berbattı. sınavda hiç geometri yapamamıştım. mezun senemde ne zaman geometriyi hallettim, ondan sonra netlerim epey arttı. ikinci olarak da Çap Problemler çözdüm, temel oluştuktan sonra denemelerle zaman içinde yükseldiler.

edit: çap problemler ve bilgi sarmal problemler*

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maya_1 -- 1 Eylül 2020; 12:7:6 >
  • ayt ye nasıl çalıştın neler çözdün
  • Tebrikler çok güzel çekmişsiniz. Özellikle bu felaket senede

• Baya iyi cekmissiniz
    Bir günde kaç derse baktınız

• ıslakadam kullanıcısına yanıt
    kimya: kimyaözel'in ayt paketini kullandım, çok memnun kaldım. sık aralıklarla paketteki pdfleri tekrar ettim. sınav yaklaştıkça meb kitaplarına şöyle bir göz gezdirdim. 345'in Ayt Kimya Soru Bankasını yarım yamalak çözdüm. benim için önemli olan çok soru çözmek değil, konuyu iyi anlamaktı.

biyoloji: Selin Hoca dinledim önce, vakit kaybı olduğunu düşünmeksizin bir sürü not çıkardım. Bol bol tekrar ettim. Son zamanlarda ise mükemmel bir kanal keşfettim: Barış Hoca Biyoloji. Bana kalırsa AYT oynatma listesi bir efsane.

fizik: En çok emek verdiğim dersti fizik. Umut Öncül'ün tyt-ayt fizik paketini kullandım, memnun kaldım açıkçası ben. Ancak şöyle bir şey var, tek bir hocayla ilerlediğinizde bazı ayrıntılar gözden kaçabiliyor ya da sabit bir bakış açısı oluşuyor. bunu kırmak için youtube'dan Altuğ Güneş'in "ösym tarzı fizik serisi" videolarını izledim. Bana çok faydası dokundu.

• theiceman07 kullanıcısına yanıt
    çok çok teşekkür ederim.

• fenelony kullanıcısına yanıt
    çok teşekkür ederim. sabahtan matematik ya da geometri öğlen de seçtiğim 2 fen dersine bakıyordum. yani 3 ders

• quote:

Orijinalden alıntı: maya_1

kimya: kimyaözel'in ayt paketini kullandım, çok memnun kaldım. sık aralıklarla paketteki pdfleri tekrar ettim. sınav yaklaştıkça meb kitaplarına şöyle bir göz gezdirdim. 345'in Ayt Kimya Soru Bankasını yarım yamalak çözdüm. benim için önemli olan çok soru çözmek değil, konuyu iyi anlamaktı.

mat için de gelsin

• zubilinnes kullanıcısına yanıt
    geometri ve matematik diye ikiye ayırayım.

geometri: Kanayan yaram... Geçen sene tyt'de hiç yapamadığım, ayt'de ise 1 soru yapabildiğim korkulu rüyam... Haftada 2 gün üçer saat olmak üzere totalde 6 saat çalıştım. Marta geldiğimde denemelerde full çekmeye başlamıştım. Üzerimde çok fazla emeği var Kenan Kara Hocamızın. Gerçekten bir tanedir.  Ayt geometrim full ve tyt'den de 1 yanlış yaptıysam kendisi sayesindedir. Onun önerisiyle aldığım Acil Geometri kitabı da beni daha yükseklere taşıdı. Tabi bu kitabı mezun senemde çözdüm, 12. sınıfta Karekök Tyt Geometri Soru Bankasını çözmüştüm.

Matematik: hocam forumda kaf serisi pek sevilmiyor. hak veriyorum elbette; hocaların tutumu, fiyatların pahalılığı vs. gibi birçok durum var. kesinlikle katılıyorum bunlara. ancak ben verdikleri eğitimi kaliteli buluyorum. kaf 2 ve 3'te eksik olduğum konulara nokta atışı yapmaya çalıştım. örneğin PKOB hiç yapamazdım. kaf'tan çalıştım. tyt'de yaptım ama ayt'de bir yanlışım yine bundandı... yani hiçbir zaman garantisi olmuyor çalıştığımız konuyu yapmanın. Trigonometrisi güzeldi mesela. Diziler, Logaritma, Kümeler vs. gibi birçok konuya da bakmadım, onlara youtube'dan çalıştım. hem 12. sınıfta hem mezun senemde çözdüğüm Karekök AYT Mat. Soru Bankası ise benim için bir efsanedir.

• Faydalı up

• 2018 de bu puan ilk 1k mi 300 muydu neydi

• Ben de 68k dan cekmis sayilir miyim acaba ceksem 62k idi gecen seneye gore ama 102k geldi tebrik ederim hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-97D83CB43 -- 30 Temmuz 2020; 21:31:50 >
  • insan çok üzülüyor ya

• maya_1 kullanıcısına yanıt
    Evet hocam olsun ama baya iyi basari

• çok teşekkür ederim hocam. bu sınav zaten belirleyiciliği olmayan bir sınavdı, kesinlikle söylediğinizden çekmiş kabul edebilirsiniz kendinizi.

• çok teşekkür ederim hocam. darısı sizin başınıza

• Çok tebrik ederim, inanılmaz çekmişsiniz.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.