Şimdi Ara

savaş olmayan oyun

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.603
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

başlıkta da belirttiğim gibi savaş olmayan web bazlı browser oyunu var mı? türkçe olan var mı....

aradım fakat bulamadım

• Poképlushies var ama pek zevkli değil.
  • Şimdi aklıma geldi.
    Popmundo,hattrick,goal united,online football manager,premier league manager bu tarz oyunlar var.
  • ruax var
  • Bir dünya dolusu oyun var, azıcık daha araştır
  • popomundo.
  • Ne tür oyun arıyorsun.Spor,aksiyon vs ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: _LoRDi_

http://forum.donanimhaber.com/m_5132913/tm.htm

bu iyi oldu.

şu aralar ikariam oyunyorum. çok zevkli. şu saate kadar saldıran olmadı ama bu savaş olmayacak manasına da gelmiyor. ilgileniyorsun, bişeyler yapmaya çalışıyorsun, düdüğün biri gelip yıkıp gidiyor. 24 saat pc başında olamıyorum ki. travian mesela, o kadar bezdim ki, sildim geçtim köyü.

ikariam travian benzeri bir oyun, daha neşeli, eğlenceli. ama maalesef onda da var. eminim ki birileri gelip köyümü talan edip gidecek. onun için savaş olmayan oyun arıyorum

tarz olarak travian, ikariam gibi olsun. ama barış içinde olsun

galiba ruax güzel, benim için yani.
    quote:

Ruax, ek bir program kurmadan, herhangi bir ücret ödemeden, günlük hayatınızdaki işlerinizi aksatmadan, internet bağlantısı olan her yerden internet tarayıcısıyla (web browser) tamamen Türkçe olarak oynayabileceğiniz ŞİDDET İÇERMEYEN internette yaşam oyunudur.

quote:

Bir dünya dolusu oyun var, azıcık daha araştır
    rahatsız ettiysem özür dilerim. ama bitirme tezi vermiyorum, iyi kötü araştırdım. google'da falan baktım. net sonuç alamayınca sizin bu konularda daha bilgili olduğuzu düşündüm. ayrıca bizim DH'nin arama özelliği dillere destan zaten. anında tüm uyumlu ve direk sonuca ulaştırıyor bizi(!)...

quote:

Popmundo,hattrick,goal united,online football manager,premier league manager bu tarz oyunlar var.

popmundo pek açmadı. sporları sevmiyorum...

ilginiz için teşekkürler arkadaşlar
    ruax'ı deneyeceğim...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.