Şimdi Ara

SAVUNMA SANAYİ MAAŞLARI (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
88
Cevap
2
Favori
28.882
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

olabilir ben tanıdığın yalancısıyım 

• ehmengineer E kullanıcısına yanıt

Peki bu şirketlerin alt şirketi olan firmalarda nasıldır? Yani biraz daha küçük çaplı SS firmalarında?

• Yeni mezun performansa gore 27-35k * (12+4ikramiye+2bonus)
  • Vakıf şirketlerinde bile maaşlar firmalar arasında bile çok fark var. Bu şirketlerin iştiraklerinde de çoğunluk olarak imkanlar daha da düşük. Yüksek olan firma belki vardır ama ben bilmiyorum. Doğrudan bu şirketlere bağlı olmadan bu şirketlere iş yapan şirketlerin imkanları çok daha iyi olanlar da var daha düşük olanda var. Denk getirmene bağlı.
  • Nphexy N kullanıcısına yanıt

• ugru123333 kullanıcısına yanıt

Ayda net 52k ya baslanabiliyorsa ben akademik calismayi birakip trde kalirim, bu biraz utopik olmus

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Killing Road -- 25 Şubat 2023; 11:4:59 >
  • 5k ne abi gider pompacı olurum onun yerine
  • The Killing Road kullanıcısına yanıt

Arkadaş her şeyi içine dahil edince çıkan rakamı söylemiş.

Başlangıç için top şirketlerde girdiğiniz takdirde turkiye her zaman avantajlıdır. yan haklar çalışma şartları vs hiç söz edilmez. Haftada bir buçuk gun akademik izniniz var telafi gerektirmeyen ve bir gun arge arastırma gunumuz var istediğiniz konuyu mesai saatlerinde arastıracağınız. Ayda otomatik besi falan iptal ederseniz aylık %3-4 daha fazla maas alırsınız. Remotesanız bin liradan fazla yemek desteği falan daha da artar… işte yds varsa ayrı yl varsa ayrı tazminat.

her seyi katınca değil bu maaş. Zamlı maaş temmuza kadar en derecesiz kademesiz mühendisin temmuzda yine zam altı aylık agustosta yansır ama vergi dilimi değişeceğinden çok etkili olmaz

ama gelip arkadasım surada çalışıyor bu kadar almıyor demeyin bizim asker-vakıf şirketimiz örneğin bir çalışan varsa iki tane taseron var. Ve genelde buradakileri baz alıyorlar. Taseronlar da bites gibi sirketler de olsa top as rok tub hav gibi sirketlere yetişemiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ugru123333 -- 25 Şubat 2023; 12:48:48 >

aselsan en azından o kadar vermiyor hocam onun çift maaşlarla ve ikramiyeli verdiği yeni mezun mühendisi 32binlere ulaşıyor şu an

ama yeni mezun mühendise 50bin varsa onun bile az olduğunu düşünüyorum çünkü yaptıkları işler çok önemli kritik işler ve ilerde daha da artar inşallah

• Ankaratıplı kullanıcısına yanıt

Benim departmanımda-mudur yardımcılığımda son zamla 2022 guz mezunu arkadas şubatta ikinci maaşında bu aralıkta parayı aldı arkadasının priminde veya calıştığı gunde problem olmalı.

yok hocam temmuzda girdi ve 4. sınıf boyunca da aday(yarı zamanlı) mühendis olarak çalıştı tobbda okurken, öyle sizin bahsettiğiniz gibi 50bin maaşlar maalesef yok, şubatta yatan maaş da 24lü bir şey yattı ortalama olarak ve temmuzda zam gelmezse 32yi buluyor diyor

belki sizin bahsettiğiniz yeni mezun değildir ve tecrübesi olandır ileride arttığını söyledi, departmanlarda olur mu diye düşünüyorum ama bölümler arasında da fark yok demişti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ankaratıplı -- 25 Şubat 2023; 13:19:42 >
  • Yani 24 yattıysa 24tur ama maaş cetvelleri vs her sey açık gidip takım lideriyle prim konusunda konuşmalı çünkü maaş bu kadar sadece bulunduğun projeye göre ve prime gore oynar. 24 alabileceği proje it sistemleri crm uges falan olmalı öyleyse bir şey diyemem ama arge departmanlarında 25 altı maaşla başlatılmadığına eminim takımımızdaki yeni başlayan maaş olarak yardımlar vs dışında 29 aldı o da parttimedı

Bu arada ben sadece bilgisayar mühendisliği için konuşuyorum ee ebdustri bilmiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ugru123333 -- 25 Şubat 2023; 13:29:32 >

Hocam su an net 50ye baslatan sirket hangisiyse cv mi yollayayim alin beni de. Gecen sene aselsan senior engineera (18 cikisli masterli) 24*16/12 den 32k veriyordu

parttime 29 ise harika gerçekten hocam ben arkadaş sorayım, 24 tam zamanlı gerçekten çok düşük kalıyor sizin bahsettiklerinizin yanında

Ben 4-5 binle başladım ama geçen yıl 2021 sonu gibi sağlam zam aldık cvni her yere yollamakta serbestsin. Ben de senior ve 2018 girişli sayılabilirim şartlar şimdi çok iyi olmasa da daha iyiymiş o zaman

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ugru123333 -- 25 Şubat 2023; 13:34:49 >

hocam siz tskgv şirketlerin birinde misiniz, yoksa bahsettiğiniz bunların dışında mı?  

Hocam şirketin adini pmden yazarsaniz part time olarak basvurayim onumuzdeki sene icin, hatta 29k maas varsa harbiden size bilkentten 3.75+ 5 kisi daha getirebilirim

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.