Şimdi Ara

Saxenda Zayıflama İğnesi (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
90
Cevap
6
Favori
273.783
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Soguk zincirle ilaclari duzgunce korumus ve satmak isteyen arkadaslar varsa mesaj atabilirler ben de kullanmayi dusunuyorum.

• pdem P kullanıcısına yanıt

Merhaba elimde 2 tüp hiç kullanılmamış saxenda var iğne başlıkları ile birlikte satıyorum. 30 Haziranda kullanamaya başladım ancak midemin hassasiyeti nedeniyle doktor ara vermemi istedi. Bu nedenle satıyorum. İstanbul Pendikteki İstmarina eczanesinden 29 Haziran 2022 tarihinde aldım. Buzdolabında korundu iğne 1440 başlıkları 44 TL idi. 2 tüp ve iğnelerini 750 TL veriyorum. İstanbul Pendiğe yakın olanlara elden teslimat yapılabilir.

• Lale saxenda L kullanıcısına yanıt

çok sağolun ancak zeytinburnu semtindeyim bu bölgeye yakın olabilecek kimselerden alabilirim

Merhaba Lale hanım saxenda ilaç duruyorsa, ilgileniyorum pendige yakınım elden teslim alabilirim.

• Soğuk zincir saklama koşullarıyla muhafaza edilmiş Ege bölgesinden elinde saxenda olan varsa alabilirim.
  • saxenda iğne kullanmadan önce yan etkileri neler mutlaka okuyunuz, doktorunuza danışmadan bu tip şeyleri kullanmak sakıncalı.

bkz: https://fitnessdergisi.com/saxenda-igne/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi potpori89 -- 25 Eylül 2022; 13:41:40 >
  • Ankara elden teslim ederim 1200tl. 2 kalem full, yanında 3.kalem az kaldı ve smart fine iğne ucu 75tl hediye. Fişleri duruyor. SKT 2024 09.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Recai Selvi -- 7 Kasım 2022; 21:13:48 >
  • Recai Selvi R kullanıcısına yanıt

İlaçlar hala duruyor mu? Ankara’da neredesiniz?

iğneler hala satılık mı?

• burada da birkaç yorum okudum aşağıdaki siteden de ama hala kararsızım...

bi sağlık
    Saxenda Yorumları ve Fiyat
    https://bisaglik.org/saxenda-yorumlari-ve-fiyat.html
  • Elinde sexsanda iğne olup uyguna veren varmı ankara

Hala varmı iğne

• Recai Selvi R kullanıcısına yanıt

Merhaba iğne duruyosa almak istıyorum lütfen

• Aydın efeler'de almak isteyen varsa

3225 kutusu eczanade zam gelmediyse , bir kutuda 3 tane kalem var

Bende 2 kutu ve 1 sıfır kalem var, eczanede 7450 liraya gelir

Ben 6 bine vereceğim.

Kullanmayı unutuyorum o yüzdwn verim alamadım. Uyamadık düzenine

Soğuk zincir o yüzden aydın efelerde elden verebilirim
  • Elif0654 E kullanıcısına yanıt

Elif hanım soguk zincirle vermek gerektiği için Ankarada iseniz ben verebilirim dilerseniz iki kutu almıştık kızım için bir kutuda bile çok faydasını görmeye başladık.ikinci kutuya gerek kalmaycak.almayı düşünüyorsanız bana mail atabilirsiniz. esra7026@hotmail.com

• Kagino K kullanıcısına yanıt

ben Ankaradayım soguk zincirle satmak gerektiği için il dışı isteyenlere veremedm siz hala lgileniyor musanız yazın bana

• Merhaba, alındığı günden beri buzdolabında muhafaza edilmiş, 2 kutu yani 6 adet saxenda mevcut ilgilenenler ardazsonmz@icloud.com mail atabilir ya da burda. Yanıtlayabilir
  • Elif0654 E kullanıcısına yanıt
    Merhaba her ile termal çanta ve buz kalıplarıyla gönderim sağlayabilirim. İlgilenirseniz ardasonmezfbc@gmail.com
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.