Şimdi Ara

Savaşma dizilim acil

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
503
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 1 haftadır oynamaya başladım ve baya sardı laboratuvarda ilk hangi karakteri arttırsam bilemiyorum, kimi usta oyuncularda bile barbar görüyorum kimileri dev + okcu veya büyücü diyor kimileride dev + oldugunca goblin diyor. Ben iyi ganimet kazanıp hızlı hızlı gelişmek istiyorum. Liglerle bu aralar işim yok amac ganimet toplamak sizce nasıl bir yol izlemeliyim aynı zamanda nasıl en iyi defansı elde ederim ? Ben köy binasını dısarı koyuyorum. Altın ve iksir depoları en içte onları korumaya odaklı oynuyorum bronz 1 im köy binam 4 level ne önerirsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Lab da tum askerleri gelistir.Amacin ganimet toplamak savas kazanmak degil ise goblinleri kullan.Savas kazandikca elindeki kupalarin yukselir.Ne kadar kupa yuksek olursa genelde saldiracagin rakiplerin daha fazla ganimeti,daha iyi savunmasi olur.Fakat kupan yuksek oldugu icin sana saldiracak rakiplerde daha guclu olur
  • daha yolun başındasın, o yüzden 5 tane dev, 2 tane bombacı ve kalana goblin al. devler savunmayı oyalarken, goblinler malı götürsün. birde köy binanı acele yükseltme. duvar dahil her şer yükseldikten sonra onu yükselt. geliştikçe diğer askerleri yükseltirsin. yüksek rütbeli barbarlar çok etkilidir. ben hala barbarları kullanıyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.